Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ako Dule bas bude morao da bude sklonjen sa mesta trenera, idealno bi bilo da dodje Dzikic.

Zamisljam klupu, Dzikic trener, Dule i Pera sa strane kao savetnici i naravno Tosa. Ali mi se cini da Dule nije taj tip koji ce tu da sedi a da ne vodi glavnu komandu.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Idi Dule ko te je#e, mozemo mi i bez tebe... Dok si nam valjao bio si dobar, dok si dizao glas u ime svih nas takodje, al jbg vise nam ne valjas. Rekao si da ces raditi za evro, al mnogo je to kume. Neki drugi vetrovi duvaju ocigledno. Nemoj samo da udje zalizani sa Milojem pa da postanemo Partizan Mega. Niko nije veci od Partizana, prvi Dusko Vujosevic to zna! Al ako je Dule cena za zdravi spas Partizana ja sam siguran da bi on prvi digao ruku za njegov odlazak... Mozda sam zaslepljen ali taj covek mi nikad nije dao povoda da posumnjam u njegovu odanost i ljubav prema Partizanu.
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Ja ocekujem nekoga ko je pre jedno pola godine isao da ´´pece zanat´´ u Minesoti, ako Dule ne bude vise trener...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Vec sada skupljeno preko 10 000 evra na donatorskoj veceri u NS...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ljudi, ajde da sacekamo prvo promociju Pekovica, ostale ljude u upravi, prve poteze a do tada da ostavimo rasprave sa strane a pogotovo je glupo licitirati imenima trenera. Kao sto nije hteo Danilo jos sigurnije je da nece ni Pekmen da tera Duleta ili nesto slicno, ako i ne bude vise trener siguran sam da ce dogovorom da dobije neku novu ulogu ili vec da ima neku ulogu oko kluba.

Mislim da je kljucno u narednom periodu KO ulazi u klub KAKO planira da se radi u klubu. Da li ce klub imati odrzive finansije za neki duzi period, da li ce imati prioritet kod mladih prospekta itd Znamo da ce formalno biti predsednik, ali u stvari nece jer je i dalje igrac. Kljucno je ko ce sustinski da vodi klub i da li ce znati da napravi odrziv sistem finansiranja i razvoja mladih igraca.

Ja sam frapiran kolicinom euforije na informaciju da Pekmen ulazi u klub a u sustini sem te informacije mi nista ne znamo. Mada donekle i razumem euforiju navijaca (jer nisu duzni da se obaziru na realnost) obzirom na to kakvi su se crni oblaci motali nad klubom.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Vidi profesore,neću ovako poetično kao ti....

Шта да ти кажем, јако симпатично то са Кихотом, чак није ни далеко од истине, али уопште ниси разумео моју поетику.
Заправо нисам ни полемисао са тобом, нисам ништа негирао, нити довео у питање. Ти си ми био само извор информација и инспирација. Спомињање „брзог воза“ који је прошао насупрот Брадоње у бобу, представља критику свих оних фамозних великих гробара који су кружили око клуба све се премештајући с ноге на ногу у настојању да помогну, али не могаше да прођу покрај дукљанског кербера, а онда се Тоша сетио да пита Брадоњу, који не обраћајући пажњу на тај проблем просто рече – прихватам!
Потврдила се она стара да су најједноставнија решења и најбоља или ако хоћеш да помогнеш онда и помози, немој да мрсиш около и причаш празне приче.
Инспирисали су ме и они који су открили да не само што није Давидович тренирао Председника и помало допринео да Председник буде Играчина и Људина у истом телу, него да је чиста срећа што је Председник остао неоштећен и неупропашћен из тог несрећног сусрета.
Да ли ће Брадоња да преже двосед или тросед то није ни битно, ако ће боб да струже како ваља по овом свеопштем леду, јер сви смо се ваљда већ заклели да ниједно седиште није важније од боба, па ме баш чуди што ти његова архитектура толико заокупља пажњу, ако ће свеједно да буде у возном стању?
Што се тиче најављених масовних самоубистава и самозакопавања у гробницу Бориса Давидовича, не знам, може бити, гробнице природно нису замишљене да изазивају задовољство.
Међутим, залуд ми то причаш, херој мог детињства је у ствари онај речити легендарни Брка, па ако нисам дигао руку на себе због његових мудрости, изаћићу на крај и са Давидовичем.
И да завршим са Дон Кихотом. Мада не замерам на тој метафори, никако нисам добар избор за ту улогу, обзиром да је тај доброћудни, простодушни и правдољубиви витез у ствари јуришао на Кадињаче. Или беше ветрењаче.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Razocarao me je ovaj Prajin intervju, on je jedna od najvecih legendi naseg kluba. Ako je po sredi zavist i ljubomora, da nas zbog toga savetuje da se ugledamo ni manje ni vise nego na coravu pudlicu, onda neka se tera u tri lepe. Nikakve koristi od njegovog baljezganja, samo steta.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Zofri je najavio pomoc za KKP, negdje mi na fb iskocilo samo ne mogu da nadjem sada ko je objavio.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
AKO je ovaj intervju sa Prajom autentican mnogo me je razocarao.

Pa sam sebe covjek demantuje i preispituje ono sto je izjavio u prethodnoj recenici.

Prvo kaze odakle da je sada Pekovic najveci partizanovac i da njega biraju te predlazu za predsednika kluba covjeka koji je samo 3 godine igrao u Partizanu.

