Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

popac86

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
11
Reaction score
18
Локација
Kladovo
Gledam klipove, pa ovaj Madar je kidalica prava. Asistencija, šut, ulaz... sve je tu... Ceo tim je perfektan. Jedino čega se pribojavam, da neku bitnu utakmicu (neko polufinale, finale) ne izgubimo zbog mladih i neiskusnih igrača koji bi prvi put igrali tako velike utakmice. To je slučaj za ovu godinu, a sledeće već osvajamo sve, sveeee!!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Za ovog klinju sam prvi put čuo kad se doveo u vezi sa nama.
Gledam Kretanje, izbačaj, lakoću pri skoku...i onoko olindran podseti me na mog omiljenog igrača Jason Williamsa
O Bože kako sam želeo da dođe u Partizan.
Hvala ti Bože na ovome što ću uživati gledajući Partizan
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Nadao sam se jednom ovakvom igracu, Panter, Lidej, Kuruc sve instant kvalitet. Ovaj moze svojim potencijalnom da se iospostavi kao najbolje pojacanje a dolazi na manja vrata od ostalih. Uvek sam sa nestripljenjem cekao sezonu zbog ovakvih igraca, dugo ih nije bilo, moje subjektivno misljenje najtalentovaniji plejmejker evrope i prvi plej ekipe. Nepredvidiv tandem on i Mur. Ima da puca sveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Ne znam kako da postavim fotografiju, šta treba da uradim? Imam prijatelja koji je Jevrejin, živi u Izraelu i prati košarku. Raspitao sma se malo o Yamu i on mi je rekao da je u pitanju supertalenat, kakav se retko rađa. Takođe, poslao mi je iz njihovih novina članak ( ne znam kako da ga objavim), gde Pini Geršon kaže da Madara da u ovom trenutku može da igra NBA ligu. :D
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Jam Madar je sedmo pojačanje Partizana NIS ovog leta

Mladi izraelski plejmejker je potpisao trogodišnji ugovor sa crno-belima.

1629306861526_jam_madar_Cropped.png


Jam Madar je sedmo pojačanje Partizana NIS ovog leta! Mladi izraelski plejmejker je danas potpisao trogodišnji ugovor sa crno-belima. Sto devedeset centimetara visoki košarkaš, rođen je 21. decembra 2000. godine. Od 2018. godine, Madar je igrao za Hapoel iz Tel Aviva odakle je 2020. godine izabran kao 47. pik na NBA draftu od strane Boston Seltiksa.

Madar je za Boston nastupao tokom NBA letnje lige, dok je u dresu Hapoela tokom prošle sezone prosečno beležio 17.1 poen, 5.2 asistencije i 3 skoka po utakmici.

Od 2019. godine, Jam Madar je reprezentativac Izraela, a sa selekcijom svoje zemlje uzrasta do 20 godina, novi košarkaš Partizana NIS je 2019. godine osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu.

Jam Madar će uskoro stići u Beograd, odakle će produžiti put Zlatibora, gde će zadužiti crno-beli dres sa brojem 41.

(Foto: FIBA / KK Partizan NIS)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tri godine ugovor, fino... dobrodosao momce u svetinju !!!

Dobrodošao, brate!
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.696
Локација
Au kakvo smo pojačanje mi doveli, ne mogu da verujem. Nisam hteo da komentarišem ništa dok ne dođe, misleći sve vreme da neće da dođe, jer što neko napisa Madar može sada da igra NBA ligu. Uzimajući u obzir potencijal možda i najveće pojačanje za naš klub posle mnogo, mnogo godina. Veći prospekt od Vestermana onomad i to dosta. Neko reče evropski Stef Kari, ja bih rekao neka mešavina Kajrija i Stefa, s tim da više vuče na Irvinga. :D

Ne da može da igra prvog pleja, nego mora. Dečko će biti samo bolji i bolji. Lopta u ruke i 30+ minuta svaku utakmicu komotno. Tek ćemo svi videti kakvog zvera smo doveli, Panter i Lidej, pa i Kuruks su zvučnija imena, ali ovo je 3 puta veći potez nego njihovo dovođenje.

I šteta što se ne preziva Madara, čitaoci i gledaoci jedne mange (japanski strip) znaju zašto. :D

Još nešto, sve ove transfere, a pogotovo Madara, ne bi mogli ni da zamislimo da Željko nije na klupi. Institucija, hvala mu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mislim da su svi odusevljeni ovim novim projektom..

Citam komentare stranaca po mrezama, svi jedva cekaju da krene sezona i da vide ovaj novi Partizan..

Nijedan negativan komentar nema, cak i budzet se ne potencira toliko..
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
A onaj Simonovic sto je igrao za Megu, je li on materijal za ovakav Partizan?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top