Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Kada krene priča o politici i ceni propusnica, na forum dolazim jednom dnevno samo da proverim da li je priča konačno okončana...

Sve mi je jasno, nema se para, ali mislim da je 3 dana kuknjave bilo dovoljno?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Ja sam se iskreno zabrinuo za Tulju:cekanje:
Sto se tice sezonskih karata, jedina zamerka mi je sto ne mogu bar na 2-3 rate da se uzmu, eto neki zaista ne mogu odjednom da izdvoje taj novac i to je to.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Oni koji nemaju kukaju da je skupo. Oni koji imaju kazu da nije. Istina i jedno i drugo.
Ne znam koji klin se vise pise o tome. Kupi ako hoces/imas, ako neces/nemas nemoj.
15 stranica o tome skupa nije skupa. U vrijeme kada iscekujemo pojacanje.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Preko banke Intesa.
Napomena: U Ticketline Shopu (Mercator Centar Beograd) omogućena je i kupovina sezonskih ulaznica preko Banka Intesa kartica na 6 mesečnih rata.
Jos jedan debilizam da moze iskljucivo preko Intese, a vecina banaka nudi klijentima te kartice i ljudi poseduju iste.

Nista nisu isrpavili od pretprosle godine i godina pre toga.

Isti najnakaradniji saradnik za prodaju sezonskih. Isto se guzva covek dok preuzima sezonsku, jos placa (papreno ili ne), ili da ceka kurira. Isto ne moze na rate kome bi to znacilo. Isto moze preko kartica samo jedne banke.

Ako vec u upravi prave ,,Evropski tim'' kako nazivaju, a ne da to u stvari rade 2 coveka, a ostali se slepaju. Onda makar mrdnite prstom da i ostalo zalici na taj nivo.
 

Sekula1986

Početnik
Учлањен(а)
24.11.2019
Порука
22
Reaction score
42
Локација
Beograd
Postanska stedionica ko pruma platu preko nje bilo sta da kupi deli se na 6 rata do 30k dinara.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Ja se nadam da će ovih par pojačanja koja su najavili dodatno opravdati visoku cenu sezonskih karata.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Jos jedan debilizam da moze iskljucivo preko Intese, a vecina banaka nudi klijentima te kartice i ljudi poseduju iste.

Nista nisu isrpavili od pretprosle godine i godina pre toga.

Isti najnakaradniji saradnik za prodaju sezonskih. Isto se guzva covek dok preuzima sezonsku, jos placa (papreno ili ne), ili da ceka kurira. Isto ne moze na rate kome bi to znacilo. Isto moze preko kartica samo jedne banke.

Ako vec u upravi prave ,,Evropski tim'' kako nazivaju, a ne da to u stvari rade 2 coveka, a ostali se slepaju. Onda makar mrdnite prstom da i ostalo zalici na taj nivo.
Nema to veze sa KK-om. Ticketline ima takav ugovor sa Intesom. Da samo njihovim karticama moze na odloženo. Pošto Intesa pokriva min. pola tržišta kad su kartice u pitanju imaju takve dilove i sa drugim firmama.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Jasno je to meni. Ali klub onda ne mora da saradjuje sa ,,Ticketlineom''.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Sve su to prazne price…sezonske ce planuti, i bez placanja na rate i drugih pogodnosti, zivi bili pa videli… kao sto se 80 posto stanova u bg se kupuje za kes… i to ce planuti najskuplje
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Zanimljivo kako smo iskreni kada komentarisemo drzavu u kojoj zivimo iz perspektive nekog ko treba da kupi ulaznicu.
Kada su nam ambicije u pitanju, onda nas ne zanima drzava u kojoj zivimo, jer mi treba da budemo najbolji.
Principi nam nikada nisu bili bliski.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Upravo to. Nisu normalne cene karata za zemlju u kojoj je prosečna plata 500€, a normalno je da klub iz te iste zemlje ima najboljeg i najvećeg evropskog trenera ikad? Da ima petorku sa Panterom i Ledejom i ko zna kakva aždaja tek dolazi na 1?

Naravno da mi imamo sreće što je Žoc naš, ali sve košta ljudi...
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.163
Reaction score
28.125
Локација
Из Чикага (моји...)
Nekome skupo, nekome nije. Kapitalizam, jbg. Ali nemojte imati ni promil sumnje da se karte neće rasprodati velikom brzinom. I ja mislim da predugo traje ova priča oko godišnjih, ali kako trenutno nema pojačanja nešto se pisati mora lol I da...trebalo bi da kreditnom karticom EFG isto može na rate.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Mislim da su pojacanja na vratima, a prica oko sezonskih je bas smorila, nema sta svako ima pravo na svoje misljenje al malo ga preterasmo, srecom tako ne komentarisemo pojacanja da li su skuplja ili se ukplapaju u "projektovan" budzet..
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.244
Reaction score
33.841
Локација
vaginamandibularia
Статус
Затворена за писање одговора.
Top