Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Nego, pogledajte sad ovo. U domacim medijima nema jednog jedinog clanka napisanog objektivnog novnara koji je svojim ocima gledao sta se desavalo. Nesto najnormalnije sto sam procitao je ovde, u hrvatskim novinama:

http://sportske.jutarnji.hr/neredi-...mctr=(not provided)&__utmv=-&__utmk=114501572

I to je prvi i jedini hrvatski portal koji sam pogledao. Jebote, da pored rodjene zemlje moras da citas "strane" novine da bi video sta se stvarno desilo. Da li Hrvate boli kurac da natezu za Partizan ili FMP? Ne boli. Ah, dobro, osim ako izuzmemo da smo mi ustase pa natezu na nasu stranu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Posto je ova utakmica jos uvek u toku, trenutno je sredina trece cetvrtine, predsednik jednog od klubova je izvrsio, dakle u sred utakmice, pritisak na sudije, rekavsi da je sudjenje krajnje tendeciozno u korist Partizana, predsednik KSS izjavljuje, takodje u sred utakmice, da je treneru Partizana bolje da sedi na svojoj klupi nego da ide da provocira predsednika protivnickog tima... idemo mečki na rupu...
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
ne znam da li je to uopste moguce,verovatno nije al ono sto bi mozda danas trebalo uraditi ,pustiti juniore ,neku mladjariju na teren neka se istrce deca u ovih 14 min,jer ovo danas kako god da se zavrsi nema nikakve veze sa zivotom ,pa vise ce zagrevanje da traje....ovako decu na teren protiv penzionera...u mamu li vam jebem tu raspalu....
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nadam se da Dule od sinoc drzi Djeknu na kratkom lancu, hrani ga zivim mesom i izlaze elektrosokovima u pravilnim razmacima, jer ce nam probudjeni Djekna trebati veceras.
 

DYD89

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
6
Reaction score
0
Da li se igra danas kup ćokija ubice ? Samo se pišu neke gluposti.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja sam vam lepo pisao puno puta ranije...i ne samo ja, još dosta ljudi je to s pravom pominjalo.

Nas u susednim državama SVI, BEZ IZUZETKA, poštuju kao košarkašku instituciju, dive nam se, imamo maksimalan respekt kojeg ne može da sakrije ni mržnja koju gaje u nekim sredinama (Zadar, Split itd.) prema nama. Mi smo tamo toliko poštovani da mržnja polako gubi bitku u tim sredinama - pogledajte samo Široki Brijeg...kakav je bio pre 5-6 godina prema nama, a kako nas sada tamo dočekuju...

A ovo ovde? Ove i ovakve CIGANIJE OD DRŽAVE nema nigde više na planeti...i neće je nikad nigde ovakve biti...mi živimo u ZLU od države i nikome nije teže nego nama mentalno zdravima...

Apsolutno podržavam ideju da naš klub igra samo Regionalnu ligu ubuduće i da izađe iz svih SRB-ciganskih takmičenja! Nama je bitna Evroliga, ona se obezbeđuje preko Regionalne lige i neka puše kurac svi nazovi faktori u ovoj smrdljivoj ciganskoj državi!
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
RASPAKIVANJE "GOSPODINA" NEBOJSE COVICA

"u vremenima univerzalne obmane, iznosenje istine postaje revolucionarni akt"
Dzordz Orvel

20pvnkj.jpg


duh vremena osecamo oko nas. "gospodin" nebojsa covic i njegove gebelsovske metode. danasnjim saopstenjem i prethodnim saopstenjima upadaju u oci svakom samosvesnom bicu u zemljici srbiji. gebels je bio majstor obmane, spinovanja, lazi, njegove metode su toliko napredne, da se mogu primeniti u sadasnjem svetu. priznacete Srbija ce uvek biti plodne tle za isnosenje neistine.

Osnovni principi propagande pocivaju na oredjenim principima. Citajuci ove principe saznacete da je "gospodin" covic ovladao istim i da ih uspesno primenjuje jos od letos.

1. Propaganda masinerija mora etiketirati ljude i dogadjadje, jako uocljivim frazama

(" Navijači Partizana su na svoju tribinu ubacili jednog navijača Crvene zvezde, kojeg su udarali i zapalili mu majicu sa obeležjima Crvene zvezde.")

2. Propaganda mora biti pazljivo vremenski planirana
a) propaganda kampanja mora poceti u pravom trenutku

Zakuvavanje odnosta od letos i provocirajuce izjave "gospodina" covica.

3. Propaganda mora jasno odrediti ciljeve na koje ce mrznja biti usmerena

"trener partizana trener bez rominga", ponovno etiketiranje u danasnjem saopstenju "Ali, kada se sve smirilo, i kada je bilo nagoveštaja da bi meč mogao biti nastavljen trener Partizana Duško Vujošević je došao do tribine sa Zvezdinim navijačima i ponovo isprovocirao sukob"

4. Da bi bila prihvacena, propaganda mora evocirati i mora se preneti kroz medije koji kreiraju javno mnjenje.

Saopstenje u kome kazu da su navijaci Partizana ubacili navijaca Zvezde i agresivno plasiranje te informacije kroz medije.

