Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Košarkaška Superliga Srbije 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
evo i ja da postavim prvi post
sinocnja tekma hm pocetak furiozan,odbrana ok,odlicna tranzicija,ali pomalo smo bili haoticni sto ko zna zasto je to dobro.Jawai je promenio odbranu nije zonirao pik,vec je izlazio na sut i udvajanja,vesely ok mada je imao mali problem da ugura cuvara pod kos,pera odradio svoje minute,kecman nivo,curtis los,gagi namestio rukicu sve u svemu cista brutalna dominacija
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kada se krene motivisano i borbeno nema sanse da nas bilo ko dobije. Bilo je opustanja u drugom poluvremenu ali dobro, nije imalo velike posledice s obzirom da je mec prakticno bio resen vec posle prve cetvrtine. Jos jednom se dokazalo da igracima veoma znaci podrska publike i da znatno bolje igraju i pokazuju mnogo vecu zelju kada je hala dobro popunjena.
Svaka cast za pobedu, ne bih nikoga izdvajao, nema svrhe na kraju sezone u ovako ubedljivoj i sigurnoj pobedi praviti neke analize. Idemo u Vrsac makismalno ozbiljno i borbeno kao sinoc i to je to, bice 2-0. Nadam se da nece doci do opustanja kao u zelezniku!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Uf kakav je sex pao juce u Pionir, ovako borbeno i u Vrsac i to je to za ove takmicarske sezone pa zdravlje od septemvra opet jovo na novo. Raduje me sto se malo vise sanse daje mladima jer podmladjivanje ekipe je neminovno. Velike cestitke za rutinski obavljeni posao sinoc.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.485
Локација
Kej Republika
Lepo vece u Pioniru....lopovi,lopovi...:respect
Sto se tice igre sve je u skladu sa nasim kvalitetom u odnosu na ''kvalaitete'' nasih rivala u domacoj ligi.Da se ne lazemo nasi ''rivali'' nikad nisu bili slabiji i nikad nisu imali losije ekipe ali jbg da se zna ko vlada ovde.

Jedva cekam sledecu sezonu i da malo preslisamo i ''ponos'' Izraela,da nastavimo kontinentalnu dominaciju :buhaha

Jos dve pobede i titula,titula...samo lagano i da se polako sezona privodi kraju kako dolikuje,slavljenicki....:pfc:
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Undertejker,

mnogo ti hvala za link. Odlicno izdanje naseg tima. To volim da vidim - borba, bre, i kad je +30. Mladjarija SJAJNA! Grobari takodje, s obzirom na neizvesnost utakmice. :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Са оваквим играчима и ја бих узео титулу, а у Евролиги бих сигурно добацио Ф8. :roll:
Vidi njega, i on se prepoznao! :D Hej, pa gde si bre matori...:D
Hajde da sačekamo kraj sezone...pa da pričamo malo o svemu...i da ne zaboravimo ama baš ništa iz ove sezone...a ni ono pre ove sezone, to pogotovo da ne zaboravimo...
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Dokazujemo da smo za klasu jaci od svih klubova u Srbiji,raduje me odlicno izdanje Lucica,dogodine ce sigurno biti predvodnik jedne nove ekipe Partizana
I napokon pun pionir,izgleda da grobari cuvaju grlo za finale
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Nije problem sa Talicnim i cika Davidom,nego sa ovim mladjim koji su popili svu kosarkasku pamet sveta ,hmm mozda im nije proradio forum jos.Junacine
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
"Pametni Lukajić"

"Oni svake godine promene jednog-dva bitna igrača, pa se novajlije uklapaju u sistem koji već postoji. Na drugoj strani, mi smo letos promenili sedmoricu, tokom sezone nam je otišao najbolji igrač (Milan Mačvan), dodajte na to povrede i sijaset drugih problema...

Da podsetim gospodina na izmene u odnosu na prošlogodišnji tim Partizana.Novajlije:2 centra,1 krilni centar, 2beka,plejmejker(komada 3!)
U toku sezone otišli Lafajet,Klobučar,Đekić i Mitrović.U novajlije nisam računao Bogdanovića koji je došao ove sezone i Lučića koji je i pre bio tu ali daleko od prvog tima.Tako da gospodine Lukajiću menjaj priču sledeći put!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Osim ove price oko sastava Lukajic se istakao i time sto se zalio kako nam sudije ne sude 3 sekunde. Mora da je to odlucilo utakmicu.
Titula je blizu, a na forumu sve manje euforije zbog toga, izgleda je to postalo normalno :D.
Za mene su ipak najveci dobitak ove sezone, pogotovo sada pri kraju super lige Milosavljevic i Lucic, nadam se da ce tako nastaviti do kraja finala i da ce naravno naredne sezone biti jos bolji. Trenutno nasi najbolji suteri za tri poena uz Gista. Raduje me i to sto je Jaramaz dobio minutazu, mislim da ima onu pozitivnu sportsku drskost. Sve u svemu jos dve pobede pa ce ici ona pesma "deset godina je proslo kao tren" :D.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Јан Весели: Желим опроштај у Пиониру

Имамо велику жељу да прославимо титулу у Пиониру и трудићемо се да у Вршцу одиграмо што боље и омогућимо себи и навијачима прилику за тај осећај – рекао је Весели
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hajde vi paori, sklanjajte bre te vaše traktore do nedelje sa puteva, makar s tog puta prema Vršcu...Nemoj da parni valjak krene na traktor, neće na traktoru ni odnedavno obavezno narandžasto rotaciono svetlo da ostane čitavo!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
19:25
Рукомет: Хрватска - Србија, (ж), квалификавије за СП, пренос
program-age-0.gif

21:00
Кошарка - Супер лига: Хемофарм - Партизан, снимак

ovom glavotom djubretu treba jebati mater za ovo !!!

picka li ti materina smrdljiva !!!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Klub mora da reaguje zbog ovoga!I ne samo klub već celo SD jer nas tokom cele sezone jebu sa ovim prenosima.Treba podsetiti ono govno Tijanića da postoji i prvi program i da mogu da preskoče jednu reprizu reprize jebene serije.Govna jedna,treba ih pobiti:pickaciganska
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Au kakvo djubre ovaj tijanic ,fasista glupi! Danas je nas dan, i oni ne prenose u direktnom. Tijanicu :pickaciganska

Al opet ae nek samo dobijemo u kosarci pa trofej u pioniru, a tako isto srecu zelim momcima u Rimu da nas obraduju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top