Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
sve si ti u pravu Stojance, al sam si sebi odgovorio zasto ne moze da bude sistema...ne vide ljudi sebe na duze staze u KKP, plus nestabilna buducnost zbog orkuzenja i drzave


Tosa ce u penziju, Pekovicu moze svaki cas da dune i da batali, PSD je izdao klub i obavlja poslove za drzavu...nadam se da Dzikic ima zelju da radi ovde na duze staze, al nije budala ako buducnost kluba bude neizvesna, sa dugovima, onda su ovi ad hok timovi jedino sto mu je ciniti
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
A ja iz nekog sumanutog razloga(samo meni znanog) znam da robija još nije dao svoju zavrsnu reč u KK Partizan
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mi trenutno sam odlazemo smrt, a ne prezivljavamo.
Ja mislim da ovde niko ne vidi sebe u KKP za 3 godine, a jedino se tako prave rezultati.

Pa logicno je da ne vidi. Nije video ni Bogdan Bogdanovic, akamoli ovi danasnji. O funkcionerima i da ne pricam... Imas predsednika koji bez konsultacija sa sportskim direktorom i trenerom izboksuje drugo takmicenje od onog koje je dogovoreno i to ispostavi kao done deal. Pa jbt. dobro je i ovo ostalo sto imamo nakon takvih jednostranih odluka...

Dzikic ocigledno mnogo trezvenije prilazi problemu. Plus, nema taj background da mora da bude prvi, sampion i da je to jedino opcija. I onda je mnogo komotnija situacija, ali nije laksa uopste. Ti sad realno nemas pojma kakva ce da bude situacija na leto. U junu. Imas dva krstena igraca koja prave razliku (Novica i Hatcher) i ostale koji su svi od reda zamenljivi. Imas Vanju koji bi trebalo da bude treci igrac tima i da se nesto sa njim kalkulise, ali on je toliko nestalan, da od toga nema nista. Cenim da ce takav biti celu karijeru, ako ne batali basket sto i nije toliko nerealno.

Mene vise od svega nerviraju te neke tehnicke greske koje se non-stop ponavljaju. Npr. Lukovic koji je ovako mozda gotivan tip, ali koga bi "normalan" trener tukao posle 2/3 njegovih koseva. Za ono sto on pokusava, treba da se lome prsti. Nekome kome je sustina postici kos, to deluje do jaja, ali je za trenera koji razume igru bolje da promasi to sto pokusava, nego da svaki put pokusva isto. Ono nabacivanje lopte na tablu, kos je tragicno - a covek ima 27 godina. I sad jedan Dzikic treba da sedne sa njim i da radi individualno. Da mu dovede Slavka Vranesa ili Vardu na trening i da ga natera da napravi poziciju i izvede tehnicki sut makar svaki put popio blokadu ili sekiru.

To je Dule radio, jer je njemu Partizan bio sve, mnogo sira prica. Dzikic za sebe sam kaze da je v.d. trenera i i to je to. Mislim, da mi imamo tamo neke klince pa da pricas... Onaj mali juce sto je usao i promasio onaj prvi sut. Kad ga pogledas, vidis da nema nikakve fizikalije, uska ledja, undersize i za svoju poziciju. Da bi uspeo mora da ima suterski talenat kao Tripkovic, inace nema nista od njega. Da ga pumpas i krenes da radis sa njim, on je onda igrac za 2019-tu godinu. Druga opcija ti je da nadjes nekog polu divljeg amera koji ce da odigra isto to i da zapali. Ili cak trojicu njih da pokriju te godine. Mislim da je nas trener vise u fazonu ovog potonjeg.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa to je vise porazavajuca cinjenica nego sve sto sam napisao.
Ne mislim na igrace, oni su prolazni bili pa ostali, ali strucni stab bi morao da veruje u svoju buducnost ovde u naredne 3 godine.
Jer ako ne veruju donose kratkorocne odluke, ako donose kratkorocne odluke, interes KKP nije na prvom mestu.
I dok recimo Kecmanu cekam da vidim ledja, iako se on nada da ce mu jednog dana pasti u krilo pozicija prvog trenera kad dogleda dovoljno trenera, voleo bih na duze staze da vidim u klubu Dzikica, Canka i jos neke koji bi radili kvalitetno ali ne kraktorocno.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Čekaj odakle ti to da džile ne radi van radnog vremena i ne gleda u budućnost, kad je već pričao da će morati opet da pokuša da dovede mlade igrače u partizan?
Mislim da prerano sudite a i strogo, ova priča me podseća na Grbinu.

Jasno je da svako od nas može da kaže sve ove kritike, sad pitanje je odnosa realnost/želja.

Opet ako ne valja ova uprava nek ode Pek i dodje neki balavac iz podmlatka sns-a.

Ne znam, mnogo problema ima, mnogo prostora za kritiku, samo što ja ne mislim da džile može da napravi odmah sistem za godinu dana, nije ni dule prvih godina.

Opet šta je realnost a šta naše želje to je za priču, znam da je mnogo zajebano, ali opet znam i da se nešto planira i radi ako nije prošlo ovo leto biće sledeće jasno je rekao džile. Znam da nismo navikli na to, ali tako je sad.

U principu svako ima svoje mišljenje, možda i ne bih pisao sve ovo da ne osećam toliki hejt prema svemu u ovom partizanu pa se pobuni sve u meni.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Pravljenje sistema i jednom klubu nije lagana stvara. Pre svega trazi vreme i bar kakva takva finansijska sredstva.

