Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2011

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.311
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Dr.Hofmann

Guest
Čestitke igračima i upravi na novom trofeju, igru ste svi već opisali da ne dodajem previše, ima mnogo propusta u igri , ali šta je tu je sa ovim čime raspolažemo ćemo se boriti pa za koliko to bude dovoljno bude videćemo.

Mnogo je važno što smo uzeli ovaj kup, zbog svih događanja u Partizanu i srpskoj košarci, značiće na psihološkom planu pre svega svima u klubu, prolazilo mi je kroz glavu tokom polufinala i finala, šteta bi bila ne uzeti trofej jer smo ipak daleko najkvalitetniji u Srbiji, a protiv nas svi grizu do besvestii koriste i dozvoljene i nedozvoljene metode da bi nas pobedili, i moglo se to desiti nijanse su odlučivale , zbog nekih naših gluposti, srećom na kraju je sve leglo na svoje mesto.

Srećno u nastavku sezone crno -beli!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Стварно не знамо да обележимо трофеј. Цигани би колико јутрос издали слављенички DVD :buhaha
 

Dr.Hofmann

Guest
Joj Aco ne podsećaj me na taj nesrećni kup u Novom sadu bio sam na utakmici protiv cigojnera , vodili smo 10 razlike 3 minuta do kraja i onda kreće njihova kenjaža neviđenih razmera da su frižider bacili dali bi koš, isto to im se ponovilo i u finalu.
Da oni beše knjigu napislai tj. vrli stručnjak "ZMAGOSLAV"hahah, "kako sam osvojio kup"!!

Jebote kad čovek malo bolje razmisli , nije lako biti cigan u ovoj poslednjoj deceniji im dupe pomeramo i nabijamo komplekse do besvesti, moglo bi se reći da vršimo tortutu nad njima ali bukvalnu...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ако неко гине на терену то је Лучић. Ако неко користи своје минуте то је Лучић. Он је промашио можда један чист зицер, а Катић десетак. Милосављевић јесте промашивао у контрама, али је ту било и противничких играча, док је Катић у већини ситуација био сам...
А да није мало безвезе на овакав начин упоређивати два играча Партизана при чему се један од њих на индиректан начин омаловажава, односно његов допринос резултатима ове сезоне (куп, Ф4 НЛБ, ТОП 16, титула у домаћем шампионату)???
Бројиш колико ко промашује зицера...Дај бре човече...
Рашко је веома добар играч (а своје квалитете ће тек показати) и још бољи човек!
Што се мене тиче, нека игра у Партизану још 5 година јер такви ЉУДИ су злата вредни
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vidi, meni se sin rodio u oktobru 2007. godine i od tada do danas on ne zna za izgubljen srpski i ex yu trofej u fudbalu i basketu, osim proslogodisnjeg kupa u fuci. Lepo je ovih godina roditi se kao Grobar, zar ne?

Koliko je to dobro toliko i ne valja. Zamisli samo koliko će ti se sin istraumirati kada kao "tinejdžer" doživi prvi poraz protiv Zvezde. :D
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Gazda, ja se nadam da ce se nas Partizan potruditi da to dozivi u dubokoj starosti :)
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@Magnifico
Kolko sam se samo iznervirao i derao na tv :D cudi me da mi komsije nisu jebali sve po pisku a verovatno su i navikli... Samo nama poznate infarkt zavrsnice :D zato sam rekao na pocetku tekme negde oko 2 minuta igre neka nam je bog u pomoci. Ne samo za osvajanje trofeja nego i za zdravlje nas navijaca...

