Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Boli ovaj poraz, jos vise nego onaj prvi u rupi.
Ali sve ukupno boli cinjenica da smo losiji, slabiji od vecitog rivala.

Pojedinacno smo jaci i imamo bolje individualce koji imaju veci i duzi i cvrsci...od ciganskih igraca.

Mozemo da pimpujemo loptu duze i da brojimo vise,
mozemo i na treningu da pogodimo vise puta gol,
a na utakmici da stvorimo i promasimo vise sansi,
da drzimo loptu duze kod nas u posedu (posebno odbrana).
Mozemo i da promasimo sve sto sutnemo.

Ali fudbal je kolektivni-timski sport a mi sada vise nismo tim.
Nema discipline, nema timske igre, nema borbe da se i drugaru iz tima pomogne kad je u problemu.
Zato i toliki promasaji jer se igra za sebe a ne za tim.

Istina je da su isti ti igraci ili skoro isti pobedili kurvu u sred rupe a sada se toliko osramotili i jos izpromasivali vise nego ikada.
Ali tada jesenas smo bili tim.

Zasluga trenera i igraca koji su imali neku hemiju i drzali se i kad ne ide i kad se gubi i kad je tesko pa sve to uspevali da preokrenu kasnije u svoju korist.
I tada je igrao Rnic ali to nije doslo do izrazaja, cak je odigrao solidno ako se ne varam.
A ja prvi sam od onih koji nisu mirisali Stanoja zbog teranja Moreire i stajanja na stranu uprave kod istog slucaja a i posle Samroka sam jasno rekao da je on kriv 100%.

Ali ono je bio tim i sve sto su radili na terenu je govorilo u prilog tome, sve je imalo smisla cak i kada smo se branili bez leprsave igre.

Ta prica da cigani nisu nikakva ekipa ne pije vodu.
Oni su bolji tim ali sa losijim pojedincima od nas.
Lagano su nas dobili dva puta u kratkom periodu na isti nacin.
Govori li nam to nesto?
(i vojvodina ima odlicne pojedince pa se kao tim raspadaju).

Uz to su se cigani ocigledno solidno pojacali tj napravili su kostur tima za ubuduce kupovinom tih igraca koji su iole nesto vredeli u nasoj ligi.
Nisu oni cak ni platili te igrace tj dobili su ih za dzabe posto su oni jedini klub u evropi kome je dozvoljeno da postoji i pored tolikog minusa i cak se pojacava.

Ali i mi smo mogli te iste igrace da uzmemo jer bar ne bi bilo "na dodjem ti" sa njihovim ex klubovima.
Ako se ne varam bilo je "pouzdanih info-a"da su neki bas hteli kod nas.

Sasvim je izvesno da cemo se tesko oporaviti od ove uprave koja je odlucila ove zime (ili jos letos) da je vreme da se prekine sa dominacijom.

Uzecemo mi prvenstvo da li lagano do kraja ili uz malo "zabave za narod" videcemo ali
tim vise nismo,
trenera vise nemamo,
a bogami ni dovoljno kvalitetnih igraca necemo imati vec na leto.

Mozda Grantu ne mozemo na prvi pogled zameriti tim koji je izveo ali nije sve u tome da se izdiktira tim, ima tu jos mnogo toga sto bi trener prvog tima trebalo da uradi a sto on nije ocigledno uradio.


Treba malo pogledati u svoje dvoriste posle ovakvih katastrofalnih rezultata a ne samo pricati kako smo najaci i kako smo promasili gomilu 100% sansi, imali posed, trtmrt...
Treba zarad sledece sezone.



ps. @jasmina ili ko je vec spominjao,
izgleda da sam propustio taj deo i ne secam ga se ali kad smo to odbili Klea?
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Sreca velika sto je Stanoje ostavio +10,uzecemo titulu ove godine,ali sta ce bidi iduce godine,ako ostanu Djura i Grant ja sam pesimista ...
Jeste da nismo imali srece ali kad je trebalo najvise da napadnemo na pocetku drugog poluvremena mi smo se branili,sramota !
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Mislim da vi koji pisete o nekom raspadu od ciganskog tima prilicno zanemarujete neke stvari.
Ovako je gospodo pocela i nasa dominacija nad njima - napravljen je kompletno novi tim od nekih likova koji nisu imali kompleks od cigana i poceli smo da ih tresemo redovno.
Oni su to sada uradili i imaju 2/2 protiv nas. Tukli su nas i na strani i kod kuce. Malo li je?

Drugo, komsije imaju perspektivniji tim od Partizana! Mozete da grizete i grebete i skacete, ali to je cinjenica. Oni su pokupovali sve sto iole vredi u ovoj ligi, kakvo je - .......

Ne slazem se oko talentovanosti i perspektive ekipe.

