Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da vidimo sad onog sns potrčka, hoće li poslušati Željka pa saopštiti ulaganja države, da vidimo kakav smo to mi državni projekat, lako je srati i kao pružati podršku treneru, skupljati poene kod retarda.

Ili šef neće dati...

Ajd što u tu glupost o budžetu veruju cigani, njima je i plasirana, računali su na njihov mozak neandertalaca, al' da i kod nas ima toliko debila, to nisam očekivao.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.079
Reaction score
4.030
Локација
Beograd

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.858
Локација
Beograd
Krštenu utakmicu kompletni nismo odigrali Boga pitaj koliko puta, o manjku treninga a bogami i inteligencije pojedinaca da ni ne počinjem. Koliko god da sam želela da uzmemo Kup, toliko mi je manje važan od maja, juna, kad već bude finalna serija. Konferenciju nisam gledala, isključih tv jer ciganska slavlja ne gledam, pa molim neki link, ako ima... BORBA, BRE!!!
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Recimo da objasni ideju igre bez ozbiljnog pleja u timu. Pa samim tim i organizacije igre što nas košta, kako sezona odmiče sve više.
Smita i Jareta ne računam u ozbiljne.
Mi ne znamo sa +10 ni protiv Bajerna, ni protiv ovih, ni +6 u Bolonji nije dovoljno. Jer ne može da ulazi šut konstantno na individualne poteze.
Više bih voleo da neće da može da nas LeBranko i slični rutinira.
Kod Trinkija to nije moglo u tom istom Nišu i sa slabijim rosterom poprilično.
Prijatelju maliciozan si i to je problem. Prvo, lebranko niti je nas a niti je ikada ikoga rutinirao u svom zivotu. On je jednostavno gad, mesar i govno od coveka.
Drugo, ne uporedjuj utakmicu pod Trinkijem u Nisu sa ovom sezonom. Tada govna nisu potrosila tolike milione da naprave tim. Tada je bilo dovoljno da imaju i malo bolji tim koji nije morao biti toliko skuplji jer smo mi bili u teskom kanalu. Njima je tek nakon dolaska Zeljka dat neogranicen budzet da pokusaju da stave kako oni to vole reci-tacku na CRNO-BELI svet!
Trece, ako ikako mogu da skrenem paznju moderaciji na izjave pojedinih sa foruma o nasem budzetu u smislu da je- ''najveci u ligi, 20+ miliona, Panter 2 ipo miliona, potrosene tolike pare, nikada vise para nije potroseno'' i slican botovski template, da sankcionisu to i takve. Jer to je ciganski nacin govora! I pogodno tlo da se preko tog nepostojeceg argumenta, omalovazi sve sto je Zeljko uradio za Partizan od kad je dosao!

P.S. Niko ne spominje u najmanju ruku maestralnu rolu Kaminskog u prvom poluvremenu. Da je ponovio istu u drugom, bio bi mvp finala. Njemu i Zeku za vcrs kapa dole.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Da vidimo sad onog sns potrčka, hoće li poslušati Željka pa saopštiti ulaganja države, da vidimo kakav smo to mi državni projekat, lako je srati i kao pružati podršku treneru, skupljati poene kod retarda.

Ili šef neće dati...

Ajd što u tu glupost o budžetu veruju cigani, njima je i plasirana, računali su na njihov mozak neandertalaca, al' da i kod nas ima toliko debila, to nisam očekivao.
Oće kurac. Ne sećaš se, imamo 20 miliona budžet! Hvala Vučiću!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.127
Локација
Žrnov
Ako je zdravija atmosfera u klubu Nebojse Covica koji je promenio 3 trenera i 33 igraca za ove 3 sezone, odmah ali odmah neka ide i Zeljko i sve u pm. Jugoplastiku napravismo od njih, da nam trebaju uslovi i organizacija Reala da bismo ih jebeno jednom dobili u finalu Kupa.
Treba ti ravnopravnost ili barem što je bliže tome. A to je uloga uprave kluba, tačnije predsednika kluba. Ako već mora nekome da liže bulju, onda bar klub da ima koristi od toga, a ne on i njegov privatni biznis.

Na konferenciji je Želimir rekao da jedino obećanje koje je dao kada je došao da će od Partizana da učini dugogodišnjeg učesnika EL. A na to ne utiču ni broj osvojenih aba titula ni kupova.

