Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jebote sta je ovde heroja koji bi to lagano resili protiv onih sinoc. Ajde da vam platimo svima put za BG, rucak, veceru i da im preotmete tribinu kad ste vec toliko zajebani.

Jok Novica ce njima da kaze necu. Dosta zelenih ovde ima pa ne shvataju da nije problem sta mogu da urade vama, nego vasim bliznjim. Sta treba Novica sutra da razmislja, dal ce mu zenu dok vozi sina u kolicima neko slucajno pokupiti na pesackom?

Deco draga nisu to skolski mangupi uz koje ste odrasli, to su kriminalci.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Vidi, Vj@ns, i meni je palo nešto slično na pamet. Ako si zaboravio sudar posle koga je mali Grujić, mislim, ekspresno promenio mišljenje i prešao u drugi klub, isto je to, ista škola, isti Modus Operandi...
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Kad mogu da biju ljude koji ne ćute na minutu ćutnja, što ne mogu da napadnu čoveka koji ne nosi majicu?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Nego, da pitam, sa kim je igrala Olimpija? GDE JE GRB PARTIZANA NA TERENU?! Šta je sledeće, skidanje zastava sa jarbola?!
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
ma kakvi, ljudi milioneri, angzaman u inostranstvu mogu da pronadju kada zele. plate obezbedjenje na par meseci ako ostanu u srbiji i mogu da ga duvaju huligani. ko zeli moze da im se suprotstavi.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Много мучно вече у Пиониру. Разочарења сам навикао да ми приређује ФК, али баш зато што се овај скандал десио на кошаркашкој утакмици Партизана, осећај гађења и понижења је много израженији. Јутро после и даље сам у шоку.

Клуб, који је представљао један од последњих бастиона слободе и позитивних вредности, синоћ се посрао по здравом разуму, по обичним навијачима, по деци и по свим нормалним људима који сматрају да је једно циганско-мафијашко псето мање на овом свету добра ствар.

Играчима и ФК-а и КК-а не замерам што су обукли мајице и урадили како им је наређено. Знају они да не желе да се замерају мафијашима, знају они добро скорију историју као што су шамарање и скидање капитенских трака.

Замерам управи КК-а која је урадила нешто најсрамније од када ја пратим кошарку. Што је донела одлуку да се мафијашу, удбашу и цигану ода почаст. Ја не верујем у оно ''о мртвима све најбоље'' јер да су сви онакви какви су описани у читуљама, у Србији не би било лоших људи.
Напињем се и покушавам да се сетим да ли је постојало нешто што ме је више погодило од овога синоћ али не иде.

Сви ми који смо прекинули тишину током минута ћутања смо само емотивно и здраворазумски реаговали на потпуно неоправдан потез да се уопште тај минут ћутања и одржи. А као последицу наше непослушности добили смо то да казнена експедиција иде по целој хали и празни трибину на Б улазу, обрачунава се са људима док жене, деца, старији људи и родитељи са децом беже, падају, прескачу ограду, скачу у партер и траже заштиту иза Швајнштајгера. Убедљиво најупечатљивија слика која ми се урезала у главу је слика човека који у наручју носи дете и у паници се склања од набилдованих капуљаша.

Sa druge strane pisati da vam je svejedno da li ce Partizan da izgubi ili nece je teska sizofrenija

Ово сам цитирао зато што описује оно што се мени и људима са којима сам био одвијало у глави. Чиста шизофренија. Ми бисмо и да изађемо из хале, али бисмо и да останемо да гледамо момке и Џилета јер они ништа нису криви. Хтели бисмо и да им певамо, да им пружимо подршку, а целу утакмицу смо ћутали јер нисмо хтели да пратимо говна која су водила навијање. Чак и на самом крају када је цела хала прогутала понос због оних доле на терену (што је потпуно разумљиво!) ми смо остали неми и као попишани отишли кућама иако смо победили. Зато што смо целу утакмицу били под утиском онога шта се десило, те ако изгубимо да ће то управо бити последица негативне енергије која је владала у хали. Резултат је био споредан, али јесмо се радовали и скакали када је Вања дао тројку или када је Мајсторовић дао полагање. Проблем је што је тај осећај еуфорије испарио кроз пар минута.