Istina nas ceka rekonstrukcija,ali sto se talenata tice tu ne mogu da nam prismrde.

Aksentijevic,Markovic jedan i drugi,Ninkovic,Brasanac,Ostojic su daleko ispred Milunovica ,raznoraznih Milivojevica,Jankovica itd.

Druga je stvar sto nama igru nose poluistroseni fudbaleri,kao i polovnjaci.Potrosili smo 2 stranca na stoperskim mestima,imali jos promasaja takodje.



Sto se kupa tice,promasili smo mnogo sansi ali nije to prelomilo,primili smo 4 gola idiotski sva 4 i to je prelomilo.Dali bi mi gol da je u oba meca bilo 0 0 do 70 minuta npr.

Gavrant nek izgura ovo prvenstvo dosta,spasimo sto se spasti moze,jebiga takva je situacija sad,budimo realni.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Sad sam video detalj kad je Ninkovic prvo bacio na atletsku stazu a potom i objasnio 'nesto' govnetu u sljastecem dresu. Ne odusevljavam se takvim potezima, ali sam pristalica ideje da se na domacem terenu pokazu zubi gostima. A to nam je nedostajalo kako danas tako i na prethodnom mecu, uz podrsku i pritisak sa nase klupe.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ok kapiram, Grant je ispunio zelju vecinom nas i sastavio tim onakav kako smo skoro svi prizeljkivali, ali sta sa time? to ne znaci da je on dobar trener i da je ispunio svoju obavezu i da svu krivicu snose igraci koji su bili na terenu. Bas naprotiv, najvecu krivicu snosi upravo on! Glavna stvar dok je Stanoje bio trener je bio skauting ekipe protiv koje igramo i priprema taktike za taj mec. Ej bre kod njega se znalo sta svaki igrac treba da radi, koju poziciju da pokriva, gde da trci, ko dodaje, ko odakle sutira.. takodje ko je najopasniji igrac protivnicke ekipe, kako njega cuvati, kako spreciti kontru itd, itd... Sve ovo Grant nema, evo njega vec 3 meseca na nasoj klupi a verujem da nije imao jednu ksmetnu konverzaciju sa nasim fudbalerima. posle se cudimo zasto Lola i Aksentijevic daju onakve izjave kakve daju. Nema vise te sloge i grobarstva. Ovaj tim tone ka dnu, nazalost. :banghead

Ovaj poraz licno mi je tesko pao i price kako je Kup nevazan su sranje, priznali mi to ili ne. Hocu da pobedjujemo smrdljive cigane ma u kom bilo takmicenju, bio to kup, prvenstvo ili neki turnir koji se igra za tepsiju bureka i litro jogurta. Gazi ciganina dok je na zemlju i samo gazi, gazi, gazi.. a ne da nam se ovako sepure na nasem stadionu :puke sramota...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
i nek im kaže neko već jednom da neće keva da im umre ako šutnu ponekad sa preko 10 metara na gol :banghead. Ali ne, lakše je drkati kurčinu sa 251239582 pasova i onda popiti 2 gola iz 2 kontre.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Jos nesto,kod Stanoja smo davali dva gola iz dve akcije protiv cigana,planski smo hteli da bljesnemo dva tri puta na mecu i imali vrhunsku realizaciju.Sada to nemamo,dakle sve je jasno kao dan.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Tacno tako, to sam hteo i da kazem. Tacno se znalo kada usporavamo igru i pustamo inicijativu, a kada napadamo i pokusavamo da damo gol. Jbg imali smo takvog strucnjaka na klupu a oterali ko da je govno.. lepo rece gazda mi smo uklet tim i sve se ovo vraca razlogom!!
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Citam ove strane i nikako da im doce kraj. Procitao sam ih cirka 25. Doduse, one pre meca sam pregledao na preskoke, da ne nanosim sebi dusevni bol. Srecom, nisam bio kod kuce, pa tako i ne videh sta je bilo. Nikad i necu videti sta se dogodilo, nisam toliki mazohista.
Ponovo se pokazalo koliko je bitna defanziva, jer u derbiju se preokreti prakticno i ne desavaju. Ko primi prvi gol - ugasio je. Tu je i problem zvani dva ista napadaca, jer se muceni Eduardo povredio...Ma, sve je vec receno...
Vidim da je ponovo previse sansi promaseno, a da su ovi dali sve. Kako sejes, tako ces i znjeti.

Hvala Stanoju za titulu i takticno znanje u cijim smo demonstracijama na derbiju uzivali. Hvala mu i za psihicki najtezu utakmicu, OFK posle Samroka... i za jesen 2011.
Najteze mi od svega pada radovanje zutog smrada...Kad macke nema...

