Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ako neko mislo da će dodvoravanjem umanjiti njegovu mržnju prema nama onda dođavola sve.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
ne vidim da sam prozvao bilo koga sem decka iznad koji je napisao da je Zeljko zaradio za 3 zivota
Nisam ja sine decko ja sam matorac. A sta je pogresno u recenici "zaradio svojim znanjem za tri zivota". Znaci ja sam taj objektivni grobar sto se pojavio, hvala ti za info jbt. Nisi ti sine bas nista shvatio nego si se samo upetljao pisuci nepromisljeno.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Vidi, ima u raznim strukturama naprednjaka koji se predstavljaju navijačima Partizana. Tako ih ima i ovde. Ko sam ja da sudim koga je kakva muka naterala, ima nas raznih. Ne isključujem ni da ovde ima onih koji ga stvarno vole. Kao što rekoh ima nas raznih. Kao što je neko vaspitan da je vlast vlast, tako sam ja vaspitan da ne trpim diktatore, govna koji iskorišćavaju ljudsku bedu za lični benefit, smradove koji od nas prave severnu koreju. Razumem da ima ljudi koji nisu iskusili šta je život u takvim državama, a mi smo na pola puta do tamo. Kriminalci i ubice kontrolišu svaki grad u Srbiji za račun udbe i vladajuće stranke, ljudi ne smeju da zucnu da ne izgube i onu bedu od plate, moraju da izađu i vređaju svoje komšije u Lučanima koji se bune jer su izgubili jedinog sina. Žena mora da izađe u medije i brani podvođača sopstvene ćerke. Ako nešto priznajem žvalavoj sotoni, to je što je razbio mit o nebeskom narodu, postavio ogledalo ispred Srba i pokazao nam ko smo mi u stvari trenutno. Izmučen, isceđen narod bez morala, bez viših ciljeva osim jednog jedinog - da napunimo burag i nastavimo svoje bedno kratkotrajno fizičko postojanje u ovom brlogu od države. Nešto slično rade i svinje u tovilištu.
Zato ne kenjajte, kao što rekoh nikog ovde niko ne proziva zbog ovog ili onog. Zato nemojte da mi prodajete priču da eto šta mi imamo od toga. Imam, da legnem miran uveče ako sam ga opljuvao barem jednom komšiji, jer ovde se ne radi o prostoj političkoj opredeljenosti, već o opstanku jednog naroda. Grobarske muke će uskoro biti medalja na grudima svakog mučenika koji je dobio pesnicu, pendrek pa i metak od pomahnitalih udbaško-crvenih- naprednih antihrišćanskih hordi. Ima da grmi pederčini dok je jednog koji stoji.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Aj da pokusam plasticno da objasnim

Da li cu na utakmici vikati Vucicu pederu? Da, kao i do sada.

Ali, da li cu ako Zeljko Obradovic uzme mikrofon i zamoli da prestanemo to da radimo, ja stati? Da hocu. Zato sto je to uradio on, jedini koji je svojim primerom pokazao da voli klub.

Valjda je to sloboda izbora?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Naravno, isto tako je sloboda izbora da ga neko ne posluša. Samo ja sam ubeđen da nam neće ni dati u dvoranu do posle izbora.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ma ljudi ovde uopste nije rec o njemu. Jasno je da on mrzi Partizan iz dna duse...Ono sto je meni bitno, naravno pod uslovom da su dosadasnje info tacne, to je da je neko pristao da ulozi svoj novac u klub. I to veliki novac. Potpuno nezavisno od drzave...A to je uradio iskljucivo zbog uticaja koji Zeljko ima. E zato bih pristao da navijam sportski. Iz postovanja prema Zeljku i tim ljudima. Cisto sumnjam da ce Zeljko dopustiti da bilo ko gazi po nama dok je on u klubu. Tacnije siguran sam da nece i da ce se boriti kao sto je to Dule cinio. I zasto bih ja onda njemu i tim sponzorima pravio problem? Koliko god da su finansijski jaki i nezavisni, nikad ne znas na koje sve nacine psiho moze da im naskodi. Iz istog razloga uopste nemam problem da to cujem na stadionu, jer oni retardi samo guraju klub sve dublje i dublje. Niti imamo legende u klubu, niti sponzore...
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ma ljudi ovde uopste nije rec o njemu. Jasno je da on mrzi Partizan iz dna duse...Ono sto je meni bitno, naravno pod uslovom da su dosadasnje info tacne, to je da je neko pristao da ulozi svoj novac u klub. I to veliki novac. Potpuno nezavisno od drzave...A to je uradio iskljucivo zbog uticaja koji Zeljko ima. E zato bih pristao da navijam sportski. Iz postovanja prema Zeljku i tim ljudima. Cisto sumnjam da ce Zeljko dopustiti da bilo ko gazi po nama dok je on u klubu. Tacnije siguran sam da nece i da ce se boriti kao sto je to Dule cinio. I zasto bih ja onda njemu i tim sponzorima pravio problem? Koliko god da su finansijski jaki i nezavisni, nikad ne znas na koje sve nacine psiho moze da im naskodi. Iz istog razloga uopste nemam problem da to cujem na stadionu, jer oni retardi samo guraju klub sve dublje i dublje. Niti imamo legende u klubu, niti sponzore...
On će da ti naškodi samim tim što bi eventualno bio ispred njih na tabeli.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Auuu.. Neverovatno
Ukoliko će "Željko da povlači ekipu" na skandiranje Psihu.
Šta je sledeće.. Povučiće ekipu, ukoliko u znak zahvalnosti, svi kolektivno ne budemo glasali za napredno zlo. I to sve ovekovečimo slikom preko fona?!

