Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Stoka ostaje stoka...dosla gamad na vlast pa hoce silom da uzme trofeje...ne mogu da docekam izjavu vujosevica a pogotovo Danilovica koji je na ovo upozoravao
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.985
Reaction score
25.992
Локација
ante portas
Samo da kazem da cu od danas da bijem sve cigane svaki dan. Koga god znam, braca, rodjaci, familija, komsije, sugradjani. Treba na vreme deratizovati, necu da mi sutra deca rastu okruzena ciganima.

Sledicu tvoj primer .

Treba podeliti drzavu . Treba da se lepo razgranicimo od smrdljivaca .
Ejjjjj ti , i pored svega , svih upumpavanja drzavnog novca u to ruglo , posle mahinacija , mesetarenja , svega i svacega oni ne uspevaju da slome KK PARTIZAN . Covece kakva smo mi institucija !

Nikada , ali nikada nas nece pobediti na sportski nacin ! Cigani su gori od Siptara iz Drenice !

Danilovicu daj da igramo VTB ligu , daj da organizujemo sa Cibonom neko takmicenje , ligu gde nece biti ovakvih smrdljivaca i ovakve gamadi !

Ovo je prevrsilo svaku meru !
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Dule samo jedno te molim ... Ne dozvoli da se nastavi sjutra utakmica ... Ako oce da igramo sjutra novu moze ... NASTAVAK NIKAKO!!!!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Е мој Вукоичићу, газда и капитен се договоре и теби задњем саопште да се не игра.
Бежи из тог брлога, док је време.
А и ти Томашевићу шубаро једна, лепо те пита Един ђе је ба одједном запело, а ти плачуц, муц, кме... јебем ти матер пичко једна, јебао те жути ђило, пушико одбратна.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sramota. Nismo smeli da prihvatimo prekid.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Usrala se sekta sa sve Covicem i Djilasom, USRALA!

Treba sad da se popisamo po njima i da se pojavimo sutra i odbijemo da igramo, pa nek uzmu taj Kup, mamu im jebem sektasku.

Jebem im mater da im jebem, ovo je tacno ono sto su hteli, e pa nece moci picka vam materina ciganska, da vam picka materina!

Izvinite na prostim recima, ali ja se nikada ovako nisam iznervirao zbog sporta. Sto Vujosevicu nisi udario coravo govno, joj...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Da je bilo 10 razlike za Cigane ( a oni su se tome i nadali ) molili bi oni da se igra ...a ovako su molili da se Ne igra !!!

SUTRA NE IZLAZITI NA TEREN , NEK IM DAJU TROFEJ,NEK NAS KAZNEEE , Nek igraju Vucic,Djilas,Covic i ostali politicari stoo vode sport u srbiji ...
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Dajte govnima kup! Jebeš mi mater ako se ne bih više obradovao da ih naši lepo odjebu nego da ga osvojimo u praznoj hali. Ajde Vujoševiću i Danilo, izgurajte ovo do kraja kada ste se već upustili u ovaj mulj od košarke. Puna podrška!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Врло вероватно. А минут пре тога су ишутирали полуслепо маче са три шапе...
:respect:respect:respect Kako sam se lepo nasmejao u ovom k...evom trenutku. Jebem te Srbijo, Stojance i vjans su 100% u pravu, nek nas nema vise, kad su ovakva govna vecinski stanovnici ove bedne i jadne zemlje.
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
U svim državama se prazne tribine samo ovde niko NE SME da izbaci mutirana goveda zato što Ćoki tako kaže. Uspeli smo da napravimo veći cirkus u finalu nacionalnog kupa od Grka. Treba da dobijemo titulu najmizernije zemlje na svetu.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Sutra ne treba igrati utakmicu, nek im dodele trofej ,bas me briga,u ovih 26 minuta sudjenje je bilo KRIMINALNO,ali ni to im nije pomoglo da se odlepe,videti koliko se coki USRAO neprocenjivo
 

ZilePfc

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
21
Reaction score
3
Локација
NBG Blokovi
Sad sam gledao nase momke kako pevaju sa navijacima...
Treba da izadjemo sutra i da dokrajcimo govna!
Usrali su se to se videlo u drugom poluvremenu,a kad se strah jednom uvuce u kosti...tesko se spava i jos teze se igra.
Zreli su za napucavanje!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Cokiju cu se licno popisati na grobu i jedva cekam to da uradim jebem mu dete retardirano.
Prosto nmg verovati, sutra da udju nasi navijaci i kako umeju i znaju da prekinu mec ako zagusti :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Појавити се сутра, одиграти НОВ меч , 40 минута у празној хали, и одвалити их. Нема предаје, нема неизласка, то је самоубиство, недостатак самопоштовања и пишање по сваком тренингу који је одрађен до сада, то је тријумф гамади. Нема линијом мањег отпора са овом пошасти, ово су умоболници, они то желе. Они ће тај пехар славити као своју навијачку и спортску победу. Ускратити задовољство себи и својим навијачима и неодиграти утакмицу са њима, то није Партизан који сам обожавао све ове године!

Да додам, ово је моменат када ова екипа сазрева, прекретница сезоне без обзира на резултат финала сутра, кад ово прођу биће то нешто сасвим друго.

Луча да ми ниси имењак, једног дана дао бих име своме сину по теби! Гробарски штос, мањак поштовања према нижим облицима, ти настављаш традицију капитена светиње.
 
Последња измена:

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Sta pisete, koji Kup da im se da???

Moze da im se da samo kurac da izbiju oci i nista vise.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.786
Локација
Храм фудбала
Ja bih samo da zamolim sve one ljude u nasem Partizanu koji donose odluku o nastavku a pre svega Danilovica,Todorovica i Vujosevica molim vas ko boga ne pristajte ni na kakve nastavke, ne cinite im nikakve ustupke, ako ih nije sramota neka im dodijele ovaj apsolutno nebitni pehar nek ih proglase sampionima univerzuma, ili neka ostane upamceno da zbog prekida koji su majmuni izazvali utakmica nije zavrsena i da pobjednika nema,Pa nije ovo tenis bre majku vam sektasko cigansku jebem pa da se zbog mraka nastavlja sutra, ma jebem li vam sjeme i pleme da li cete samo vi odlucivati gdje ce se igrati,kako ce se igrati i do. kada ce se igrati. A SVIM MOMCIMA U CRNO BELOM DRESU ZELIM CESTITATI POBJEDU JER VI STE ZA MENE JEDNI VELIKI POBJEDNICI.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top