Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća, 2023.

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
samo ovo (slika):

a u 2.pol je JOŠ GORE:
faulovi 16:9
bacanja 20:10

NIKAKVE zamerke za Željka i momke! Znamo kako mi a kako oni prolaze kad su uslovi RE-GU-LA-NI! pozdrav iz KAUNASA (UOPŠTE ne sumnjam u to) bando naprednjačka :angry-smiley-002:
 

Прилози

  • E37C1C78-66E2-41A6-BEFE-74DC8DD0BEA4.jpeg
    E37C1C78-66E2-41A6-BEFE-74DC8DD0BEA4.jpeg
    309,9 KB · Прегледа: 85

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Hoces li da jebeno prestanes da nakon svakog poraza "kao" branis Zeljka od nas? Koji kurac bre vise

Avramovic, andjucis i smailagic, sta ovi ljudi igraju? Zbog cega su oni u Partizanu? Da imamo tri normalna, prosecna igraca, mi bi nizu rasu dobili lagano, ovako dzabe sve
Brate opusti se,kup je,jel to hoces nesto reci da je Zeljko kriv za poraz,imamo jos igrati
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Imamo u EL al nemamo u ovom svinjcu?
Suđenja retko komentarišem kao glavni parametar poraza, ali...
Uvukli su nas u ovo blato, čovićeva varijanta sa isključenjem trenera odmah na početku i onda nam se izbacuje glavni igrač u kompenzaciji. Branko Lazić krade 2 žive lopte, sude Panteru 5 sekundi :buhaha "Šta radi Džamar Vilson"
Branko u domaćim takmičenjima postaje Dru Guden.
Mi smo odlična ekipa ali u punom sastavu. Bez Exuma smo prosek. Pogotovo sa Avramović koji od povrede nije izašao iz moda štetočine u napadu. Kampaco koš nije video dok je Exum bio na terenu.
Savić i Željko ako mogu da obezbede da se s ovima preko nišana gledamo samo u El, i eventualno u jadranskoj, ne bi trebalo da igramo ovo dok čović ne crkne.
Nek igraju s fmpom.
Govorio sam da nas upravo pomenuti u ključnim trenucima rutinski rešavaju tj. kad se lomi.
Za suđenje se slažem u potpunosti, ali to smo sve znali.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Jebiga izgleda su u ragbiju bolji... borili se momci, probali...možda bili bolji sudije isključile Exuma i Ledeja i to je to.
Sviđa mi se reakcija na prljavštinu na kraju meča Lesora...ali ljigavi glumci Argentinci...nismo isti...ahahaha al se usro Vildoza od Lesora...pičkica.
Ponosan na momke. Oni, ja ne znam da li će živi izaći iz Arene u ABA kolkku mržnju stvaraju.
Ne možeš sa osam igrača igrati tekmu i onda ti sudije oduzmu dva najbolja igrača...od momenta isključenja njihovog trenera kriterijum je bio takav da im je suđeno samo kad je moralo i to je tako.
Tačno tako, sećam se nešto je Dule pričao kako oni, karikiram, koriste faulove, tipa napravi 50 a svira mu svaki deseti ili slično, ne može da svira koliko ja mogu da ih napravim fazon, i jeste tako. Onaj floping onog midžeta kad ga šatro Anđušić udario po licu, ovaj sad što se hvata za članak i još u faci ludom Lesoru viče jebi se, to je za nesportsku, tehničku, svakakviu moguću ličnu grešku... Opterete ti par bitnih igrača faulovima i to relativno brzo, i onda dodatno ispuniše i bonus i od konkretne igre, prodora, skoka, završiš sa šutom sa 8 metara jer ne sviraju džukeli što leži Panteru na leđima i mlati ga rukama, udarac po licu Lesora, nije nesportska, nije čak ni gledano... O čemu mi dalje da pričamo?! Jeste bilo slatko+18 ili 16 ali sam znala da to neće ići tako lagano kako se činilo... Nažalost, veštica, jbg, dokazano opet. Ništa, idemo dalje, BORBA, BRE!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sami smo sebe pobedili. Ali svaki put kad je ova rezija i ovo udbasenje klasicno mi gubimo,Dule je ovo rutinirao lagano. Da je ovo evroligaska tekma na plus 30 bi mi dobili. Moramo da igramo jako dalje u EL i da uzmemo ABA ligu u kakvim god uslovima,jer je greh od boga da one incestoidne lobanje uzimaju trofeje.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovo je još bolja odigrana utakmica Partizana od one koje smo ih dobili.
Jednostavno sa ovakvim načinom suđenja imaš šansu samo da im sipaš trojke non stop. mada i tad mogu svirati neke faulove u napadu kao danas.
Apsolutno se ne brinem za ove igrače.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
U momentu kada se pise o ciganskom tangu krv ti jebem, mi se svadjamo. Bez trenera, tango, magija.... mi se svadjamo, krivimo igrace, Zeljka... Dva igraca nam izbace, ubiju nas sudjenjem i opet nesto diskutujemo.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Ja se stvarno nadam da necemo traziti bar ovde bilo kakav alibi. Ovo ide na dusu ekipi i strucnom stabu i tacka. I naravno da sme da se desi ali isto tako trebaju da se izvuku pouke (po ko zna koji put). Isto tako je ovo 3/3 "izgubljen" trofej u direktnom okrsaju sa ovim mandovcima otkad se Zeljko vratio i nikada mi nece biti jasno, kako je nekome to svejedno.

