Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sevanton

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
14
Reaction score
10
Локација
Bačka Palanka
Filip Petrušev izabran je kao 50. pik od strane Filadelfije.

Balša Koprivica je izabran kao 57. pik od strane Detroit Pistonsa.
 

Msmnči

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
17
Reaction score
25
Локација
Zvezdara
Ne očekujem brzu reakciju našeg kluba u noću drafta,pa još minimum nedelju dana.
Kada se tle smiri,Zalizani će odvagati hoće li njegovom pulenu Petruševu biti najkorisnije razvijati se dalje kod najboljeg trenera u Evropi. Sumnjam da će prihvatiti da Petrušev odmah ode u NBA tim.
Rezime: polovinom avgusta će se tek više naslućivati,u zavisnosti od dostupnosti i realnog budžeta za novajlije dve. Peticu i rezervnu četvorku
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Cudi me da jos uvek nije procurela informacija za pocetak priprema, iako je Zeljko na konferenciji najavio da ce se krenuti "malo" ranije, zbog sto bolje spremnosti i upoznavanja igraca.
Zeljan sam informacija, Tegijeve reportaze, izjave igraca, skraceni snimci treninga, a tek od septembra krece trazenje linkova za prijateljske utakmice, mada cenim da ce Sportklub ili Arena to prenositi :D
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Verujem da će i ovi draftovani proći letnju ligu da ih procene pa da im kažu dal ih planiraju za narednu sezonu. A ako je Željko stvarno po amerike dovoljno je da se pojavi i kaže daj mi ga na sezonu da napravim igračinu od njega. Ako su tačne one informacije da nam je slao NWG i sl. znači da ima veze na sve strane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top