Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
To nije naš grb, neke sličnosti ima(oblik) ali ne tolike da bi se pravila drama iako verujem da francuzi nisu toliko glupi da bi se sa tim zajebavali bez da su se malo raspitali pre svega.To mi nekako dođe isto ko Partizan-Paok fazon ,možda ova gungula iz Limoža otvori oči našim marketing stručnjacima pa i oni "krenu putem sreće te"kako su nekad pevali Indexi
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Французи су краљеви. :respect


Млађо гледај пичка ти материна, серем ти се у маркетинг.
У нашем шопу има рубрика за децу означена са иконицом портикле за бебе, уђеш унутра и наравно нема портикле у понуди. :banghead
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Najjace mi sto pisu u inicijalima a svi znaju o kome se radi. Inace mislio sam da on nije u nasem upravnom odboru, vec jedna druga osoba sto se isto tako zove. Cuo sam da je finansijski jak, ali da je ovoliko mocan nisam ni slutio...
Ps. Mozda i ne postoje dve osobe, vec mi je neko rekao da je u pitanju vlasnik jedne firme, a mozda je i to njegovo :D

Stavili su inicijale zato sto postojimo mi koji ne znamo pa se onda samo cesemo... Npr...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.791
MS22, pa odes na sajt i vidis clanove uprave. To sto npr. meni ni to nista ne znaci nikom nista :D, ali nekm ko je upuceniji znaci.

A Francuzi su ludi. Jedino se zeznuli sto su pola latinicu a ovo "od" na cirilici :). Ne znam sto se sprdate. Francuzi nisu neozbiljni pa ovo uradili bezx konsultacija sa nasima iz kluba. Garant nam je Mladjo sredio procenat...
 
Последња измена:

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Vezano za marketing.


Javim se ja na email, nadjem tamo koji je za marketing i to, oni me posalju na mejl nekog lika koji je zaduzen za stampu, rad i sve i brat mi napise, nije problem, posalji mi radove, pa cemo videti sta mozemo. Ja izdvojim 20ak radova, posaljem mu, on brat kaze ok, videcemo sta cemo, Naravno posle toga mi se ne javi, a nakon nekih 15-20 dana na zvanicnoj stranici na fejsu izlazi, kupite novu majicu, motiv Sasa Djordjevic kako ubacuje trojku u finalu EL. A ja mu poslao moj rad na istu temu, samo jedno 50x bolji (iskreno). I sta sad da mu radis, odradio je nesto, drugacije je naravno od mog rada, ali bitna je ideja.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
A ono jes bio Mladja u onoj ludoj Istanbulskoj noci.
Bio i Ivica i Stragi,i pokojni Saric, i Ivo...

Ali gde bas Mladja da nas uzjase kad nam je najteze...

Pravda za Sneki....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Млађо гледај пичка ти материна, серем ти се у маркетинг.
У нашем шопу има рубрика за децу означена са иконицом портикле за бебе, уђеш унутра и наравно нема портикле у понуди. :banghead

E pa jebiga sada. Znaš li ti koliko vremena i posla treba da se otvori taj šop, a tek da se postave rubrike i ostalo, a ti bi i da nešto kupiš. Budi Bog s nama... ovi grobari bi da troše pare u online šopu. Pa gde to ima! ŠTA... ima u celom svetu, samo ne kod nas. Ništa onda, izvinjavam se!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Ako uprava cuti i na ovo sto coravi sada radi, sta treba ljudi da misle? Da li oni shvataju da A licenca za premijerovo cedo moze biti tezak nokaut za KKP. Ili shvataju, ali zbog sportske price i aleka nema previse talasanja i zameranja.

Treba da izadju sa saoptenjem da to nije dobro za srpsku kosarku, i da citiraju coravog od pre nekoliko godina. Treba da istupe zajedno sa klubovima iz regiona, a ne da potpisuju pamflete koje coki prinese.

Sto se mene tice, ako nista ne urade i cute, to je teska sabotaza kluba i interesa KKP.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma koja A licenca za ciganku ? Nema šansi ! To košta mnogo miliona evra i to moraš da ih daš ,a poznato je kako raznorazne vlasti vole da daju pare !

Sve političke strukture su davale pare klubovima ,ali samo pod jednim uslovom ,a to je da se višetruko vrati u njihove džepove ,a ovde to nije slučaj .

Koliko sam informisan ,još se lome koplja ,da li da ABA ligi daju jedno direktno i jedno mesto u kvalifikacijama ili dva mesta u kvalifikacijama i da je to to za sledeću sezonu .
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dobro, ne samo Millwall. Kuca i West Ham isto tako u Premijer ligi
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Drago mi je da su se javili da su živi... Ali iskreno, ovo je mlako.

Mora taj stav biti precizniji i na kraju krajeva oštriji!