Prvi preduslov je trener. Trener koji sebe vidi 5 i vise godina na jednom mestu. Taj isti trener mora da ima i prolaz kod mladih igraca. Prolaz u smislu da je poznat kao neko ko se kida za mlade igrace i konstantno radi sa njima. Meni je trener u kosarci kljuc. Baza svega. Ja ne znam sport gde trener ima toliki uticaj na desavanja na parketu.

Normalnog mladog igraca kao sto je bio Tepic, privlaci kvalitetan rad i odredjena minutaza vremenom. Toliko je klinca koji trce za tom koznom loptom, mora i nama neki da se zalomi. Mi odavno nemamo juniora za ozbiljnu kosarku. Ni kod Dula nije bilo previse "nase" dece ali ih je mlade gurao u vatru. Od cele jebene Evrope mi ne mozemo 2 krstena prospekta da nadjemo? Trebaju nam novi Vesterman, Bertans i Lovernj.

Mi smo kroz par godina prosli od faze gde jurimo Sarica i Hezonju do toga da nam je jedan Rakicevic nedostizan iz razno raznih razloga. I taj smrdljivi fmp ima "najbolju" skolu poslednjih 20 godina. Koliko tih momaka je ostavilo neki trag u fmpczv? Koliko oni klinaca iz svoje skole imaju, a da imaju neku ozbiljnu rolu sada u EL?

Da vidimo sta Debeli 2 ima da ponudi. Da vidimo ima li deo magije bivseg Debelog 1. Ja se nadam da ima. Ako nema, najebali smo. :)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Iz intervjua sa Dzikicem bih izdvojio samo dve stvari:
1. Da ljudi nisu svesni u kakvim je govnima bio klub (ono sto stalno pricam)
2. Da nikada nije razmisljao da ode (da se podsetimo, ovde se pisalo o tome, popljuvan sam kad sam napisao da je Tegeltija pogresio sto je to napisao pa bilo tacno ili ne.)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Sens, a sta si ocekivao da kaze, e da kad je uprava promenila odluku oko FIBA/EK hteo sam da zapalim. Odgovorio je onako politicki.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Meni je najbitnije to što veruje da će se za par godina makar osetiti neki pomak, da se u klubu nešto radi i da plate ne kasne. Ako je sve to istina, ja sam zadovoljan.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Bilo je svega pravi buckuris od pitanja, od onih najdebilnijih da pitas trenera za dug i fin. situaciju:banghead

Do zanimljivih sa konceptima napada i sistemu koji bi kkp igrao, gdje je dzile rekao da tim fizikalaca ,disciplinovanih fizikalaca koji igraju odbranu nije ni malo jeftin.

Opet je ispricao par pikanterija vezano za igrace, kao recimo da garett kojeg je htio zavrsio u japanu za 450k$...te da prosle sezone odredjeni koledz igraci nisu htjeli da dodju kod nas.

Rece da je vrabac zasluzio produzenje saradnje svojim partijama i tu je spomenuo jos par igraca ali ne rece imena koja bi zadrzao za sl sezonu iz pomenutog kadra.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
covek je jasno reko: cilj je da se prezivi ....






ovih sezona !
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Ne vredi, moram otvoreno, ne bih li slucajno privukao paznju, da bi slucajno neko procitao sta pisem. :D
U poslednje vreme bas nemam vremena da visim po forumu, ali ipak udjem s vremena na vreme, i citam postove, samo od likova koji su oznaceni fotografijom, listam na brzinu. Kada vidim sliku Dragana Milosavljevica, znam da je to Stojance R., kada vidim onog upicanjenog vanzemaljca u crnom, sa kravatom, to je Sensei 014, kada vidim onu opasnu zenu sa pistoljem, to je JasminaT, kada vidim ono strasilo ili sta je vec, to je WebGazda. Svaka cast Goranu Tomicu, ali nemam ja zivaca da citam romane, kada to pozelim, otvoricu knjigu u papirnatom obliku. Da sad ne redjam sve koji imaju fotku, kapiram da nije potrebno.

Sta sam hteo da kazem, da, sedim u kladionici, kad ono ulazi Tosa, pukao neku ogromnu lovu, i misli u sebi, ali mrmlja naglas, kaze ''joj od cega cu sutra hleb da kupim'', i poce da mrmlja nesto ''1976, 1976, 1976...cim odem u penziju, popicu im krv, iskasapicu ih, ima da mi vrate svaku neisplacenu platu iz igrackih dana, ma zakatancicu im klub, jebu me pola veka u zdrav mozak, videce oni svoga Boga.''

E sad posle ovog, svi ce da pomisle da se zajebavam i da nisam ozbiljan, tako da me vise nece niko ni citati, ali nece ni biti potrebe, jer ja necu vise pisati, verovatno.
Jeste neozbiljno, mada........ko zna.....mozda je i ozbiljno.
 
Последња измена од уредника:

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Hahahaha, dobro je, uspeo sam, hvala, upecao si se. :D

Bas sam ciljano ciljao vreme, jer kapiram na Bozic nece biti mnogo piskaranja. Pozdrav.
 
Последња измена од уредника:

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Hvala. Ok, nemam zivaca da se svakome zahvaljujem, tako da je ovo poslednje moje zahvaljivanje. Lazem, hvala jos jednom. :D
 
Последња измена од уредника:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Aj' ne seri više! Je l' ti je otvoren forum? Je l' prošao 1. jan. Kenjaš? Prekini da se opraštaš, idi gde si krenuo. Nisi ti jedini.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top