Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Dobrodošao nazad!
Je l još nekome zanimljivo što se sad pojavljuju neki stari-novi članovi, sa pričom: "eto, nigde nas nije bilo kad je bilo sranje, al sad ćemo da gazimo, pa ja da vam kažem šta mislim da treba da radimo"

a to što "treba da radimo" nekako uvek suprotno od onoga što smo do sada radili :buhaha

Hvala na dobrodoslici:thumbsup:
Preko nekih stvari se jednostavno ne moze preci, kolka god ljubav prema klubu bila. Ako neko ima stomak za ono sto se radi na ulici, tribinama i samom klubu, svaka cast. Zeljko je trenutno ta "linex" injekcija s kojom mogu da prevazidjem, progutam sve sto trenutno ide uz to, naglasak na trenutno, nadam se ne zadugo..
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Ja imam mokre snove kako mi tako okupimo neke od tih klinaca, četvorki i petica, Petruševa, Kuruca, Smailagića, Koprivicu, Rakočevića, Miletića i koga još nađemo, damo ih Duletu na godinu dana specijalističke obuke u posebnim terminima, nema šanse da dogodine ne bi bar trojica od njih bili bešte snajke evo inžinjera...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Znači priče idu Petrušev, Smailagić...eto da se desi... koje bi ŽOC još pozicije popunjivao pored njih...plej/floor general i mozda još jedan centar?
 

Jo23

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
11
Reaction score
26
Локација
Novi Sad
Mnogi mediji prenose da je Smailagić pred potpisom, ima li istine u tome?
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
S
Odbio Srbiju, hrvat, siptar, balija - samo sto nisu ovo napisali... Po ovim natpisima kvazi novinara, lako se da zakljuciti da decko nema nameru da ide u stub srBstva iz zupancove... Zoc bi ga izbrusio za sezonu-dve da kida.
Tekst je sasvim ok, ali naslov... Pozivaju na linč silovanje nasilje.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top