Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Да ли је могуће ово? Сутра највероватније без присуства публике каже Томашевић... ја ово не могу да верујем, кој циганлук...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ciganska država, ciganska posla. Čoviću, ogavniji si od Đure frizure!
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Sramota. Prosto ne znam sta da napisem. Bolje sutra i ne izlaziti, sramota,sramota,sramota!!!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
APELUJEM, PLAČEM, JAUČEM, MOLIM, da se naši sutra ne pojave u hali!
Neka podigne Čović pehar, nadgrobni spomenik mu podigli!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Super, počeo rakoč da nam naređuje pu! :puke:puke:puke
Ako ovo prećutimo nismo normalni.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Дан кад сам одлучио да се одселим из ове државе, посерем се на исту.
Нек ме пита неко сад поново како могу да навијам за хрвате кад играју против цигана?
Динамо, Хајдук, Цибона, Југопластика, то су институције за ове чобане.
Дуле направи сто срања која си направио клањаћу ти се као "слепи следбеник" због грчевите борбе за клуб, и пливања међу овим најнижим облицима еволуције.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Po meni, nikakvog smisla nema da se igra ni sutra.
Ko ih jebe.Nisam pametan,ali navijam za to da naši odluče da ne igraju.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Bruka i sramota! Kakav nastavak sutra, podrzavam svaku odluku naseg KK, ali moje misljenje je ne treba igrati. Ovo treba da nam bude velika opomena kad startuje domca liga, spremiti se, jer nas ocejuju jos gore stvari.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Po cenu oduzimanja kupa i oduzimanja bodova kada pocne domaca liga- SUTRA NE IZLAZITI NA TEREN!!! Dule, za ovo si rodjen- poseri im se po svemu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
:) moram onako simpaticno da se nasmesim.....govnari ciganski...neverovatno je da smo jean narod, a toliko nam je razilicita svest kao navijaca...pecinski ljudi sa karakteristikama pecinskih potomaka aboridzana.....

Nisu svesni kako cemo tek sad zbog ovoga da ih KARAMO kad proradi Grobarski inat kod igraca jebacemo ih kao nikad do sada....ako su ove godine bili najblizi tome da nam ugroze dominaciju sad definitivno nisu....zbog ovoga ce nasi igraci i Dule BESNI da im jebu sve po spsiku KURAC MOJ CETE TITULU DA OSVOJITE !!! Jos 20 godina nema da je vidite...najmanje....
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Znaci katastrofa, citam sa usana Coravom kako kaze ne moze da se nastavi, a Rakocevic ga slusa kao boga, eh Srpska kosarko sta si decekala
 

ZilePfc

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
21
Reaction score
3
Локација
NBG Blokovi
Ne znam da li ste videli kada je ciganstura Rakocevic na zagrevanju posle prekida sutirao
slobodnjake i prolazi Luca sve u trenerci,uzme mu loptu posle promasaja i odseta!!!
Slatko sam se ismejao...
Sve u svemu Kolumbija...
 

Dady

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
9
Reaction score
0
Poserem im se u kup...eto im ga...samo ciganisanjem i mogu da ga uzmu.Ja im sutra ne bih igrao!
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Sutra ne igrati ni pod razno.
Razmisliti o neigranju i domace lige.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
APELUJEM, PLAČEM, JAUČEM, MOLIM, da se naši sutra ne pojave u hali!
Neka podigne Čović pehar, nadgrobni spomenik mu podigli!

Takodje...kleknucu...zamoliti najiskrenije sto mogu upravu KK Partizan da sutra ne izadje na teren. Nemojmo dozvoliti da nas jebu. Verujem da ce se vecina sloziti. Neka neki insajder prosledi ovu ideju Grobara klubu....i vas molim...pun mi je kurac ovoga. Moramo zadrzati dostojanstvo a ono nam nalaze da se sutra ne pojavimo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top