A ovo smece se cmace sa Lukicem. O, moralne nule, pa sta ste jedan drugom sve rekli.:puke Djon je tanak za ovu bagru.
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Puno pasova bez veze i nikome. Tomic i Babovic nikakav prodor da naprave, Volkov truba danas, Vukic statican, nigdje ga. To sto su mnogi dezurni strucnjaci ovde govorili 3:0 ili 4:0, samo govori o tome da ni ni veze nemaju. Ali sta je tu je, idemo dalje, priznati poraz i odvaliti ih u prvenstvu ali kad pogledam kako nam tribina radi, nemaju igraci Zvezde cega da se plase. Mi sami sebe pobjedimo, na terenu i na tribinama. Dotakli smo danas dno, ali znajuci nas, mi mozemo i mnogo vise da propadnemo.

Zna li neko da li imamo nekog klinca u Omladinskoj skoli ili Teleoptiku, da moze da glumi napadaca, jer mi samo Diju imamo? Idemo dalje!!!
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
da smo mi otkupili Tejga, druga bi se pesma pevala, nemamo gol igraca, a da ne pricam o prodaji Savica i Nastasica koji bi bili izuzetno los stoperski tandem....
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Kolikio smo mi partizanovci mazohisti, mislim da nam niko nije ravan.:banghead
Nisam zakleti zaljubljenik Stanojevica i neslazem se sto vecina na forumu prenebjegava
da je nasa dominacija nad ciganima pocela sa Slavisom Jokanovicem.:šal
Ja koji sam mozda medju najstarijim na forumu se upravo sjecam najvise derbija.
Mi igrali fudbal ali po pravilu gubili.Pokadkad nerijeseno i rijerko po koja pobjeda. Zato i imamo onakav bilans.
Zato me sunce ogrejalo kad se pojavio Jokan,Moreira,Dijara,Zuka i zabolelo mu uvo kakav je fudbal igran ( ja bio zadovoljan i fudbalom jer Fenerbahce,Sampdorija nisu Samrok), i bila mi vazna samo pobjeda.
Mazohizam navijaca i lopovi i bagre u rukovodstvu, oterase Jokana,Moreiru.
Tjerali su i Dijaru zimus za stoiljada.
Slucajno su uboli sa Stanojevicem.
Psiha ili kompleks su najvazniji. A oni postali luzeri protiv Jokana a Sale samo nastavio.
Trener prvo mora znati jezik (zato DV nije Dule isti u CSK-a i Partizanu)
Stanojevic je bijo genijalan motivator, prije svega u derbijima.
On je skakao pored terena, urlao (Plavo govno ga danas imitiralo kad mi imamo penzosa-alkosa na klupi). Zato mu Babovic glavni jer zna par engleski rijeci.
Zato mislim da isti tim i igraci koji garaganima par godina nisu dali da daju JEDAN GOL a kamoli jedan bod danas osramote sve nas i popuse na JNA .Mene boli poraz a ne neprolazak u finale. Takodje bojimse da je opet prekinuta nasa dominacija a oni ponovo preuzimaju.
Iskreno nebi me cudila ni teorija zavjere. Srbijica je to.
Nije slucajno onakav-nikakav prelazni rok bio kod nas.
Dijara se ispromasiva u prvoj utakmici a onda razvali Rad.
Ako to uradi i protiv Javora kao protiv Rada (sto ja iskreno zelim) onda je namjerno masao na kurvi.
Jer sumnjivo je i sto kurva2 izgubi. Lici mi na kaznu za ono proslo finale.
Lici mi da ova kurva1 mora osvojit makar utjesnu nagradu.
Lici mi da je politika i otjerala Krstajica, Stanojevica i Bjekovica.
Moramo pobjedit Javor da se polumrtva kurva ne usk..ci da moze i titulu da osvoji. Jer ako kiksnemo onda sam ubijedjen da je i titula poklonjena.
Navijaci me razocarali, kao da se igralo u rupi.
Njihovi redari, njihove tribine krcate.:confused
:napred Partizan
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Izgubili smo mi utakmicu i pre nego sto je pocela:

- Tuca pred pocetak utakmice na jugu je trajala vise od 20 minuta i setala se od sipke, preko cele tribine do istoka, pa gore do vrha, pa nazad do semafora. Ceo stadion im skandira "cigani, cigani..", ali to su drogirana, pijana i u glavu bolesna stvorenja. Onda su se zabranjeni sjatili uz jug, valjda da se obracunaju sa ovima sa sipke, ma to je jad i beda kakva nije bila kod nas nikada. NIKADA! Tog trenutka smo bili osudjeni da igramo pred "praznim tribinama" sto se tice navijaca. Inace bilo nas je vise nego dovoljno i svi vi koji mislite da je smrdljivih bilo mnogo gresite, bilo ih je kao i uvek. I neko je pitao ranije, oni su pevali pijanduri da je njihov cetnik, mi se tada nismo culi, kao uglavnom i cele utakmice iz gore navedenih razloga.

