Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.778
Reaction score
22.945
Локација
Beograd
Ja doživljavam deža vi celu ovu sezonu. Apsolutno svaka ekipa, čak i kamenjarskih šutera u svom rosteru, ima najdominantnije brojke u utakmici protiv Partizana.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Mi ako ćemo ovako da se brukamo sa smrdljivim ciganšturama i ubuduće, bolje da se odmah raspuštamo.

Ovo je sramota na šta ličimo u susretima sa njima.

Nikakvog žara nema, kao juče da smo se skupili, dezorijentisani na terenu.

Samo kod Pantera vidim neku želju, uz kvalitet koji posjeduje i donekle kod Mura.

Avramović, Zek Ledej, Kuruc, Lesor, sramota na šta liče, a trebali bi da donose neki kvalitet i napredak u igri.

Kod njih svaki igrač ima neku ulogu, a mi imamo dva mahača peškirima Zagorca i Dangubića koji su beskorisni, ali primaju platu i ove gore nabrojane iskusne koji se ne vide u ovakvim susretima.

I mi nešto hoćemo, očekujemo?!

Od početka sezone bez jebenog pleja igramo!

Mrzim ovakvo poigravanje za renomeom kluba! Sramota!

Kao seniori protiv kadeta da su igrali.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Igre macke i misa, nabili smo opasan kompleks, treba odati priznanje da su u ovom trenutku bolji tim.

Nasi domaci, nasprem njihovih, nebo i zemlja je razlika u doprinosu.

Igre nema, odbrane nema, zelja, skok, u sve su nas veceras izdominirali.

Suludo je kriviti pojedince, tim je podbacio, a verovatno i strucni stab.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
432
Reaction score
2.807
Локација
Beograd
Ledej nije igrač za KKP, žao mi je što moram to da napišem... Avram sraman... gledam nešto i mi vođu nemamo, muda nemamo... igru nemamo. Mora mnogo bolje... već vidim pet igrača koji sledeće sezone neće da budu tu. Pristup utakmici za trofej od strata, nemam reči.
Jbg da sedim i da nijednom ne osetim energiju i brobu sramno.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.598
Reaction score
3.410
Локација
JNA
Mozemo da pricamo sta hocemo, imamo kompleks od cigana..i to veliki, pritom nema zara , a trofej je tu..sve u svemu , slabo, jako slabo..
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Cigani su raspad od ekipe, tako da je ovo što smo večeras gledali teška blamaža i manje me je bilo sramota kad je Adin Vrabac igrao protiv govana ove gradske derbije. Uopšteno govoreći cela sezona ne obećava ništa dobro. EL sa ovakvom igrom možemo videti samo preko pozivnice. Veliko razočaranje, bruka i sramota. Jednom rečju tuga i apsolutno ne postoji opravdanje za ovakvu igru protiv ovako jadnog protivnika. Ledej ne može da postigne koš protiv jebenog mitrovića. Igra im stefan marković koji za celu karijeru nije postigao trojki koliko večeras. Ovi njihovi domaći igrači koji kao predstavljaju neki faktor iz čerge mogu da pređu eventualno u Ostende, Slask ili tako neki Braunšvajg. I protiv takvog protivnika, koga sa klupe vodi čovek specijalizovan za rad u državnim projektima, mi odigramo ovako. Ne očekujem više apsolutno ništa od ove sezone.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Da smo poneli muda iz hotela na večerašnju utakmicu, možda bismo i imali neku šansu.
Toliko!
Muda imaju grobari, navijaci Partizana koji su u isto vreme i igraci. Nisam siguran da imamo ijednog grobara u ekipi. Kombinacija stranaca koji ne razumeju sta je Partizan, cigana i klinaca koji prvi put igraju na visokom nivou.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Sve smo videli, šta da kažem... Cele sezone se ovo dešava. Kurca ne znamo, nema od ove sezone ništa.

Samo skinite banove ljudima, nema smisla banovati za komentarisanje u toku ovakve jedne utakmice... Sto puta mi je došlo ne da komentarišem nego da vrištim ovde... Ovo se nije dešavalo ni kad smo igrali sa Vrabcem i Ratkovicom... Sramota me.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Skracen roster , bez pleja .
Neko gore je napisao da nemamo igraca na poziciji 3 , sto je i istina .
Plus sudjenje na nivou.

Nadam se da je Zeljko izgubio strpljenje sa nekim igracima.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sramota kako smo igrali veceras, ovo ne lici na Partizan a pogotovo ne lici na igrace koje trenira Zeljko Obradovic.

Sad vec pocinje malo da me zabrinjava situacija, dosli smo do pola sezone a mi jos imamo ovako lose utakmice, prvo Huventud sad bagra iz Zeleznika, dok bagra dva juce za malo da nas izbaci jer drama je dosla niotkuda.

Zeljku se po faci vidi da je besan, i jasno mu je da nesto mora da se menja.

Otkinuo bih za jedno "trening u 6 ujutru".
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Muda imaju grobari, navijaci Partizana koji su u isto vreme i igraci. Nisam siguran da imamo ijednog grobara u ekipi. Kombinacija stranaca koji ne razumeju sta je Partizan, cigana i klinaca koji prvi put igraju na visokom nivou.
Jbg, a onda lud Stanoje što hoće Grobare u ekipi. Čak i kad manje igrački znaju, takvi igrači mogu više da ti donesu, po mom mišljenju. Rekla sam već da mi se ova naša ekipa ne sviđa. Sve mi je nekako usiljeno. Nema emocije.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.778
Reaction score
22.945
Локација
Beograd
Dva šporet igrača u vidu Holinsa, a posebno Markovića kada ti daju 15+, ne možeš se ni nadati boljem epilogu...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.164
Reaction score
3.688
totalni poraz. nema smisla kritikovati pojedinacno. igraci bez energija, stab procitan kao nikada do sad. taktika uzasna.

ovo je prvi put da smo osramotili Partizan. Nije bilo borbe. fmp je truo.. eto kako smo mi tek izgledali.

igramo najgore kada je najpotrebnije. ovo ne ide u dobrom smjeru. ama bas nista pozitivno da se izdvoji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top