Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Košarkaška Superliga Srbije 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

DrMO

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
42
Reaction score
1
Локација
Bg
Svaka cast momcima , prosto su nas na to navikli , tako da novi trofej ce biti sasvim ocekivana stvar kao i tripla kruna. :napred Partizan
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Laka i rutinska pobeda, lakse nego sto se ocekivalo (bar sto sam ja ocekivao)!:clap
Svi su igrali odlicno, timski i pozrtvovano, zaista je tesko izdvojiti pojedinca za najboljeg igraca utakmice.
Nadam se da ce mo ovu seriju zavrsiti sa 3-0 i da osvojimo trofej i otvorimo sampanjac kako dolikuje - u Pioniru! Jer ovi momci to zasluzuju!:D:

Sada pamet u glavi i da se ne zajebavamo u Vrscu!:napred Partizan
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Veoma sam zadovoljan sa svim viđenim večeras u Pioniru, I igrom, i rezultatom i posetom.
Očigledno je da nam je šamar koji smo dobili od FMP-a dobrodošao i dodatno doprineo našem silovitom ulasku u večerašnji meč. Posle ovako briljatne partije, pohvale idu celom timu i stručnom štabu.

Ni pod razno niko ne sme da pomisli da je gotovo!!! U Vršcu u meč ući još borbenije nego večeras i doći do 2:0... Titula se mora proslaviti u Pioniru...

Bravo CrnoBeli!!!
 

Zagor

Guest
Ух, што ми мило што је Весели опаучио ону вагину Анђушића... Удри!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Zilavi su majku im , nisu se dali preko 30 :D Igra je bila odlicna, sa ovakvim pristupom smo na konju!
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Svaka cast za pobedu, odvali li smo ih.
Ovo je i realan odnos snaga, jer za razliku od naseg sistema, gde se sve zna i svako ima svoju ulogu, Hemofarm igra stihijski, i jednostavno nema sanse da nas dobije, osim ako mi ne odigramo lose i neodgovorno.
Ajde da ih dobijemo i tamo, pa da lepo bude 3:0.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.227
Reaction score
1.542
Prijatno vece, pregrst lepih akcija, zakucavanja, pickica Andjusic ne sme ni da pisne kada ga Veseli udari u Pioniru ali zato se kurci na svaki kontakt u Vrscu. Kako mrzim takve likove, strasno. Ja ne vidim kako bi mi izgubili titulu ako svaki mec odigramo sa ovakvim intenzitetom. Ne sme nam se ponoviti FMP u Vrscu, nikakvo opustanje ne dolazi u obzir.

Lopovi, lopovi :respect
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Оно најбитније је одрађено, победа и то убедљива. Сада озбиљно у Вршцу, да не буде као у конзерви.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Obožavam ovo čudo od našeg KK...obožavam ga! :respect:clap:respect
Nego...pripremite se vi najžešći kritičari lika i dela Vlade Jovanovića iz ove sezone...imaću nešto vrlo važno da vam kažem, nadam se već za 7 dana...
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Posto nisam imao gde da gledam utakmicu, moram da pitam koliko je gledalaca bilo?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Oko 6000, tako je rekao komentator na sajtu.
Inace za nas koji smo u inostrastvu krece snimak na rts-sat za sat vremena, otprilike. U pola sata posle ponoci.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Oko 5.000, po mojoj slobodnoj proceni...možda koja stotina više...nije bilo baš 6.000, sigurno nije...

EDIT:
Poruka vršačkim džukcima, nakon nekih priča koje sam čuo večeras: NEMOJ NAPAMET DA VAM PADNE DA POKUŠATE NAŠIM NAVIJAČIMA DA NAMETNETE NEKE CENE ULAZNICA KAO ONIMA IZ KRAGUJEVCA U MAJSTORICI POLUFINALA! NE DAO VAM BOG DA TO PROBATE! Ostaćete bez ičega što vam halu čini iznutra!
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Oko 5.000, po mojoj slobodnoj proceni...možda koja stotina više...nije bilo baš 6.000, sigurno nije...

EDIT:
Poruka vršačkim džukcima, nakon nekih priča koje sam čuo večeras: NEMOJ NAPAMET DA VAM PADNE DA POKUŠATE NAŠIM NAVIJAČIMA DA NAMETNETE NEKE CENE ULAZNICA KAO ONIMA IZ KRAGUJEVCA U MAJSTORICI POLUFINALA! NE DAO VAM BOG DA TO PROBATE! Ostaćete bez ičega što vam halu čini iznutra!

Pametan savet za kompleksaše :clap

Samo neka se smradovi zajebavaju, nas će doći ogroman broj u Vršac i zaista nije pametno provocirati veliki broj ljudi nekom bezobraznom cenom karata.

Pamet u glavu Vršački seljaci...
 

Spasev MKD

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
Браво Партизане, гази све за редом.Поздрав из Македоније :)
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Blokade Veselog i Gista :clap
Dobro je rekao Lukajić, da je ove godine najveća razlika između Partizana i ostalih. To je tačno. Odavno ovako lako nismo igrali protiv Hemofarma. Prosto mi nedostaju one utakmice na jednu loptu sa njima :)
Milosavljević sve bolji, a to me posebno raduje.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Prošle sezone smo mi teže izlazili na kraj sa boranijom koliko se sećam, a imali smo jači tim :D Pa mi smo zadnji 5,6 tekmi u pioniru razbili svakoga sa 20+ razlike, osim ciganije koja se bila baš koprcala onu jednu :D

Nikad nisam sumnjao u našeg Vladu i znao sam da onaj ko je učio od najboljeg ne može biti loša opcija za kk. :clap
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Obožavam ovo čudo od našeg KK...obožavam ga! :respect:clap:respect
Nego...pripremite se vi najžešći kritičari lika i dela Vlade Jovanovića iz ove sezone...imaću nešto vrlo važno da vam kažem, nadam se već za 7 dana...

to sto ces (eventualno) da nam kazes za 7 dana nije potvrda njegovih trenerskih kvaliteta.doduse,to ako se desi,bice " svoj na svome " :D
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Postovana braco, javljam vam se po prvi put evo bas na kosarkaskoj temi. Iako se na forum upisujem prvi put, pratim ga vec dugi niz godina. Nisam siguran, ali mora biti tamo negde od 2003. Bio sam i clan u to vreme, ali kada je forum poceo da se seli sa servera na server onda sam se i ja nekako izgubio.

Bez obzira, moram reci da smo sinoc imali bas jako sutersko vece. Pogadjali smo sa svih pozicija, i na taj nacin kaznjavali slobodan prostor koju su nam cesto ostavljali, dal zbog zone, dal zbog lose odbrane to vec nije bitno. Drago mi je za Jaramaza. Veoma mlad, verovatno pod jakim utiskom zbog vaznosti utakmice, a nije oklevao da puca trojku kada je prvu totalno sam promasio. To je po meni dobar znak, znaci momak ima karakter. Ostali su svi bili na nivou, Veseli se mozda nije nesto speciljano istako po statistici, ali se zato borio u reketu ko lav i to se ceni. Nadam se samo da nam se nece ponoviti scenario sa FMP-om. Verujem da je Vlade naucio lekciju i da mu se to nece ponoviti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top