Jbg, vreme je takvo kakvo je pa trebamo se poslužiti i tom patetikom zaštitnika interesa košarke u Srbiji i regionu od pre par godina kako je A licenca bilo kome u ovom trenutku smrt za ABA ligu i košarku na ovim prostorima i da je pošteno da u ovom trenutku šampion ABA lige igra direktno u EL, a da vicešampion igra kvalifikacije.

Ako u Barseloeni takav kriterijum prevlada za narednu i neku sezonu nakon te naredne onda se na leto ne sme izgubiti ni sekunda nego odmah Džiletu obezbediti iole pristojan (ni ogroman, ni preživljavajući, nego onaj koji garantuje igrače ratnike) budžet i dati mu odrešene ruke da iz trenutnog igračkog kadra zadrži ono što misli da treba, a i priliku da sam odabere pojačanja.

U narednoj sezoni cilj mora biti finale ABA lige zato i trebamo gurati taj stav o B licenci... I sigurno je da bismo za takav stav dobili podršku i drugih klubova u ABA ligi jer nikome nije u interesu A licenca u Železniku, osim Ćokiju i Andreju!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nije tema o ciganima, ali cu napisati samo par recenica da bih pojasnio svoj stav da mi nikada necemo dobiti tu famoznu A,B ili C licencu.
Da li vi pratite kakvo je sudjenje na njihovim utakmicama? Da ne znam ko ima kakve dresove, pomislio bih da su Barselona. Prosto upada u oci koliko se njima pusta igra koja im odgovara. Moje je misljenje da to nije slucajno. Oni imaju odlican tim, ovakvi rezultati ne mogu biti slucajnost, ali to dolazi do izrazaja samo ako se ne sankcionise ostra i gruba igra. Oni su garantovano lobirali kod Djordija da imaju takvo sudjenje, jer su brdo para sprcali u tu ekipu i tako mu stavili do znanja da su, po njihovim kriterijumima, ozbiljan klub. Vec tri godine rastu, lobiraju i po meni glavni su kandidati za tu A licencu.
Ja garantujem da im je cilj da u naredne tri godine napadnu trofej, jer vec sada idu lagano u 8, a ne daj Boze i dalje.
S druge strane, mi smo sve suprotno od ovoga. U vreme najvecih uspeha, sudjenje u nasu korist je bilo redje od snega u Sahari. Nasi budzeti bili su medju najmanjima u Evroligi, neretko i najmanji, a iz godine u godinu smo svi ziveli u neizvesnosti kakav cemo tim skrpiti. Na kraju bi Dule upotrebio magiju i od 2-3 stranca i 7-8 dobrih domacih igraca, napravio tim koji je bio iznenadjenje za sve. Takva slika ne odgovara Djordiju i ekipi, mi ne donosimo pare, nismo stabilan klub, on jednostavno nema interesa da nama da tu licencu, koju smo, btw, na terenu zasluzili i zbog toga nam je i nije dao. A, sta sada imamo da mu pruzimo? Sa milionskim dugovima i komsijskim timom koji je u njihovim ocima San Antonio za nas? Da ne bude zabune, daleko su oni od kluba koji ima neku svetliju buducnost, oni imaju svoj rok trajanja, ali za toliko mu i trebaju. Mi, da bismo bili konkurentni njima za tu A licencu, moramo da skupimo barem isto novca kao oni, a to je apsolutno nemoguca misija.
Jos jednom se izvinjavam sto sam prljavim ciganima poklonio toliko paznje, ali je surova realnost to da su oni nepremostiva prepreka bilo kakvomnasem ucescu u toj Evroligi. Zbog toga sam ja za drugu opciju, a oni ce se ugasiti, kad olos na vlasti ode tamo gde zasluzuje.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bertomeu o novoj Evroligi: Sve u rukama klubova

"Zajednički projekat Evrolige i kompanije Aj-Em-Dži (IMG) ne podrazumeva samo takmičenje od 16 timova. Očigledno, neki mediji fokusirali su se samo na to, ali govorimo o projektu od 40 timova, koji će zadržati najbolje timove kontinenta u našim takmičenjima (16 Evroliga plus 24 Evrokup)".

"Osim pobošljanja Evrolige, Evrokup će biti reorganizovan na svaki mogući način - u smislu takmičenja, saradnje sa Evroligom i poslovanja"

"Klubovi učesnici Evrolige već su se dogovorili da sa učesnicima Evrokupa podele deo prihoda sa tržišta.... Evrokup je sređeno takmičenje, sa 14 godina svoje istorije i rastućom bazom navijača. Jasan i prirodan put svih učesnika Evrokupa je da kroz to takmičenje steknu šansu da igraju u Evroligi i ta šansa bi mogla da u sledećim sezonama postane i veća od jednog mesta. Naš je princip da obećamo samo ono što možemo da ostvarimo"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top