Ja bih potpisala sada da ne osvojimo ništa ako će on to uspeti da izboksuje za Partizan. Ali neće čovek da dozvoli da mu neko blati ime.
Prvi put je rekao nešto na račun sudija, valjda je to dovoljno da se zaključi šta se sve dešavalo.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Sto se mene tice Zeljko bi imao dozivotni ugovor. Jebiga nismo mi toliko bogati da menjamo igrace u sezoni ko na traci dok nam se ne poklope kockice. Nismo imali srece ove sezone, treba sve istrpeti i dati podrsku celom klubu.

Ni jedan igrac nije iznad Zeljka, i ako su pojedinci, ili cak i ceo tim problem, reset igrackog kadra sl sezone, ove sta se uradimo - uradimo. Ja se bojim samo da neki igraci imaju jake ugovore, i onda se pokusava naci nacin da se dovedu na nivo, a ocigledno je bila pogresna procena oko kvaliteta istih, i tu pre svega mislim na Pantera. Jebiga ne moze javno Zeljko da kaze sta mu je sve u glavi. Da je zajebano zajebano je, i ne toliko zbog poraza od cigana koliko zbog ocajne igre.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
110
Reaction score
340
Aj i da razumem ove mega cigane sto jure klikove sa natpisima da li je ovo kraj i td..... A jel mora mi da padamo na sve te nebuloze.
Gde je on to najavio odlazak i povlačenje?
Prvo covek sa takvim karakterom nikad ne bi napustio tim sada.
Drugo vrlo dobro on zna da se ovde u drzavi od sponzora medija crkve mocnih ljudi upreglo da se to bas desi da mu vide ledja. Jer mi kao zemlja treba da budemo blato brlog i mulj u kome se cigani najbolje snalaze jer im je to prirodno staniste. E pa bas zato mozete da mu vidite ledja ali samo kad zelite da ga poljubite u dupe.
Kakve ostavke kakvi bakraci. Verujem da slede rezovi u igrackom kadru i da ce neko biti odstranjen.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Trece, ako ikako mogu da skrenem paznju moderaciji na izjave pojedinih sa foruma o nasem budzetu u smislu da je- ''najveci u ligi, 20+ miliona, Panter 2 ipo miliona, potrosene tolike pare, nikada vise para nije potroseno'' i slican botovski template, da sankcionisu to i takve. Jer to je ciganski nacin govora!

Nema laži nema prevare. Kevin Panter je treći najplaćeniji igrač EL sa 2.6m.

Kao referenca - Klajburn i Džejms imaju po 2m.

Nemam ništa protiv kapitena, ne može čovek sam da igra i da nam se igra zasniva bez pravog plejmejkera. Ali ajde da ne lažemo sami sebe.

 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.977
Njegova konferencija danasnja je sve samo ne obicna…

Problemi postoje, kako ce se ti problemi resavati ne znam…

Vise sad nije problem Kaminski… do nedsvno je on bio kriv za sve…

Ako ostane sve isto, bice bas zajebano nesto uraditi ove sezone…
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Jednostavno odbijam da povjerujem da je ovo maksimum ove ekipe i da ove sezone nece biti bolje. Nemoguce je da su Dante i Lesor bas toliko znacili, i da su skoro svi starosjedioci zaboravili da igraju kosarku. A jos manje vjerujem da ce se ovako zavrsiti Zeljkova era. Dakle, jednostavno mora biti bolje.

Neka glavna stvar ovog kupa bude povratak Zaka na nivo od prosle sezone. Ocekujemo uskoro i povratak Kapitena, kao i Dozera na nivo od decembra.

Uz Zeljka i sve igrace do kraja!

