Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća, 2023.

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
210
Reaction score
2.077
Локација
Skopje
Nek se napuse kurca svi redom od Obrknezevica do Nikolica, Lazic rukometas 0 faula cela tekma.
Prvi faul cigana u 4/4 na 05.50 do kraja.
3/4 9 pf mi oni 5 pf
4/4 mi 7 oni 4pf(ciganstura nedovic faul na sredini terena bez nikakvog znacaja,i jos jedan mislim pod kosu na post situaciju)
DA BOG DA CRKLI NIKOLIC I OBRKNEZEVIC, dok god se ovo dopusta u srbiji i regionu mi nemamo sta traziti a nit pa imamo ko da lobira za nama, da se nije ZELJKO vratio mi bi vec odavno igrali FIBA LS i bili ko FK
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Svaka kritika igraca je besmislena, izborom sudija videlo se da da kradu i nogama i rukama. Pocevsi od fantomskog treceg faula Egzuma pa do kraja ovo nije bila kradja nego drumsko razbojnistvo. Lako je njima bilo igrati u drugom kad znaju da sta god zaseru vadice ih sudije. Svaki njihov promasen napad u cetvrtoj kada smo sansu imali da se vratimo izmisljaju odluke na nasu stetu (nedosudjen faul nad Lesorom, izmisljen faul u napadu opet Lesora). Samo zamisli da Branko Lazic jedan nije dobio faul na ovoj utakmici do samog kraja, nasi bekovi su konstantno pod faulom igrali dok je ovaj njihov pacov se bukvalno bacao po parketu i dobijao bacanja. Kada smo smanjili na 4 znao sam da ce neka pizdarija da bude i naravno 3 bacanja su opet dobili na poklon... Jedina stvar koju mi ovde treba da analiziramo je da se u mulju srbciganije utakmica ne dobija striktno sportski, pa neka to za nauk bude strucnom stabu, jer Ostoju boli kurac verovatno.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Jebi ga. Sami sebe smo pobedili glupostima. Momcima se ne može osporiti zalaganje. Nadam se da ovaj poraz neće doneti loš psihološki efekat i da će u četvrtak nastaviti sa pobedama. Idemo dalje. Glavu gore.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Mi nemamo tu konstantnu napadačku produkciju i kreaciju koju oni imaju u vidu Vildoze,Nedovića i Kampaca i tu se sva priča završava.
Drugo,navuklo se neko gubitništvo u duelima sa njima kad se odlučuje i to je fakat.
Druže ne lupaj, urnisao ga je Egzum na početku, kao da je igrao protiv mene 1 na 1, ljigoslav petrušev i njihova unutrašnja linija nije postojala do trenutka kad su pudlicini pušači kurca stupili na scenu, i na sve to nama nedostaju dva igrača u rotaciji. Ciganšture mogu samo da nam se napuše karingera kad je najveći...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi nemamo tu konstantnu napadačku produkciju i kreaciju koju oni imaju u vidu Vildoze,Nedovića i Kampaca i tu se sva priča završava.
Drugo,navuklo se neko gubitništvo u duelima sa njima kad se odlučuje i to je fakat.
Imamo u EL al nemamo u ovom svinjcu?
Suđenja retko komentarišem kao glavni parametar poraza, ali...
Uvukli su nas u ovo blato, čovićeva varijanta sa isključenjem trenera odmah na početku i onda nam se izbacuje glavni igrač u kompenzaciji. Branko Lazić krade 2 žive lopte, sude Panteru 5 sekundi :buhaha "Šta radi Džamar Vilson"
Branko u domaćim takmičenjima postaje Dru Guden.
Mi smo odlična ekipa ali u punom sastavu. Bez Exuma smo prosek. Pogotovo sa Avramovićem koji od povrede nije izašao iz moda štetočine u napadu. Kampaco koš nije video dok je Exum bio na terenu.
Savić i Željko ako mogu da obezbede da se s ovima preko nišana gledamo samo u El, i eventualno u jadranskoj, ne bi trebalo da igramo ovo dok čović ne crkne.
Nek igraju s fmpom.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nisam mogao ni gledati ni pratiti, ali vidim da ni vama koji ste mogli nije jasno odakle - 30 posle +18.
Kao da se nismo pojavili posle tog vodjstva.
Kakogod, ako se niko nije povredio, analizarati i nikad ne zaboraviti, jer ovo prosto i jednostavno ne sme da se desava, jbg.
Idemo dalje, podici psihicki ekipu i vratiti se poslu koji moramo obaviti u EL.
A za buduce utakmice sa njima, u Aba koje su preostale, nadam se da nece biti ovakvih crnih rupa.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.457
e moj zelimire, +18, repati izbacen i izgubis lagano od kamenjera.. kadar nevera
Sta je Zelimir kriv? Jel on treba da se baci za loptu kad je avramovic izbije kapmacu ,ili da je on pokupi kad se smajlagic i avramovic sudare? Jel on treba da uzima i pogadja otovrene suteve umesto Avramovica i Andjusica?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.717
Reaction score
22.782
Локација
Beograd
Uz sav rukomet koji im je dozvoljen, apsolutna je sramota ispustiti +18!
Peške bi mi išli kući, ne zajebavam se, Anđušić šta je radio je za otkaz momentalni, ko je bre tebi dečko dozvolio da glumiš Medžika, ja i dalje ne verujem. Kampaco je ciganštura na kub.
Vlado Đurović će se upišati od sreće, ali plakaćeš itekako, mamu ti odvratnu. Teraj dalje.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Ja ću da zajebem malo "grobarsku samokritiku" i džangrizavost 2020-ih.

Ovo je ciganski brlog u kome se samo oni snalaze, u kome ceo aparat ove usrane države učestvuje i ovaj tim KKP treba isključivo podršku, agresivnu i beskompromisnu u borbi protiv sudijsko-režimsko-ciganskog zla. Mnogo jaču nego pto je ova generacija ili postava grobara spremna da da, ali svejedno...Svakako proseravanje i hvatanje za glavu kao da se radi o njanormalnijoj utakmici u EL - ne!
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Psovanje i provociranje članova
Статус
Затворена за писање одговора.
Top