Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
Da li je ozbiljnost na tom nivou da nece biti priloga sa Zlatibora? Zeljko rece da danas rano krecu, znaci stigli su, a to nema nigdje da se procita. Ako je ekipa izolovana do tog nivoa, svaka cast jos jedan pokazatelj ozbiljnosti i posvecenosti.

Ako nahvatam vremena, postavljam šator ispred hale uz punu bateriju na telefonu.
Mada sad već jeza prolazi dok ovo pišem i zamišljam blizak susret sa Željkom Obradovićem, najvećim trenerom u Evropi. A u pm, kako li je tek čačanskim ciganima kad ga vide u prolazu...
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Kolko sam cuo cekamo da vidimo da li ce mu neki nba tim ponuditi ugovor..
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Ne znam, videcemo kroz par dana sta je pisac hteo da kaze, ali msm da ipak jurimo prvog pleja. Kako god da bude, bice to super ekipa, pre svega mlada, ali i iskusna. Preziveli smo i gore plejeve, pa cu se zadovoljiti i sa ovim mladim ubicom kao sto je Madar.
Ja se i dalje nadam Pangosu... Jedini je koji 100% garantuje uspeh... Tek sam sinoć lepo pročitao tekst o interesovanju Toronta za njega. Prvo, spominje se Memfis koji ima full roster i nema mesta ni za jednog igrača više, a onda se u nastavku spominju reptorsi, za koje se navodi da bi im Pangos dobrodošao jer je kanađanin, jer u timu imaju Birča i još dvojicu kanađanina, pa bi se oni lepo uklopili, i još jedan argument se ističe da bi on lepo dopunio Dragića na pleju... Ne znam šta je nebitnije od svih tih argumenata, stvarno... Nba ekipa sa dva bela pleja?!?!? Kad je to bilo zadnji put?!?!? Tako da, ja se još uvek nadam... A da, u istom se članku KKP navodi kao jedina opcija u evropi, kao nema konkurencije.. Pa, realno, i nemamo, sve ekipe imaju rešeno pitanje prvog pleja, a nema tog tima koji bi dao dve milke za back up opciju...
 

Bogoljub Gagić

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
4
Reaction score
14
Локација
Beograd
I ja sam očekivao da ćemo za prvog pleja ići sa nekom iskusnijom, "sigurnijom" opcijom, ali iskreno ne vidim logiku za dovođenjem još jednog spoljnog igrača, niti prostor za još jednog. Svakako mislim da je Yan Madar Fakar , ako dodje naravno, vrhunski talenat i u to ne treba sumnjati.

Mur, "Madar"
Panter, Avramovic, Trifa, Pejdz
Kuruc, Zagor, Danga
Ledej, Smajli,
Mozli

Ovo je vec 12 igraca koji konkurisu za prvi tim, pod uslovom da pejdz ostaje, a svakako fali centar. U slucaju da stvarno ide pejdz taj novi centar će opet biti 12ti. Zanima me od ovih koji prizeljkuju da dodje startni plej, ko onda od ovih gore otpada iz 12?
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Još uvek se ništa ne zna oko Mozlija?
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Beli centar iz nba, insajderi ima li istine?
Не бих волео Хартенштајна, амерички бели центри су обично пањине, опекли смо се са Миком прошле године. Али опет ко сам ја да се мешам у рад Обрадовића и Савића, све је на њиховој процени :D
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
I ja sam očekivao da ćemo za prvog pleja ići sa nekom iskusnijom, "sigurnijom" opcijom, ali iskreno ne vidim logiku za dovođenjem još jednog spoljnog igrača, niti prostor za još jednog. Svakako mislim da je Yan Madar Fakar , ako dodje naravno, vrhunski talenat i u to ne treba sumnjati.