Ovakvi propagandi pamfleti su sve cesci, zelim da se celnici naseg kluba bore protiv ovoga. tekst je moj, slobodno ga delite
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ne pamtim kad sam se ovoliko uzdao u Duleta koliko se uzdam danas.....ocekujem od njega da pripremi ekipu i da show napravimo da ih ugazimo, ponizimo, smrskamo, zgnjecimo kao bubasvabe jer to i jesu....
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Sinoćna utakmica,bar po dva osnova ulazi u antologiju na sportrkim terenima.1.Prvi put je u istoriji uspešno izvedeno teleportovanje navijača,i to ne jednog nego dva,na suprotni deo hale,što ni budno oko kamere nije moglo da zabeleži,a za šta postoje neoborivi dokazi!2.Prvi put u istoriji jedan klub nije mogao da podnese čak ni nerešen rezultat,što je do sada nezabeleženo u modernoj istoriji.Nema šta,Grobari su odavno prevazišli ovozemaljska shvatanja poznavanja sporta i navijanja i sve podigli na nivo druge dimenzije poznatog univerzuma,neshvatljiv običnom čoveku!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Ja treba popodne opet da idem dole, ulazim 100% unutra ako odem, ali se ozbiljno razmišljam da ne odem jer sam tako nervno rastrojen da mogu svašta da napravim...kunem vam se, tako se tresem da bih mogao da ubijem nekog njihovog smrada...ali bukvalno...nikad se ovako nisam tresao, a svakakva ciganska sranja sam proživeo prethodnih decenija...

Majku vam kurvinsku jebem, da vam majku kurvinsku jebem...

Ako odeš suzdržavaj se maksimalno, a kada Luča podigne trofej samo se se ceri smeškaj kezi im se u popišanu facu, i nemoj toliko da se nerviraš(imamo razloga da se nerviramo) oćelavićeš pre vremena ili osedeti, šta god da se "dobija" od nerviranja, ali mislim da opada kosa, a da sedi od straha i sestresa, mada je i stres jedna vrsta nerviranja, dakle oćelavićeš ,u glavnom smiri se, pa im maši peharom ispred nosa,
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nego, pogledajte sad ovo. U domacim medijima nema jednog jedinog clanka napisanog objektivnog novnara koji je svojim ocima gledao sta se desavalo. Nesto najnormalnije sto sam procitao je ovde, u hrvatskim novinama:

http://sportske.jutarnji.hr/neredi-...mctr=(not provided)&__utmv=-&__utmk=114501572

I to je prvi i jedini hrvatski portal koji sam pogledao. Jebote, da pored rodjene zemlje moras da citas "strane" novine da bi video sta se stvarno desilo. Da li Hrvate boli kurac da natezu za Partizan ili FMP? Ne boli. Ah, dobro, osim ako izuzmemo da smo mi ustase pa natezu na nasu stranu.
I onda da ne poželiš da ova ciganija od države nestane sa lica zemlje, da je nema, da je "spiče" atomska + neutronska + ne znam ni ja kakva bomba...kako da ne poželiš to ako si normalan i mentalno zdrav? Kako? Nikako!

Sunce ti jebem, da ti sunce jebem...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
uvek sam bio protiv ratova,nacionalizma i ostalih patriotskih sranja, al sutra kad bi izbio gradjanski rat izmedju nas i musavaca,bio bih u prvom redu!
treba lepo da istupimo iz ove budjave lige,ili jos bolje da u domacoj ligi i kupu pustimo juniore da igraju i lome kosti cigansturama,a da igramo samo jadransku ligu, ovako gubimo zivce,trosimo energiju na takmicenja koja nista ne donose!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ja sam prva za to da istupimo iz naše lige, ali to je, bojim se nemoguće, jer je naša liga kvalifikaciona za ABA ligu, kao što je ABA za EL...

jedino Lisac da nam da kard-blaš :wink:
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja bi da bezim iz NDH a vi ka njoj naginjete ...:D

Daj da nadjemo kompromisno resenje, svi Grobari koji su nezadovoljni stanjem u Srbiji neka se nasele u Sao Krajinu, da napravimo pravu drzavu...:D, i onda se spojimo sa Republikom Srpskom. i bog da nas vidi...:D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.378
Локација
.
Па писао сам ја то јуче. КК Партизан као једина права институција на овим просторима заслужује стално место у АБА Лиги. Треба лепо направити договор са њима који ће да користи обе стране јер њима не одговара да играју лигу без нас. Без обзира колико они ствари чинили да ми не будемо прваци, шатро да лига буде занимљивија, АБА Лига не може да функционише без КК Партизан и то је њима јасно. Највећи смо међународни бренд на овим просторима, КК Партизан им несвесно доноси већу гледаност и спонзоре...
Из овог зла треба бежати, еј бре па један председник савеза који организује ово такмичење сиђе на терен и послуша без проблема ћоравог, па где то има?

Daj da nadjemo kompromisno resenje, svi Grobari koji su nezadovoljni stanjem u Srbiji neka se nasele u Sao Krajinu, da napravimo pravu drzavu...:D, i onda se spojimo sa Republikom Srpskom. i bog da nas vidi...

Па ко би нам онда био раван :D
 

gravedigger_ns

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
6
Reaction score
0
Локација
HUMSKA 1
Molio bih da neko objasni. Pre prekida je sviran faul za nas. (Ne znam da li je trebalo bacanje da bude ili lopta sa strane za nas?) Hoće li biti podbacivanje lopte na centru ili nastavljamo gde smo stali?
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Lopta sa strane za nas,oni imaju 3 timska faula,mi smo u bonusu
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Lopta je za nas krece sa sa polovine,ali ne bi me iznenadilo da se promeni odluka i da je sviran Lucicu faul u napadu,od njih me vise nista ne moze iznenaditi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top