Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
nema znaci od promena nista

sad ce i trener da nam se zahvaljuje pickoustom
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.014
Reaction score
2.138
Локација
BGD
Ne znam kako neko moze da se raduje Muti kao prvom treneru kad covek u Radnickom nije dosao na trening u zivotu... Samo je vodio utakmice. Ne osporavam da ima kosarkasko znanje, ali nama treba neko ko ce biti posvecen timu i gradjenju istog, a ne cirkusanti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.962
Reaction score
27.184
@winter demon, u pravu si. Uoci druge sezone smo doveli Radosevica iz Cacka, koji je nama i pokojnoj zvezdi davao po 30-40 koseva, a u pocetku kod nas nije mogao da se sastavi. Doveli smo Djokica, koji je igrao po sistemu toplo hladno. Dobili smo u prvom kolu Ural perm u Rusiji, a imali su celu rusku repku u timu, i na pocetku drugog kruga prve faze smo ih dobili kuci, a posle toga smo usli u zonu sumraka. U drugoj grupnoj fazi smo sa te dve pobede u zadnja dva kola prosli dalje kao cetvrtoplasirani, ali to je vec deo bez Mute. Sta znam, tad mi je bio ok lik, ali naisao je period kada nista nije islo, i to je to.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.552
Reaction score
2.602
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ako se ovo ostvari hvala mu na tome, prvenstveno mislim na davanje igraca, naizgled sasvim ok ponuda sa jedne strane ali se postavlja pitanje sta ako taj igrac ne uspe da se probije u Partizanu i ne ostvari neki transfer. Da li ce se placati penali za to ili ce biti forsiran do iznemoglosti da igra dok se ne proda dok ce mozda neki talentovaniji i bolji sedeti na klupi jer je recimo dosao iz Vrsca i nije iz njegovog kluba. Sve te stvari treba uzeti u obzir.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Neće biti nikakvih penala.. Da bi naplatio obestecenje za kosarkasa, mora biti extra talenat..
Drugo je ovo što će Žoc da uradi..:D
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.552
Reaction score
2.602
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ne znam na sta konkretno mislis kada kazes to za Zoc-a. Nisam video nista da se provlaci po medijima. Jedino sto znam da na fb postoji neka grupa koja zeli njega za predsednika ali bar kad sam gledao pre nekih 15 dana nije imala nijedan like. Mozda se nesto promenilo u medjuvremenu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ako bude ovo tacno hvala puno !!!!
Videcemo sta ce od ovoga sve da ispadne.
Ne znam da li je jos neko registrovao zoc je nekog klinca iz fenera ove sezone prosledio u vrsac na kaljenje a ne u kk pfc, to samo govori o ne zdravoj situaciji u klubu
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.364
Reaction score
6.500
Локација
Novi Sad
Zoc moze da kupi nesto nase eto to moze I hvala mu ako to uradi unapred znajuci da eventualno vodi igraca iz ovakvog Partizana u onakav Fener :) nemam informaciju nego citam izmedju redova sta je gore neko napisao..

A sto se tice Dinamica, ako ce vec biti tako, ko nam je zanimljiv odande, ko bi potencijalno dobeo nesto odmah a ko bi bio "prospekat"??

Ko bi mogao da se pokupi od igraca "ispod radara" a da je van ugovora sada?
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Bas tako.. Ako sve bude ok, ocekujte jedan transfer iz KKP-a u Fener..:D
Ne znam, iskreno..nisam pratio Dinamik ove sezone.. Al kapiram da ih Muta zna sve u prste..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.552
Reaction score
2.602
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Meni to deluje nerealno iz razloga sto nijedan igrac kod Dzileta niti nije napredovao dovoljno dobro, niti je imao neku ekstra sezonu da bi Zeljko imao bar neki razlog da ga dovede u Fener tako da u tu pricu ne verujem.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Dobrodoslica Muti. Ovo je veoma veoma prosto. Covjek sa velikim iskustvom preuzima raspalu ekipu to je jedini put u ovakvom kosarkaskom momentu..nikakav zutokljunac sada ne moze voditi Partizan. Jos jednom dobrodoslica.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Bas tako.. Ako sve bude ok, ocekujte jedan transfer iz KKP-a u Fener..:D
Ne znam, iskreno..nisam pratio Dinamik ove sezone.. Al kapiram da ih Muta zna sve u prste..

Imaju onoga malog Andreju Stevanovica on je bio dobar trojkas bar dok je igrao za Borac secam se da je nekoga zatrpao zestoko:D:D:D Imaju Aleksandra Lazica njega je uvek Grba hvalio u emisijama kod Tegija pa pretpostavljam da ce njih dovesti kod nas a imaju i onog crnca koji izgleda kao dobar skorer ali gubi nenormalan broj lopti tako da sumnjam da ce njega muta dovesti, ali bice zanimljivo ako prima 15 k mesecno kao sto se ovde pise potrudice se on zestoko:napred Partizan
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako je potpisan na vise godina mozda i nesto zaradimo na njemu. Mada za sledecu sezonu nema sta da se nadamo znamo da ce FMP da se pojaca kao lud za F4
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Počeli smo baš kao cigani oni stari. Ne zna se ni ko je predsjednik, ni ko je trener, ni ko je u UO, ali neko eto dovodi igrače.
A pored svih ovih nepoznatih najgore od svega je da li je Mladja spojio staž, i da li Toša ima uslove za peMziju :D
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Kod Mute nije problem znanje nego voljni momenat da se ubaci u maksimalni radni režim.
A on već dugo deluje kao da bi pre grickao semenke uz pivo i zabavljao ekipu ispred trafike nego što bi trošio energiju na ozbiljan rad.

Pogotovo u sezoni u kojoj i da se pristojno skockamo igraćemo za neku utešnu nagradu. Ipak je F4 plaćen da dođu turisti. Valjda ovi iz Železnika.

Što se tiče klinca, dobro došao. Možda je to početak neke zdrave logike za budućnost.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Suština

Mi i drugi nismo isti
a da l' ćemo biti slični
saznaćemo kad vidimo
koliko smo dinamični



Minimalizam je u modi.
Svrha ovog teksta nije omalovažavanje
niti vrijeđanje bilo koga‚
već isključivo humor i zabava.

Sadržaj teksta predstavlja umjetnički izraz autora.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top