IDEMO DALJE!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Sreca je pa imamo za predsednika kluba coveka koji je dovoljno hladne glave da nece uci u raspravu sa svojim šefom. Iz te rasprave niko nikad nije izasao kao pobednik. To samo glupi i napaljeni ljudi sebi dozvole. Mi mozemo da seremo, ali on to onda upakuje i polize pred psihopatom. Picka jeste njegov gospodar, Srbija koju je Picka uzjasio jeste vlasnik naseg kluba. Mi jesmo manjina u ovoj usranoj zemlji neljudskih prava. Samim tim, dobro je biti diplomata, ili imati nekoga ko ume to da bude.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
712
Локација
Beograd
Apsolutno je u pravu Željko sve što je rekao na konferenciji za novinare. Hvala mu na tome. Činjenica je da mu je najteže u karijeri igrati protiv mezimice režima. Ko misli da bi neki drugi trener bio uspešniji u ovim uslovima u velikoj je zabludi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Stigao sam da vidim sam kraj druge, deo treće i četvrtu četvrtinu...svakako da nemam celu sliku, svakako da su nas sudije sakatile. Čak je i komentator Arene rekao da su u poslednjim sekundama meča ,,cigani,, imali 6 igrača na parketu!

Ali sve to ne može da poništi sliku da smo LOŠI!

Ja ne mogu da verujem da finale sa našim arhineprijateljem neko može da okarakteriše kao neku nebitnu utakmicu, nebitno takmičenje, nebitan trofej...SVAKA utakmica Partizana je bitna, a utakmica sa ,,ciganima,, najbitnija moguća!!!
I svaki poraz od te sorte mi užasno teško pada!

Ali, kilavi smo, brate, ne samo na raznim utakmicama sezone, nego i na već nekoliko ovosezonskih utakmica sa ovima...večeras ovaj jedan naš još nije naučio šta su koraci u Evropi, ovaj drugi ne može da pogodi koš, ovaj treći isto, Panter ne može ambar da pogodi a kamoli koš...
U redu, Željko ima sve trofeje i sve zna o košarci, a ja ne znam ništa, ali, brate mili, kad vidiš da Panter SVE promašuje izvedi ga napolje, nek šutira bilo ko drugi, procenat ne može da bude gori!
I da se kaže, dešava se, takav dođe dan, o.k, dešava se, ali brate mili, mi izgubimo taj neki Superkup na početku sezone, dešava se...pa gubimo u Evroligi na glup i manje glup način, kažeš, o.k. to su kvalitetne ekipe...pa gubimo od ABA ligaša...pa kažeš, o.k. može i to da se desi...pa gubimo derbije, pa večeras izgubimo finale kupa...e pa brate, DOSTA VIŠE sa tim - DEŠAVA SE!
Nije da se dešava nego smo LOŠI!
I kako to igramo u dosta minuta utakmice? Uzme Pi Džej loptu pa sam ako uradi nešto...pa uzme Aleksa loptu, pa ako sam uradi nešto...pa uzme Panter loptu pa ako sam uradi nešto...i niko od njih ne uradi ništa.

Ja sam se uzdržavao da se ne javljam posle svih poraza i loših igara, dajući šansu Željku i momcima da NA KRAJU sezone pokažu šta su i ko su, ali, evo, na pola smo sezone, dva trofeja smo izgubili, vreme je da se kaže šta je i kako je!
Nema srca i muda jednog Lesora, nema Novice koji je bez kolena bio u stanju da uzme taj kup...nema energije nekog Raše Tomasa, Mozlija...
Kažete sad imamo kvalitetnije igrače...o.k...a u čemu je taj kvalitet?
Svaka čast Zeku Ledeju za večeras, a gde su ostali?

Evo...živimo u mulju, igramo u mulju, ne mora nijedan trofej da se uzme, nekad se momci zaista i bore do nekog svog maksimumuma...ali...kilavi su brate, nekad par njih, nekad i više od toga, sve u svemu...zaista nedovoljno za Partizan kakav smo mislili da ćemo do ovog doba sezone već gledati...
O.k. nisu igrali Smit, Pon(j)itka i Kaboklo, ali i oni kad igraju, isti su ko i ovi što su igrali večeras...
Ovaj Pi Džej je božanstvo košarke, ali koliko je utakmica on rešio u našu korist? Lep dečko, lepo igra, elegantan, dugačak, a onda pogreši ovo, promaši ono, ode na klupu, napravi faulove (prave i izmišljene) i...ništa.
Mislim...pričam sličnu priču koju sam pričao još pre dosta vremena...jebiga, bio nekad neki Kića, Sale Đorđević, pa i Obradović...uzmu loptu u ruke i reše utakmicu u našu korist...sad i ovi što smeju da uzmu tu loptu ne znaju, ne mogu da reše nešto u našu korist...

