Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
http://mondo.rs/a911441/Sport/Kosarka/Nikola-Pekovic-o-prosloj-i-buducoj-sezoni-Partizana.html
Mondo odmah izbacio ispod naslova ono najbitnije..

gotovo sada definitivno nemamo prava da se bunimo na budžet fmp od oko 8,9mil $.

Predsednik KK Partizan Nikola Peković sumirao minulu sezonu. Zahvalio se svim igračima na požrtvovanju. "Prvo pogled ka domaćem tržištu, pa tek onda inostranstvo", kaže on. O finansijama: "Imamo pomoć države i premijera".

p.s. razmišljam sada nešto , pa cigani su stalno imali pomoć od države mnogo veću od nas i nikada se ovako javno nisu zahvaljivali ? ili sam ja propustio nešto ?
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.935
Локација
Žrnov
@fkloznica

ne razumes ti to... njih nisu hteli da ugase...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.546
Локација
vaginamandibularia
To je ta kultura, to nam je falilo predhodnih sezona. Vise kulture, manje trofeja i u Srbiji bi se zivelo bolje za medalju.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Pekovic prica ono sto bi trebalo da prica, diplomatija je uvek bila keva. Nisu u kk bolidi da ne vide sta se desava, ali su dovoljno mudri da znaju da bi kontriranjem samo udarili u jos veci zid jer pravda, pravo i fer plej su rekli dovidjenja odavno sto se tice ove nase nazovi drzave. Vujosevic je isao onako kao bi svi mi navijaci isli, srcem, inatom, iskreno i otvoreno i sta je to pomoglo? Nista! Dovelo nas je na ivicu propasti. Sadasnja garnitura ide niz dlaku i pokusava na taj nacin, cigani ce dobiti svoja 3 miliona kako god okrenes, mi mozemo da predemo i da izvucemo bar milion. Svakako sa tim milionom imamo vece sanse da im pomutimo racune nego sa nulom. (Cifre su hipoteticke)
Ne zaboravite cinjenicu da smo mi drzavni klub i da u najvecoj meri od ponasanja drzave prema nama zavisi nasa egzistencija.

I zajebite privatni sektor, privatni sektor daje stolice, repromaterijal, vozila, smestaj, klopu, tehniku, opremu,... Love tu nema ni za kikiriki.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nije to tako only you, objasnice ti ovi majstori ironije sada. Samo glavom kroz zid sto jace, pa vidis koliko ih je na ulicama na protestima, jedva ljudi stizu da ostave postove. Mozda ih sa ulica i pisu, ko ce ga znati.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sve u svemu - hvala Vucicu !!!

Eto i ja nemam mozga i samo mi ovo najvise proslo kroz glavu bez mozga. Jebiga.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
evo i ja da se javno zahvalim ako je to deo maximalno inteligentne strategije , hvala Vučiću ! ! :respect

kada sam već u prolazu mogao bih da se zahvalim i Hitleru koji nam je ubijao babe i dede ,jer bolji ići linijom manjeg otpora i svima se svideti nego imati svoj mozak i razmišljati !
 
Последња измена:

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
hahahahahhaha kakve nebuloze pisu ljudi, da nije smesno, ne bi cak bilo tuzno, vec depresivno
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Fala Bogu, pa se ne pitaju nista.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nije to tako only you, objasnice ti ovi majstori ironije sada. Samo glavom kroz zid sto jace, pa vidis koliko ih je na ulicama na protestima, jedva ljudi stizu da ostave postove. Mozda ih sa ulica i pisu, ko ce ga znati.

Ne slažem se s tvojim stavovima, ali do sad nikad nisam video u tvojim postovima da izvrćeš priče.

Siguran sam da znaš o čemu mnogi pišu, i nema potrebe da tumačiš to na drugi način, za takve stvari imamo kecmana i još poneke.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.935
Локација
Žrnov
Od toga da se PSDu, S PRAVOM zameralo sto ceka mrvice od drzave umesto da trazi privaten sponzore I van zemlje, dodjosmo do toga da ipak moramo imati samo DRZAVU kao sponzora pa kog je moliti nije ga ljutiti.

Nego jel to onda znaci da su PSD I DV ipak bili glavne smetnje da bismo imali drzavne sponzore?!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Za ekipu kojoj nije jasno šta nam smeta u izjavi. Smeta nam pominjanje kretena koji nas mrzi, koji nas uništava, koji nam na kašičicu daje pare! Ne mora kao Dule da mu jebe mater, dovoljno je da ga ne spominje a ne da mu se javno zahvaljuje i da nam svima, pardon većini kida džigericu.
Neka radi iza paravana šta hoće, samo javno pičku koja je razjebala celu zemlju a ne samo naš klub, samo tu pičku da ne spominje!
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Mozda bi zdrav razum lakse prihvatio intervjue i poneko saopstenje da nije kvalifikovanih tumaca za ista.....
Svidja mi se sto je konacno Nikola pozvao nadlezne organe da pronadju pocinioce gnusnog napada na ljude s' decom.....Mada mislim da ni on ne veruje u bilo kakvu akciju nadleznih....
Jbg,bilo gde,ima drzava svoj klub,ali ovde klub ima svoju drzavu...Koliko god to bilo smesno,nije nam Vozd najveci neprijatelj.....
Kada budemo u prilici,razjebati sav taj ciganski sistem.....Vece su zlo od Vozda...Hbg,Vozd je prolazan kurva je vecna.....Jednog lepog dana(kao u bajKi) razjebati sve njihove spavace u savezu,u sudijskoj organizaciji.....
Ah,da...evo pocece druga sezona bez najveceg zla u srBCkoj kosarki,mora biti bolje...Jos ako ga pravedni sud ove divne zemlje rebne po ledjima za dusevne patnje i rusenje ugleda drzavne mezimice eto divne prilike za nove dobrosusjedske odnose....Mozda nas i naguze malo,dosadilo da budemo stalno dole
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.233
Za ekipu kojoj nije jasno šta nam smeta u izjavi. Smeta nam pominjanje kretena koji nas mrzi, koji nas uništava, koji nam na kašičicu daje pare! Ne mora kao Dule da mu jebe mater, dovoljno je da ga ne spominje a ne da mu se javno zahvaljuje i da nam svima, pardon većini kida džigericu.
Neka radi iza paravana šta hoće, samo javno pičku koja je razjebala celu zemlju a ne samo naš klub, samo tu pičku da ne spominje!
a sta ako mora da ga spominje, znaci mora !!! da li je iko pomislio da pekovic mora to da govori, znaci u svakom intervju da ne propusti priliku da se zahvali premijeru, jeste ogavno, jeste mucno, jeste pi.kasto ali MORA !!!
ja iskreno bi voleo da vidim sad na leto neke drasticne promene u klubu od najmadjih kategorija do prvog tima, da vidim neki plan, nesto...

ako neko vidi bilo kakvu alternativu pekovicu nek kaze ?! samo nemojte o "casnom gasenju" i glupostima
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top