Не верујем да ће се клуб огласити, а и да се огласи једно саопштење не може да спере ону срамоту од синоћ нити да прекине њихов однос са влашћу и криминалцима који воде трибину.
 

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Nema kraja samoponizenju ove nazovi uprave KK-a...
Evrokup, ruckovi sa coravim, rakicevic i sad ove majice....
Zarad cega? Nekoliko "privatnih" sponzorcica.. Izlaze u javnost sa vestima o tim sponzorima kao da su potpisali na 20.000.000, a ne da su bili ucenjemi za tih pisljivih 60ak hiljada.. Jako nisko i jadno se ponasaju. Obicnog navijaca stavlja u paradoksalnu poziciju.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Sinoć je bilo mučno... od bespomoćnosti pred masom primitivnih likova sa kopa, nažalost koliko smo mi bespomoćni, toliko je i klub bespomoćan pred njma. Taj sloj ljudi odrađuje glasanja po lokalu, kao i sve prjave stranačke poslove. Ko bre da im se suprostavi?! Osim policije niko a svi znamo ko upravlja policijom... Prekinite više sa prozivanjem uprave, ona je bespomoćna, postali smo ko cigani, strašno... Ne znam zaista, ići ću i dalje na tekme zbog Džileta i momaka ali ono ciganisanje od sinoć mi je ubilo veru u to da smo još uvek avangarda i institucija...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.556
Локација
vaginamandibularia
Najtuznije u celoj stvari je sto Grobari napadaju Partizanovce jer su Partizanovci zvizdali na minut cutanja narko ciganinu na utakmici Partizana.

Navijacki pokret je nekada imao obraz. Bilo je tu i ulicara, i jajara, i kriminalaca, svacega. Ali neka pravila su postojala. Transferi s tribine na tribinu su taj obraz ukaljali, a jucerasnja "akcija" je, po meni, ugasila citav navijacki pokret u Srbiji. Dno dna, apsolutno. Ne postoji vise ne jedan jedini razlog da se takvim grupama da bilo kakva podrska. Nisu bili u stanju da sprece dolazak ciganjskog sljama na tribinu, nisu bili u stanju da sprece dolazak sns sljama u klub i preuzimanje citavog JSD Partizan. Posto iz objektivnih razloga nisu mogli te radnje da sprece, jucerasnji potez je jos jadniji. Udri slabijeg od sebe jer na jaceg ne smes, nemas muda. Udri Partizanovca jer zvizdi mrtvom ciganu kome nisi smeo da stanes na senku. Tragicno.

Klub je jos jednom pokazao da je talac sns gamadi i da nema ko da ga brani. Igracima ne zameram nista. Trener je pokazao na kraju o kakvim je emocijama rec, kad se dobije utakmica u kojoj si uz standardne morao i da se boris sa balkanskim, sizofrenim problemima. Picka nam svima materina kad smo jadni.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Verovatno je i mutavi bio paranoican pa je imao telohranitelja.

Bio je kriminalac koji je dolazio u sukobe sa moćnim kriminalnim grupama oko poslova čija je vrednost više stotina hiljada evra... Poređenje ti je, kao i svi tvoji postovi na ovu temu, potpuni promašaj.

Kad mogu da biju ljude koji ne ćute na minutu ćutnja, što ne mogu da napadnu čoveka koji ne nosi majicu?

Daj da skinemo gaće onda ili da im se pridružimo.