Par stvari je dovoljno reci, dal je to samo moje razmisljanje ili samo moje zapazanje i nicije vise proizlazi iz toga sta je on pokazao.. Prethodhih godina kroz nas klub je prodefilovalo gomila novih Novica ubica ali ae recimo da vidimo ko je bio adekvatna zamena za njega? Recimo da vidimo sta ce Lucic uraditi? Decko puni 22 godine u junu...
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Još samo nešto...
Vidim da je par ljudi prokomentarisalo kako Toša broji medalje...
E sad jedna konstatacija, uz to i pitanje...ja mislim da se Toša odrekao svoje medalje (valjda i on treba da dobije medalju) na račun Klobučara...mislim da je zato brojao medalje i raspitivao se još na početku dodele koliko ima medalja...
E sad, neko od upućenijih, tj. ovih koji su bili na licu mesta, nek me ispravi ili potvrdi ovo...?
Potvrđujem. Dobro si primetio. Toša je brojao medalje, na kraju nije bilo dovoljno medalja i onda je Toša dao svoju Klobučaru. Gest koji puno govori o tretiranju svakog igrača od strane kluba. Svaka čast. :clap Klobučar je deo ove ekipe, bez obzira što se nije "skidao" u kupu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Zaista idemo iz krajnosti u krajnost.Neko kaže za Lučića da nema blage veze a drugi mu odgovara kako je to naš novi Novica ubica.Ni jedno ni drugo nije blizu istine.Lučić je solidan igrač sa dobrim fizikalijama.Kao takav može da koristi našem timu,naročito kad malo igrački sazri.Potrebno je da ne pravi glupe faulove i da odigra malo kreativnije u napadu.Jasno je da ne može postati igrač kao Novica koji je u njegovim godinama bio glavni igrač Partizana.

Zašto Lučić igra pre Đekića?
1.Zato što je pokazao napredak za razliku od Đekića
2.Zato što je jači i fizički dominantiji od Đekića,koji nije čak ni u tom segmentu napredovao.
3.Zato što je mnogo srčaniji od Đekića.
4.Zato što Vlade Jovanović tako misli!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Forum i sluzi za razmenu misljenja zapazanja i ostalo, sto uostalom i obicna babasera naspram svog zapazanja ne bi mogla da da neki komentar. Prostora za igru ima sasvim dovoljno tako da u tom slucaju ce vreme biti pokazatelj svega...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Čestitke momcima na osvojenom kupu, mnogo važna pobeda protiv Čovićevih...

Ponovo smo stvari postavili na svoje mesto, nismo dozvolili da ispustimo stvari iz ruku.Kakva god da je selekcija igrača bila ove godine, a bilo je grešaka i to svi vidimo, moramo ih podržati do kraja, videlo se juče da im puno znači trofej.

Odbrana titule kod nas i finale NLB-a i za mene je ova sezona prošla odlično.Čak i bez finala NLB lige, a odbranom titule - opet ću biti zadovoljan.

Što se tiče sinoćne utakmice, vidi se koliko Grobari znače...čini mi se da je sinoć malo starija generacija odradila posao - čestitke matorcima. Da je plan ciganšture uspeo da odigra finale bez publike - sudije bi ovo završile za FMP, ali ovako nije svejedno...

I još nešto, kad se lomi rezultat, nema potrebe za divljačkim zakucavanjima - juče Gist u kontri, i umesto laganih 2 poena, Lazić pravi klasičan nameran faul - sudije žmure i sviraju slobodna i Gist daje jedno, a jedno maši...malo više uključivanja mozga u određenim momentima bi dobro došlo...
 

Бушидо

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
444
Reaction score
6
А да није мало безвезе на овакав начин упоређивати два играча Партизана при чему се један од њих на индиректан начин омаловажава, односно његов допринос резултатима ове сезоне (куп, Ф4 НЛБ, ТОП 16, титула у домаћем шампионату)???

Ја нисам почео да их упоређујем, то је урадио Genius или неко други.

Бројиш колико ко промашује зицера...Дај бре човече...

Није проблем кад неко у току сезоне промаши један зицер. Није проблем када неко у току сезону промаши два зицера. Али је језив проблем када неко на свакој утакмици промашује чисте зицере! Је л' ти схваташ колико то значи у утакмицама које се играју на једну лопту?! Размисли мало...

Рашко је веома добар играч (а своје квалитете ће тек показати) и још бољи човек!
А ти се дружиш с њим па знаш какав је човек?
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Џерелс: Партизанова фамилија

13 феб, 2011

Од кад је стигао у редове црно–белих Куртис Џерелс је био оспораван. Много замерки је изречено на његов рачун. Ипак, у финалу Купа Радивоја Кораћа добио је и званично признање. Био је најбољи стрелац.

– Ови трофеји ми много значе. Заиста нисам знао чиме сам заслужио овај посебан пехар, али ако кажете да је то за најбољег стрелца, онда сте сигурно у праву.


Показали смо Џерелсу у правцу семафора, а поред његовог имена стајала је највећа цифра – 20.

– Заиста нисам разумео спикера шта је рекао, само сам чуо моје име и изашао да примим пехар. Мислио сам да сам неки МВП, али ни најбољи стрелац није лоша титула. Шалу на страну то ми много значи, али ништа не бих успео без саиграча. Они су ми правили блокове, а тренер је звао акције за мене. Веома сам поносан.