I prestanite više na forumu svakoga ko kad je loše - KAŽE da je loše - nazivate ,,ciganinom,, ili mu spočitavate da tera Željka!

Niko ne tera Željka
, ali ovo zasad nije dobro, i ima se još dva takmičenja da se to popravi. Ako može da se popravi. Nije lako, ali jebiga, takva nam je sudbina.

Mislim kad i jedan Željko sam kaže ovo:

,,S druge strane ja sam kao trener osvojio mnogo trofeja, najponosniji sam na onaj ABA lige od prošle godine jer znam gde radim,, ... nema se šta puno dodati...

Finale smo izgubili, ali Žocova KZŠ posle finala bila je pogodak pravo u centar!



 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Moram jos jednom javno da istaknem @Стојанче Ристевски napisao je jos pre par meseci sustinu svega, nas najveci problem ove sezone je Dozier, sa njim koji kvalitetom treba da nosi igru, nama je protok lopte veoma veoma slab, mi smo ziveli 2-3 utakmice sa njegovim vrhunskim poenterskim partijama, ali to dugorocno nije resenje, cak je sta vise i problem. Strah od ulaza i blokada na 4 metra od kosa nas kosta kreacije u velikom delu sezone, stoga je i povecana kreatorska uloga Pantera i Nanelija. Cisto da podsetim, onako laicki bih rekao, 25% nasih napada prosle sezone je kretalo sa niskog posta(Exum, Papapetru). Mi to ove sezone izuzev po nekog spustanja na Kaminskog nemamo, u velikom smo deficitu, kad na to dodas da ti je odredjenu dozu sigurnosti u prenosenju i kreaciji imao Madar(sve sto Jaramaz sada nije), dolazimo prostim rasclanjivanjem na srz problema kreacije u igri. I da zasto smo igrali najbolje kad je Smajli igrao na 3? Upravo jer smo imali opciju vise da spustimo loptu na niski post i odatle kreiramo napade(pogledati pod Zalgiris).
Istakao sam Doziera, samo zbog Zeljkove konferencije veceras, sve sto je izmedju redova pricao i o emocijama i kontroli se odnosi na njega i naravno Aleksu, koji sa kreacijom nikad i nije imao veze, ali s obzirom koliko nam je ove sezone nedostaje onda se i taj detalj od njega ocekuje. Svakako fokusom i procentima nije ni blizu igraca od prosle sezone, cak bih rekao da mu je prva sezona dosta bolja od ove
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Gora stvar od ovog poraza, je pevanja sa ciganima Kosovo - Srbija u dva glasa...
Sledeci put kad pevate sa njima setite se Demira Jukića, setite se zapaljenog kombija sa decom koja navijaju za Partizan i jos gomile dogadja i gomile situacija koje na njihovo "Jug, jug javi se", zasluzuju makar: "Evo vam kurac"!!!
Sa njima ni u crkvu!!!
 

Hellknight

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
22
Reaction score
60
Локација
Beograd
Krštenu utakmicu kompletni nismo odigrali Boga pitaj koliko puta, o manjku treninga a bogami i inteligencije pojedinaca da ni ne počinjem. Koliko god da sam želela da uzmemo Kup, toliko mi je manje važan od maja, juna, kad već bude finalna serija. Konferenciju nisam gledala, isključih tv jer ciganska slavlja ne gledam, pa molim neki link, ako ima... BORBA, BRE!!!
Realno presudila je njihova veca svezina u trecoj i cetvrtoj cetvrini, tih 3 sata vise odmora od juce
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Jednostavno odbijam da povjerujem da je ovo maksimum ove ekipe i da ove sezone nece biti bolje. Nemoguce je da su Dante i Lesor bas toliko znacili, i da su skoro svi starosjedioci zaboravili da igraju kosarku. A jos manje vjerujem da ce se ovako zavrsiti Zeljkova era. Dakle, jednostavno mora biti bolje.
Dante je sa pravom jedini igrac od te ekipe koji se vratio/otisao u NBA, jednostavno ovde (u evropi) njega niko nije mogao da cuva. Ili ga faluliras ili ces dobiti zakucavanje. Mogo nam to fali ove sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top