Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ne brini, ja sam do sad pogodio samo za Stojkovića :D
..ali to nije bio trač, taj info mi je bio vrlo pouzdan...a ovo sad sam stvarno načuo usput
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.289
Ma kakav Milutinov, nema nista od toga... Prvo koliko sam gledao grcke cigane milutinov ima neku ulogu u ekipi i ne znam sto bi ga bilo gde slali. A drugo picka je i kao takav nam ne treba.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
za Milutinova je bila priča još od pre NG i mislim da je čak i Džile u nekom od svojih intervjua kad je ono zaređao po medijima rekao da je Ciganijakos odlučio da im ipak treba, tako da se sad prežvakava bajato.. a ni tad nije bilo sveže.. :puke

za ovog Onuaku-a nije izvor "SC" nego "YT", gledao pre par dana na nekom kanalu lika koji se loži da je insajder, priče sa treninga i sl.
https://youtu.be/YIxlfMnGz0I

mada, ovaj Gustavo iz komentara tamo ( ona dugačka prepiska je zanimljiva, pročitajte) je napisao juče nešto ovako:
"Dzile izabrao..
ime ne moze ali evo malo da se zanimate :D
Smrzavao se malo iako je taman, namlatio se para jer mu se moglo, pedigre je za pse ali moze i za njega, ali vratice se valjda jos jaci jer mi dovodimo samo igrace koje ono sto ih ne ubije ojaca ih :D :D
ja zadovoljan.. sad da potpise ako 'oce!"

ne znam.. :confused
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Milutinov jeste sisica opasna ispao... ali ja nacuh da nije hteo u ciganku iako je mogao,naravno ako je tacan info,cisto da mu ne prisivamo i to. Mozda neko vise zna o tome.
Inace ne bih voleo ponovo da ga vidim u KKP,prosto nije zasluzio. A i nikada mi nije delovao kao ne znam ti ni ja kakav centar. Sem visine nema neki kvalitet,a i pickast je u najmanju ruku a nama takav ne treba. Bolje da nas i dalje nervira brat Djani,ako nista bar je pozitivna ludara
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad se Milutinov sam tukao protiv 3 ciganska centra i kada je sa jednim sjebanim okom lupio bananu ljugavom blazicu bio je bog a sad pickica. Presao je u olimpijakos pa sta? Odbio je transfer u fmp. Nemam pojma sto ga neki mrze.

Ovaj Onuaku je bas ono sto nam treba.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Dzamont Gordon je pre nekoliko godina bio u 5 najdominantnijih plejeva u Evropi. Svakako da kosarku drzi u malom prstu. Ako Dzile proceni da nam odgovara u ovom fizickom stanju, mislim da smo napravili odlican potez njegovim dovodjenjem. A ako se jos pojacamo i pod obrucem, mislim da imamo nadu za osvajanje ABA.

Za to sve, bice potrebna podrska ekipi veca nego ikad. Zato moramo svi kao jedan da navijamo na svakoj narednoj utakmici, i da ispunimo ponovo Pionir svaki put do poslednjeg mesta.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Tacnije namagarcio Duleta,kome je dao rec da nece da trazi raskid zbog neisplacenih plata,da bi klub dobio obestecenje,pa je posle uradio sve drugacije.
Uostalom nije ga potrebno komentarisati jer ne dolazi sigurno.

Bilo bi sjajno da je Gordon 50 posto onog igraca iz njegovih najboljih dana,ali sam bas skeptican po pitanju njegovog stanja,jer ipak godinu ipo dana je previse pauze.
Verujem da ce ga Dzile dobro proceniti.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Otkud ova priča oko centra kad je džile rekao da smo popunjeni tu... mislim da nam je cele sezone spoljna linija problem, pokrpimo se mi gore

Gordon ako nije osakaćen skroz biće pojačanje kao novica, nema šta da ima psihičke blokade on se materijalno obezbedio može i da ne igra
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
@Arsen_Wenger

Kako nam ne treba centar kada osim Novice nemamo nikoga ko moze da se ugura na 3m od kosa ,primi loptu,odigra ledjima i da koš .
Uz to Novica to radi kao četvorka..
Sad je Olimpija imala 15+ skokova u napadu,objektivno tanki smo i ispovredjivani a daleko je kraj sezone..
 
Последња измена:

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Ovaj "Arizanovic" sto nam je ponudjen...jesmo li odbili glatko? :)
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Trazio je raskid ugovora na osnovu neisplaćenih plata ako se ne varam, i dobio ga naravno, i tako ostavio klub bez obeštećenja koje je mogao da dobije za njega.

jel sad jasno što je pičkica mala retardirana?

Tacno tako, ostetio je klub za 500.000 evra minimum, posto mislim i da je bio draftovan? Ili se radilo o 750.000 neznam.
Dao je rec Duletu da nece to uraditi, ovaj mu poverovao a Danilovic je insistirao da se i pored toga isplati.... i tako je nastala nakon toga dodatna nesoglasica i prebacivanje ko je kriv ...
Mozda je i to bila kap koja je prelila casu...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Inace Gordon veceras prema ono sto je pokazao na treningu, moze da bude ZVER kada se uhoda malo, ali Dzile ce izgleda sacekati jos 2 treninga...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
@Arsen_Wenger

Kako nam ne treba centar kada osim Novice nemamo nikoga ko moze da se ugura na 3m od kosa ,primi loptu,odigra ledjima i da koš .
Uz to Novica to radi kao četvorka..
Sad je Olimpija imala 15+ skokova u napadu,objektivno tanki smo i ispovredjivani a daleko je kraj sezone..

Ja ti samo kažem koncepciju tima, imaš lake centre koji svi šutiraju, mnogo ekipa u evroligi nema teškog centra, sad što kvalitet nije na nivou makabijevih lakih centara to znamo, ali taj majstorović ima ugovor na dve godine, luković birča takođe, novica je tu...jednostavno popunjeni smo, što ne znači da smo dominanti
I ovaj što se pominje nije baš atleta kao darel a skraćen je dosta

Samo da je gordon dobar, to menja sve, nama sve vreme fali igrač koji ima dribling i zna da finišira, napravi razliku...
Mislim da majstor može da odigra bar ono iz metalca, evidentno mu fali samopouzdanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top