Џерелс је кратко застао и онда наставио причу о трофејима:

– Ово ми није први трофеј, али лепо је кад их имаш што више. Сваки нови који освојиш је онај који ти је најдражи. Зато је овај за мене тренутно најбољи и највреднији. Од када сам дошао у Србији схватио сам колико све ово значи граду, тренеру, саиграчима и навијачима. Ови играчи улажу толико много страсти у све ово, а ја сам сад део београдске фамилије, породице која се зове Партизан. Зато и мени све то много значи.

Џерелс је тешко успевао да задржи емоције:

– Осећај је заиста сјајан. Имали смо успона и падова током сезоне. Стигао сам поприлично касно у тим, али смо показали да смо права фамилија. Пред нама је још доста посла, има још пехара које треба освојити. За нас сада почиње нова сезона, трудићемо се да наставимо са победама.

Шта је био кључ победе? ФМП је дуго био у вођству?

– Играли смо тимску одбрану на врло високом нивоу у финишу. Наш противник је одлично погађао. Били су прецизни у шуту за три поена, а најнижи играч на тренеру нам је постигао највише кошева у рекету после продора. Било је тешко, морали смо то да зауставимо. Тренер нам је давао одличне савете – одао је признање и тренеру Јовановић амерички плеј.

Левица заливена у Кафаници

Жућкова левица је заливена у чувеној Кафаници на Кошутњаку. Стручни штаб и руководство Партизана се из Железника преселило у Кафаницу где је славље трајало дубоко у ноћ.

Прославио је присуствовао и велики број пријатеља клуба из јавног и привредног живота Србије.

http://www.zurnal.rs/2011/02/13/dzerels-partizanova-familija/index.html
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Forum i sluzi za razmenu misljenja zapazanja i ostalo, sto uostalom i obicna babasera naspram svog zapazanja ne bi mogla da da neki komentar. Prostora za igru ima sasvim dovoljno tako da u tom slucaju ce vreme biti pokazatelj svega...

Ja nikada nisam rekao da neko ne treba da iznese svoje mišljenje,ali takođe sam naglasio da ne treba da idemo u krajnost.Lučić sigurno nije igrač koji "nema blage veze" jer u tom slučaju ne bi bio u Partizanu.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
@Бушидо

Smaras. Svidelo se to tebi ili ne Katic uz Kurtu i Bozica najzasluzniji za osvojeni trofej. Sem male krize zbog povrede ledja celu sezonu igra konstatno i bori se kao lav. Da ne kazemo da igra preko projektovanog plana da bude rezervna opcija na centru.

A to da li je dobar covek osim sto mogu ljudi iz kluba ili oko kluba da potvrde, prosao je Duletovo selektiranje tako da....

U KK Partizanu igraju pre svega ljudi i velike licnosti pa tek onda kosarkasi.
 

Бушидо

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
444
Reaction score
6
Аха, а није ти (вам) био добар човек кад се тукао са Марићем прошле сезоне, а? Тад је био вршачка џукела, а? Ја неоспоравам то да је он константан и да се бори (ово је тачно), али зицери не смеју да се промашују!
Ја сам само то рекао, а тебе ако смарам стави ме на ignore листу.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ja priznajem da sam o Katicu mislio ne mnogo toga dobrog,ali me demantovao sa ovim igrama u kupu.Premasio je ocekivanja,i to je bar dovoljno sa njegove strane.Za pocetak!
Gist nije bio normalan sa onim bananama,7 kom. Uterao im je strah u kosti,ljudi nisu smeli na ulaz,sem onog malog pacova.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Аха, а није ти (вам) био добар човек кад се тукао са Марићем прошле сезоне, а? Тад је био вршачка џукела, а?...
Za mene je recimo bio to što si napisao zbog toga što je igrao tamo gde je igrao. Zbog dresa kojeg je imao na sebi. Inače, u vezi sa tom tučom: Tukao se i branio se jer je Marić njega prvi nabo. Ali muški i korektno se tukao, nije udarao s leđa nikoga i nije bio u grupi od "X" ljudi koji navaljuju na jednog čoveka, kao neke pizdurine koje su nosile tada isti dres kao i on...
Tukao je (a i sad tuče) jako puno dok traje igra, ali to je nešto drugo. Istovremeno tu i sam pije puno batina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top