Sto se utakmice tice, napisao sam vec, sve je stalo u licne greske Eksuma. Aleksa da se zapita a tek Andjusic. Jedno je pogresiti, jedno je usrati, jedno je ne znati ali skroz drugo je delovati preplaseno. Onaj izraz lica kada pravi faul nad Nedovicem u 4/4 je moj izraz kada zaserem nesto na terminu fudbala pa ocekujem da me sada neko napusi. Pa covece od tebe se ocekuje onaj Lucicev izraz lica, Bogadnov pristup, Kecmanovo srce. Gde si?!

Na kraju dobra stvar sto se opet nesto ne plasim preterano da nas ovo moze poljuljati a sledeci period ce pokazati da li sam u pravu. Takodje je dobra stvar sto smo ih sada videli kompletne i ne vidim da su sa tim famoznim Kampacom mnogo bolji. Video sam samo da su on i onaj njegov zemljak odvratne njuske, da su primile sav ciganluk u roku od sad i jedna svetla tacka vecerasnje utakmice je reakcija Lesora na kraju.

Volim Partizan!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Prvo, jeste uzas izgubiti +18 ali kao sto Stojance napisa sa teranjem Ivanovica napravljen osnov da recimo Exuma iseku sa 4 licne…

A zasto mamu mu jebem ne bi posmatrali stvari ovako?

Toliko su pricali, kad zaigra Kampaco, argentinski tango bla bla…
Protiv jace ekipe, nista posebno ja to nisam video… da bi me sad nesto odusevilo..

Sa druge strane mi bez Papapetrua koji nam je bas falio i bez Madara..

Nista oni nisu bolji od nas kad smo kompletni, te samim tim mozemo se sibati u ABA sto je daleko bitnije
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Izgubili smo glupo.
Po mom misljenju razlog su nakupljeni faulovi i skracena rotacija. Uz standardno ocajne individualne greske.
Za sudije odavno govorim da nam idu na stetu pre svega kriterijumom, nemaju potrebe da nas kolju cetvorokoracima i slicnim glupostima.

Igrali smo i izgubili. Najbitnije tek sledi, ubedjen sam da smo kvalitetniji. Bice kako treba.

Zao mi je sto Lesor na kraju nije dohvatio onog indijanca.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Sta je Zelimir kriv? Jel on treba da se baci za loptu kad je avramovic izbije kapmacu ,ili da je on pokupi kad se smajlagic i avramovic sudare? Jel on treba da uzima i pogadja otovrene suteve umesto Avramovica i Andjusica?
Druže i ja sam krenuo da mu odgovorim, bolje ostavi cigu mrtvog kraju, neka smrdi kući svojima....
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Kapa dole za utakmicu Naneliju, Ledeju i Lesoru, opet me Panter nije odusevio a u formi je, Exum upao u probleme sa greskama. Od ostalih tragedija Andjusica, Avramovica, Smajlija, nije se video Trifunovic, takoreci svi domaci su podbacili, a u ovakvim susretima ne smeju oni da podbace. Ako o cemu treba staviti prst na celo to je dovodjenje novih domacih igraca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top