A sljedeca misao i konstatacija mu je znaju oni niko nece to da prihvati pa su uzeli njega - Pekovica 'nedostojnog', pored svih legend (koje znaci nece taj posao).

Sramota je ako je ovo izjavio ,podvlacim, a ja bih pitao Praju gdje je bio zadnjih 25 godina. Znam da nema lovu ali koliko je treninga i znanja prenio na mladje Partizanove generacije volonterski ako nista...

Nadam se da se nije ovako nisko spustio da za Alo prica budalastine, pogotovo sto sam imao cast da ga gledam kao klinac.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ne bih ja previše zamerio Praji na ovim izjavama (ako su tačne)! Nije on zlonameran. On je samo naivan i nedovoljno inteligentan i informisan čovek, koji misli da je Čović jedan običan političar koji, eto voli košarku i ulaže pare u nju! A šta se krije iza zavese, to nema pojma. Praja je jedan od onih ljudi (navijača Partizana) kojima je ispran mozak i na izborima zaokružuje SNS u fazonu: "Glasam za Vučića, hapsi lopove"! Pazi mušmula! Zameram mu što prethodne dve godine nije digao glas dok nas je država gurala u provaliju, nego je našao sada kada neko konkretno hoće da pomogne, pa neka taj neko ima svega 29 godina!

Prajo, za sve ono što si kao igrač uradio za naš Partizan, jedno veliko hvala! :respect Ostao si zlatnim slovima upisan u istoriji našeg kluba! :respect
Ali, pametniji si kad ćutiš! :confused
 

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
Мени није јасно што неки већ смјењују Дулета са тим што спомињу нека имена као замјену за њега.Прије само пар дана смо му пружили подршку што на форуму што испред стадиона великом већином сад као да су се навијачи примирили због нове управе и олако га пуштају низ воду.

По мени порука треба остати иста као што је била прије неколико дана а то је да Дуле треба остати тренер ! Нова гарнитура дјелује сјајно и доњеће сигурно доста тога доброг за клуб али то што ћемо неке финансијске проблеме ријешити не значи да нам Дуле није потребан на терену.Млад и нов тренер наравно може расти уз екипу али за борбу против повампиреног комшилука је потребна велика енергија, искуство и нека врста ауторитета које млад тренер сигурно не може доприњети у макар прве 3 сезоне а не значи ни да ће тада.

Дуле треба да остане и настави радити под доста нормалнијим условима него претходне 3 сезоне а са њим ћемо засигурно прије помрсити рачуне рибарима али и свима у региону.Са њим макар знамо да ће сваку сезону завршити са пуно бољом екипом него што је била на почетку сезоне.
 

mkeric1

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
19
Reaction score
2
ljudi, pisem zbog akcije grobari za nas.poslao sam zahtev za zlatnu karticu koja je oko 12000 dinara i kad sam dobio uputsvo za uplatu bio sam slogiran.poslali mi ziro racun i swift code.pa zar smo tako nesposobni da ni paypal ne mozemo da otvorimo.pa znaju li oni kolika je zajebancija da se radi wire ovde mora da potrosis sat plus ti naplate extra 30 dolara.znam da je paypal dostupan u srbijiu.ljudi mora malo da se uozbiljimo. na primer hteo sam da kupim za oko 200 dolara vrednosti proizvoda u novom partizanbcshop u i oni me ubedjuju da ne moze da se salje roba u inostranstvo. morao sam da neku zenu saljem da mi kupi i posalje mi.daj ljudi da se malo organizujemo ovde nas ima dosta koji bi kupili tu zlatnu karticu ali garantujem da niko nece da salje wire .
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Da li sam ja nesto propustio pa ne znam ko je ta nova garnitura UO o kojoj se ovde uveliko prica :D

Nigde zivo nema vesti o Partizanu a ovde se vec zna i UO i novi trener :) Dajte podelite sa mnom makar prvu informaciju, ona je mnogo vaznija od toga ko ce nam biti trener.... :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
NEVEROVATO!!! Niko nije ni spomenuo da Vujoševiću neće biti obnovljen ugovor, a vi već doneli taj zaključak i zakrvili!

U ovom trenutku NIKO od nas ne zna šta sprema nova uprava, pa čak ni kako će ona skroz da izgleda! Cenim da ako ne ponude Vujoševiću novi ugovor preko noći će postati SNS botovi kod većine vas!

Molim vas da sačekate da vidite šta će se sve desiti u ponedeljak, pa i na Skupštini.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
1. Zabranjeno je vredjati sadasnje i bivse igrace, trenere Partizana (postoji par izuzetaka naravno). Kritike su dozvoljene

2. Citiranje zabranjenih medija tipa Alo koji isto sranje kao blicz je zabranjeno tako da i rasprava na temu Prajinog intervjua je zavrsena

3. Bez nagadjanja! Prvo treba da bude zakazana skupstina i da bude izabran predsednik.

4. Ne provocirajte clana kecman jer ce on nastaviti da troluje bez ikakvog smisla. Ovo je poslednje upozorenje i za njega da ako nastavi sa trolovanjem da ce ici na pauzu
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Inače,
Pekmen ostaje do petka ovde, odložio je po drugi put odazak preko bare, ovaj put ne na 2 nego na punih 5 dana.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
A je l zakazana skupstina za sutra? Valjda ce biti do petka nekih vesti, tj do srede, posle putujem :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top