Mur, "Madar"
Panter, Avramovic, Trifa, Pejdz
Kuruc, Zagor, Danga
Ledej, Smajli,
Mozli

Ovo je vec 12 igraca koji konkurisu za prvi tim, pod uslovom da pejdz ostaje, a svakako fali centar. U slucaju da stvarno ide pejdz taj novi centar će opet biti 12ti. Zanima me od ovih koji prizeljkuju da dodje startni plej, ko onda od ovih gore otpada iz 12?
Naravno da Trifunović ispada... Apsolutno nema šta da traži u ovakvoj postavi, dečko koga ja gotivim, ali kvalitet je vrlo upitan kod njega... Ispašće da mi njega mnogo više gotivimo jer je srbin, grobar, mlad, nego zato što mnogo zna... Pa njega je Milojević iz Mege oterao, jer mu se otvoreno suprotstavio, a Deki to nikad ni sa jednim igračem nije uradio... Žao mi je, ali Trifa out...
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Zasto se uopšte raspravlja o ovim stvarima?
Sta su do sada novinari pogodili?

Mi ne znamo dal je uopšte i sa Petrusevim pregovarano.
A vi ovde raspravljate oko nekih likova koje je izbacio neki sajt. Koji je do sada izbacio 30 i pogodio 0....
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Kako nam se digla, lestvica, ove godine oko pojačanja.

Čitam I bukvalno svako ime koje se provuče ili je čak došlo, neki su u fazonu nja pa I nije nešto. I onda izbace nekoliko mana. Te divljak, te mlad, te beo, te kurac te palac. Naravno uz ono ali. Malo opljunemo pa onda, ali ipak je to Željko, on zna.
Ne ne zna. Čeka da mu mi odredimo pojačanja. I to u sezoni potpunog remonta, gde treba skoro 8-10 igraca da dovedemo.

Daj brate uživajte, bice vremena da kukate i kad se izgubi neka utakmica da likujete sa onim 'nate, jesam rek'o. Nemoj da budemo bahati i nezasiti obiće nas se o glavu. Jebe mi se da li ce plej biti Pengos ili Yader. Da li će centar biti Miletić ili Adebajo.
KK Partizan je bio i sa Đorđevićem na jedan i sa Ratkovicom. Isto ga volimo, isto se nerviramo.

Smanjite želje, čuvajte emocije za utakmice. Jer kad počnu sve ćete ovo zaboraviti i plakati od sreće kao mala deca. Živi bili pa videli!
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Ti isti koji navode da smo sada u pregovorima sa ovim li onim ili da nismo u pregovorima, to su iste te pouzdane stranice koje neki ovde navode koje su rekle da smo u odmaklim pregovorima sa Slukasom, te iste stranice su prenele pre par nedelja da nam je Pangos prva opcija, a juce kako uopste nije pregovarano... Tako da pustimo vesti i lazne novine, dok partizanbc ne objavi, ja nista necu verovati, jedino ako @Tuljo ne izadje pred ove siroke narodne mase. :)
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Trenutno mi samo jedna stvar malo smeta. Poceli smo pripreme prakticno bez centra.
Razumijem da se u ovom stadijumu radi snaga i kondicija, ali valjda i centri trebaju podizati formu.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Bez centara i bez plejeva krenule pripreme, ali ima dva meseca do kraja sezone, tako da ako se kompletiramo za nedelju, dve, trebalo bi da sve bude ok.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Не бих волео Хартенштајна, амерички бели центри су обично пањине, опекли смо се са Миком прошле године. Али опет ко сам ја да се мешам у рад Обрадовића и Савића, све је на њиховој процени
Mika je strasan igrac, sto se videlo u Matovicevom mandatu, druga je stvar sto Scepanovic i Filipovski ne znaju gde udaraju
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Da mi je neko ponudio trenutni roster na dan 18. avgust poslao bih Snežu Borjan da mu popuši. Da ne pričam da formiranje tima još nije gotovo, a ipak ne treba padati pod lažne priče da nam je budžet neograničen. Železničari iz stjepana šupanca sklopiše tim od evroligaških igrača pre svih u Evropi, čisto ako ste zaboravili gde živimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top