Kad god sam u prilici i mogućnosti, iz sveg glasa ću skandirati žvalavom!
VUČIĆU PEDERU!!!

Neću da sudim, jer nisam siguran u verodostojnost napisanog od strane Mačka.
Iako, želim da sumnjam, ali realnost mi govori, da na žalost ima neke istine u napisanom.
Samo ću napisati.
Jedan je Dule Vujošević.
Da si nam živ još 100 godina. Jedan jedini i neponovljiv!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Raspravljate se bez veze, siguran sam da i neće biti ljudi u hali.

A ako bude publike, Željko neće povući ekipu nikad siguran sam u to, a sa tribina će se čuti i "Vučiću Pederu" i splet pesama za porodicu Čović.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Osnivanjem fondacije KK Partizan mnogo smo dobili,sponzorski pul fondacije je brutalan,za buducnost KK-a ne brinem,vise me brine nesto sto je do nas,a to je tribina,na kosarci nesme da bude nikakvog skandiranja protiv zvale i core verujte Zoc ce na prvu da povuce ekipu,i onda smo usrali sve njegove,ostojine saviceve pa i kicine napore.Steta bi bila da takvu velicinu od coveka poseremo,treba da agitujete kod svih Grobara koji vole klub i kome je stalo do Zoca i Partizana,da pokazemo nase pravo lice i da Zeljkova pesma sve za ljubav sve za Partizan dobije epitet nase snage i moci.Imamo mi gde da se istresamo protiv zvale i uprave fk-a.MISLITE O TOME

Jel mozes ovo opet da ponovis?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
rasprava ovakva je totalno bespredmetna i mozemo do ujutru..
@Macak-Zemun je ispunio svoju misiju za veceras, bacio robca, mi se upecali...
a eto od toga bwrovatno sto je napisao nista nije tacno, jer je prva recenica netacna - Fondacija nije sponzorski pula za dovodjenje igraca vec za POMOC bivsim nasim igracima... ne znam kako sam taj deo previdela.

@zaro imao bi taj tvoj post smisla da se nije desilo oni sto se desilo pre neki dan. a nigde nisam videla da je iko napisao da Zeljko niie uradio veliku stvar. ja sam rekla da je sigurno znao gde dolazi- i stojim iza toga, da je covek takve inteligencije sve odmerio i izvagao..sve rizike...

Upravo tako. Molim da se dotični član i post ne komentariše. Imate forumsku istoriju pa pogledajte ta predviđanja i informacije. Malo od 2012. pa na ovoma. Nismo svi sisali velsa ili da imamo pamćenje zlatne ribice.
Novi članovi posebno nek pogledaju period kada se terao najtrofejniji trener košarkaškog kluba.

Sve to dozali iz iste kuhinje kafe kuvarica.

Samo ignore.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Meni nikada politici nije bilo mesta na tribinama... Pobedjivali ili gubili, Vucic ce biti tu, tako da za tako nesto postoje izbori, protesti itd. Svako ko bi vise izabrao da skandira Vucicu, nego da podrzi Partizan je po mwni covek koji ne zasluzuje mesto u hali.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@JasminaT
ajde sad se seti sto smo osnovali Fondaciju Pucisti kao pomoc igracima,koja je posle pomagala KK kad niko nije hteo da udeli bedan dinar,jel smo platili pripreme,avionske karte,25g Istambula,castili igrace kad god pobede cigane.Kad neznas strategiju ne razmatraj opcije oporavka,zalosno je sto pojedinci pljuju Ostoju porucuju Zeljku da nije morao ni da dolazi,a niko od vas i nezna ko je ostoja za vas ce uvek biti limar sramota
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top