Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Košarkaška Superliga Srbije 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
Cini mi se da su na prenosu preko sajta rekli da Jan nece igrati vise ove sezone. Valjda je slomio prst.
 

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
dinustef: mislim da su rekli da je gotov za ovu sezonu. Ali nisam siguran.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
E do ... Ne zelim da verujem u to...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Je l` ovo neka greška ili je Milosavljević stvarno igrao 38 minuta? Ok je to forsiranje, kad će ako ne sad, možda mu krene itd, ali mislim da nije u redu da Bogdanović toliko greje klupu. Jaramaz je rovit posle `bliskog kontakta` sa Raškom na treningu, ali bi Bogdanović morao u igru. Evo prilike da se to ispravi već u utorak protiv OKKa...

edit: Dajte neke informacije u vezi Jana. Pa igrao je sa bandazom posle povrede u Kgu majka mu stara :banghead
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
@ Grobar Danska

Nemoj pominjati neke informacije u koje nisi siguran,pogotovu ovako javno.
Ja ne verujem a i ne zelim da verujem da je ovo tacno!:cry:

A sto je najgore,ti si nas o ovome obavestio kao "dobro jutro".
Zar tako hladno kad je Jan u pitanju.:?
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Danac,nemoj unositi ovde nemir medju clanovima :wink: Jan ce malo odmoriti,u pitanju je samo istegnuce :ziveli
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Jel moguće da smo šutnuli 18 puta za tri poena, a da je samo jedan igrač pogađao. Bruka.
Mora to da se popravlja, mora mnogo bolje, šta je sa Kurtisom, čovjek veže i po 10-15 promašaja za tri poena. Čini mi se prošla utakmica 0/7, a ova 0/4... Užas.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Džerls juri Rašićev rekord( 0/22).Još 2 ovakve utakmice i stići će ga.Opet mladi nisu dobili šansu,mada ni rezultat to nije dozvoljavao.U utorak će svi imati šansu da igraju,a verovatno i u petak.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Gledao sam samo drugo poluvreme sinoć na SOS-u, u 4/4 smo tri puta promašivali ceo obruč (air ball) za tri poena i to iz izgrađenih pozicija, Džerels dva puta i Gist jednom.

Strava i užas. Džerels sam, sa zemlje, uz pola sata nameštanja i air ball.

Još jedna stvar, koju mi ne možemo da promenimo, pod mi mislim na navijače, i u Valjevu su se čuli povici LOPOVI, LOPOVI čim smo krenuli da ih stižemo, a oni da biju kao besni kada su shvatili da ne mogu ništa. Čim sudija svira faul, svi skaču, hvataju se za glave, čupaju kose, biju se u prsi junačke i padaju u epileptične napade.

Dosta bre više, u svakom sportu, u svakom gradu, nesposobni paćenici nas prozivaju zato što niko iz uprave (uprava) ne čini ništa. Ako niko ne zna kako, onda neka Toša ode kod Duleta pa neka mu ovaj napiše šta da se kaže na prvoj sledećo KZŠ.

Sto puta ponovljena laž postaje istina, a u zemlji Srbiji postaje aksiom.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Dosta bre više, u svakom sportu, u svakom gradu, nesposobni paćenici nas prozivaju zato što niko iz uprave (uprava) ne čini ništa. Ako niko ne zna kako, onda neka Toša ode kod Duleta pa neka mu ovaj napiše šta da se kaže na prvoj sledećo KZŠ.

Sto puta ponovljena laž postaje istina, a u zemlji Srbiji postaje aksiom.

A šta uprava da uradi?Jel treba da se pravdamo tim nesposobnim paćenicima,ili da se prepiremo sa njima?Ko ih jebe,neka žive svoje bedne živote u iluziji da su neko i nešto.
 

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
Nemoj leba ti više ovako nešto da ti se ponovi. Jan bi i juče igrao da je bila samo malo bitnija takmičarska utakmica. Samo malo.

Moja greska. :banghead Sad sam opet gledao utakmicu na SOS kanalu. Prvo je komentator rekao da Jan neigra, pa je onda spomenuo jos jednog igraca, i onda rekao da je za njega sezona gotova.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad sam malo pogledao 2. poluvreme iz Valjeva. Stisli smo odbranu par minuta u toj 4/4 (tih par minuta žestokog "stiskanja" odbrane umemo mi jako dobro, ove sezone smo u jako puno utakmica to uspevali i tako prelamali u našu korist, još mnogo značajnije utakmice od ove, recimo u Podgorici i Vršcu u NLB-ligi...) i to je bilo sasvim dovoljno...

Za vas mlađe moram nešto da kažem kad je u pitanju Metalac, utakmice u Valjevu, neko prošlo vreme koje nema neke dodirne tačke sa današnjim vremenom, ali je interesantno:

Za vreme stare Jugoslavije je Metalac bio užasno nezgodan domaćin - celoj ligi osim Partizanu! Tamo su 70-ih i 80-ih godina pucali redovno i Bosna, i Jugoplastika, i Zadar, i Olimpija...a sve su to bili tada mnogo jaki timovi, čak i za evropske prilike...Ali jebeš ga, dođu u Valjevo i svi redom dobijaju po dupetu...Jedino im je Partizan bio "smrt"...Mislim, i mi smo morali guzove da napregnemo, i to žestoko, ali...dobijali smo utakmice, koliko god teško i uz maksimum napora...Bilo je ono "kad je teško - Kića je tu"! Mislim na 70-e godine...

A recimo i kao prvaci Evrope smo početkom 90-ih imali utakmicu u Valjevu koju smo dobili "na loptu"...pa vi vidite...ima tu neke tradicije...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Danac,to je rekao za Sinoveca,da je zavrsio sezonu ...
 

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
Talicni, moze biti da je reko za njega, zezao me internet pa nisam cuo. Moja greska u svakom slucaju.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
A šta uprava da uradi?Jel treba da se pravdamo tim nesposobnim paćenicima,ili da se prepiremo sa njima?Ko ih jebe,neka žive svoje bedne živote u iluziji da su neko i nešto.
Baš to je problem, što ćute. Treba da se skrene pažnja na to, ne može svaka džudža trenerska da se vadi protiv nas na sudije.

Tako je i u fudbalu, Tole ovo, Tole ono, naš klub ćuti i sada i moja baba kada čuje ime Tole pita: "Jel to onaj što krade?"

Ne sme da se ćuti. Ne smemo da dozvolimo, a biće uskoro sigurno, da i pre utakmice nam se skandira LOPOVI.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top