Manje je važno što su nošene majice i što je održan minut ćutanja u znak počasti pokojnom gangsteru. Mnogo je bolnije to što su ljudi dobili batine zbog nepristajanja na poniženje. I o tome klub ćuti.
A za ovo prvo, i to u momentu kad država, ma kakva ona bila, objavljuje rat mafiji, ma kolika ta objava imala težinu, bi u iole normalnoj državi celo SD snosilo veoma ozbiljne posledice. I verujem da će morati da se pravdaju, a pošto su pičke to neće uraditi svojim navijačima već onom čim se vrati iz Niša.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Čitam šta pišete i slažem se.
Ja nisam video kada su istrčali sa majicama, pošto na TV-u toga nije bilo, ali sam primetio zvižduke dok je bio minut ćutanja, a onda sam primetio kako trče iz kopa... Shvatio sam o čemu se radi i šta dalje da vam pričam... Ne čudi me to uopšte. Ne čudi me ni potez kluba, jer stekao sam utisak da oni ne rade "partizanske" stvari, bar ne u meri u kojoj je potrebno.
Za razliku od mnogih juče sam se nervirao ne pamtim od kad nisam toliko, i bio sam presrećan posle pobede, a tek kad je Džile pokazao emocije...
Taj negativan utisak, ljudi, to je iza nas. Nije to što se desilo ništa ružnije ili niže od zahvaljivanja premijeru. Ne možemo staviti te stvari u "isti koš", ali jesu daleko od onog šta zapravo jeste Partizan.
Na nama je da izdržimo, jer treba se braniti i ponašati partizanski čak i kada negde iznutra puca. Taj gest zvižduka jeste to. I to je sloboda. Pokazati nezadovoljstvo, neslaganje, bunt. Problem bi bio da zvižduka nije bilo na sve to.
Sreda Liga Šampiona (nanananana Liga Šampiona liga šampiona liga šampiona) i ono što je bitnije u nedelju u 12 časova, neprijatelj države protiv državnog čovićevog projekta... To je bitno bre, njih da pregazimo, pa nek počnu polako sa saopštenjima...
:pfc:
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Taj ko je poslao batinase na ljude sa decom je sledeci o kojem ce se pisati za par meseci ili godina.
Procitao sam genijalan komentar da se uprava FK i KK izjasnila sa "Svi smo mi mutavi".

U sustini ni ne ocekujem komentar niti bilo kakvo obracanje uprave jer je neko od njih juce sve to dozvolio da se desi, sta sad treba da komentarisu?
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
@batakpudla
Potpisujem svaku reč, ma šta reč, svako slovo, zarez, tačku tvog posta. Osećaj gađenja prema svemu ne prolazi evo skoro 24 h. I upravo kada sam se smirio koliko toliko i rešio da ovde istresem svoje utiske od sinoć video sam da si me poštedeo muka i napisao sve ono što bih i ja.
Ispade da smo mi koji smo zviždali neki heroji koji su spasili čast KKP, a to je bila samo obična zdravorazumska, spontana reakcija običnih malih ljudi, RODITELJA, koji nikada neće dopustiti da se odaje počast onima koji ugrožavaju njihovu decu, na tribinama, ispred osnovnih, srednjih škola, fakulteta. Mene je u tom trenutku više bila sramota što je onoliki broj ljudi kao ovce ustao po naređenju ciganske manjine i što jednom za svagda se nismo svi pobunili kada je bagra krenula da šaketa čitav sektor B, nego smo svi sa nevericom gledali u žandarmeriju koja se pojavila tek kada se sve smirilo, a pustila ih je da nesmetano pređu preko čitave hale, da slobodno demonstriraju silu. Ne usprotivismo se u hali sportova kada je onaj kome se juče odavala počast poslao svoje majmune da biju ljude koji su pozdravili pičkoustog smrada, ne usprotivismo se sinoć, sledeću utakmicu pretpostavljam da će da nas šaketaju pri samom ulazu u halu, preventive radi, jer eto može im se. Ako im je cilj da oteraju sve normalne kao što su na JNA, makar što se mene tiče taj film neće gledati. Previše sam dugo na basketu i previše mi je KKP ušao u krv, što sam definitivno shvatio sinoć, jer sam ostao do kraja iako me je bilo sramota samog sebe što nisam izašao kod minuta ćutanja ili nakon batinanja, kada već nisam imao hrabrosti da ustanem i stanem u zaštitu normalnih ljudi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.750
Verovatno cekaju novi "transfer" sa severa na jug, koji ce zameniti veliki gubitak na sipci. Ipak, ne moze jug da vodi grobar, jer bez "jakog severa" nema nista.
NIKADA u istoriji Partizanovog navijackog pokreta se nije desilo da najverniji prelaze na okolne tribine i biju navijace kluba za koji i sami "navodno" navijaju...:prekrsti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top