Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Jel uspeo neko da kupi karte na ovom usranom sajtu? Čekao sam na stranici i refrešovao od 10 jutros. Odjednom prijavljuje greške pa me šalje na čekanje i odjednom nema više mesta koje možeš da odabereš.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.911
Kupio sam ja jednu sebi, ali se bojim da je sad kasno za kupovinu.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
^Ma kasno je bilo odmah. Bar sam ja tako prošao. Izbacilo me sa stranice i kad se očitavilo nema više. Uvek problemi sa tim kupom u Nišu.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
Pa kada samo sića karata i stigne do slobodne prodaje, ne budite naivni.
Poslednji put sam regularno kupio kartu za kup 2018te.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Koga od ovih 12 ne možeš očima da vidiš? :p

Ма немам стварно ни једног Саничанина у КК. Свакако да од ових ме највише нервира Анђуша, зато што знам да може много више од овога што пружа и што нема назнаке да ће почети погађати оно што је погађао током читаве каријере.

Али наш спонзор који због тога што цигани не могу саставити 12 играча (фали Србадије), и нас смање на 11 у овом тексту. :puke:
"Što se tiče domaćih, tu su Tristan Vukčević, Aleksa Avramović, Balša Koprivica, Alen Smailagić, Ognjen Jaramaz i Danilo Anđušić, dok je Uroš Trifunović još od Bolonje van stroja pošto mu se tokom leta iz Nice slošilo. Sa njim, zbir bi bio jedanaest, baš kao i Crvenoj zvezdi sa Brankom Lazićem."
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
149
Локација
Српска
Nadam se prekretnici sezone sa ovim trofejom. Mada, ne treba se zavaravati da ce biti lako. Moracemo biti za 3 klase bolji da bi nam sudije dozvolile pobjedu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.561
Локација
vaginamandibularia
Realno, bice tesko.
Hercegovac valjda prolazimo, protiv Mege krljanje a ako doguramo do finala protivpozarnog kupa koji blati ime Radivoja Koraca nisam siguran da ce nam biti dozvoljeno da igramo 5v5. Kad bi se gledale realne snage obe ekipe bilo bi 55-45% sanse za nas, al zato su tu smrdijanci da usmrde svaki pojam takmicenja, onako "spontano" i "domacinski".
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Ма немам стварно ни једног Саничанина у КК. Свакако да од ових ме највише нервира Анђуша, зато што знам да може много више од овога што пружа и што нема назнаке да ће почети погађати оно што је погађао током читаве каријере.

Али наш спонзор који због тога што цигани не могу саставити 12 играча (фали Србадије), и нас смање на 11 у овом тексту. :puke:
"Što se tiče domaćih, tu su Tristan Vukčević, Aleksa Avramović, Balša Koprivica, Alen Smailagić, Ognjen Jaramaz i Danilo Anđušić, dok je Uroš Trifunović još od Bolonje van stroja pošto mu se tokom leta iz Nice slošilo. Sa njim, zbir bi bio jedanaest, baš kao i Crvenoj zvezdi sa Brankom Lazićem."
Ili neko ne zna da broji ili su računali da će Frenk i Bruno da se pošibaju za to jedno mesto pa da otpadnu obojica. :D
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ako neko još nije uspeo da kupi karte, mislim da imam jedan komplet višak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top