- Pred pocetak utakmice kompletan politbiro je izasao iz tunela izmedju severa i istoka i prosetao ispred celog istoka i to sa mutavim na celu. Uglavnom ih odmah nisu svi videli, a kad jesu bilo je kasno, pa su prosli samo sa "uprava napolje" i zvizducima, a moj utisak je da bi bilo ljudi sa istoka koji bi iskocili na atletsku stazu, samo da su ih spazili na vreme. Ova nevidjena provokacija je isto bila nekakav signal da nesto smrdi, jer te face nasmejane, samozadovoljne, sa govnarom na celu koji drzi ruke u dzepovima i seta kao paun, sa rasom mrtvim i ostalom smradovima delom je skinula pritisak sa gubera i okrenula ka njima, pa se posle toga jedini zdravi deo kluba - istok, vise skoro da nije ni cuo.

- Sto se same utakmice tice, preslikano prvo kolo protiv uzicana. Jalovo, bezidejno, sporo i sto je najgore BEZ ZELJE. Ova govna su bila kao kerovi, kidisali su na svaku loptu, pretrcali duplo vise od nasih manekena, a postavka nase igre je bila takva da se krivoglavi ustasa proslavio kao trener. Jeste Rnic mnogo zajebao, kao i cesto ranije, ali i onaj mustafa je branio tako da sam samo cekao da digne dres i ispod ima majcu kojom se izvinjava sektasima. Cetiri preslikana gola je primio, kod tri je bio spor pri izletanju, kao baba oce-nece i dok se smisli pros'o voz. Jeste na pocetku spasao cist gol i svaka mu cast na tome, ali golove je primio kao namerno da je pustao.
O treneru koji napravi taktiku tako da primi za 180 minuta 4 ista gola imam samo reci koje se povezuju sa Terazijama, konopcem i banderom. I flasom vezanom oko vrata.

- Koliko su "jake" u odnosu na ciganska govna nase navijacke grupe videlo se i pre i posle utakmice. Prvo je desetak musavih izletelo na atletsku stazu i probali da prevrnu zvucnike sa kojih su se cule nase pesme, a na kraju utakmice su sa sve igracima i redarima slavili na atletskoj stazi i stotinak saborasa, koji su istrcavali dole sa svih strana severa. Oni to ne mogu ni kod njih na stadionu, a o nama u rupi da ne pricam. Ja sam mislio sad kad ulete ovi nasi, ali oni ni ne vide sta im se u kuci desava od medjusobnih obracuna..

Sve u svemu, vratismo u zivot monstruma, a to cemo vec od ujutru svi osetitu cim otvorimo novine. Zato:

- Za zalaganje igraca - smradovi jedni
- Za provokaciju uprave - JEBEM LI VAM SVE ZIVO I MRTVO
- Za navijace - sram vas bilo, ako iole obraza jos imate
- Za Granta - PIJANDURO I LEGENDO MILVOLA I ZVEZDE, PICKA LI TI MATERINA:pickaciganska

Ovo prvo, za tucu mi je doslo kao so na zivu ranu kad sam video:

zvezdapart2-008.jpg



A ovo drugo za paradu mutavog po atletskoj stazi, cuo sam od ortaka koji je bio na istoku da je mutavi krenuo ka severu :prekrsti pa su ga onda ostali uputili na pravu stranu. E ko je nama predsednik :pop

Ne trebaju nam drugi neprijatelji osim nas samih.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Prvo, sto se Markeca tice, jel vama neko ljudi kriv sto ste VI poleteli u nebo posle pisanja novina o njemu i posle toga sto je pretrcao dva-tri njivara iz nase lige? Vi ste ga bre digli u nebesa u svojoj glavi, nije on samog sebe! Ja ne znam na osnovu cega neko moze da zakljuci da se on, na primer, sad manje trudi nego ranije? Istripovali ste da je vec super zvezda i sada ne mozete da ga istrpite? Ako je neko talenat, a ja iskreno mislim da on jeste, ima bre da se trpi i kad mu ne ide. Da, super bi bas za Partizan bilo da svakog klinca posle 6-7 losih utakmica salje da njivari, jako pametno. Da je srece on bi za nas odigrao jos 60-70 utakmica, a nema ko mu nije skocio na grbacu posle 6-7. Jeste, van forme je, pa? Menja mu trener pozicije takodje, u napadu je on kepec sa kepecom dijarom ili "eduardom kome samo sto nije krenulo". Da ne pricamo o tome sto je UVEK, ali UVEK udvojen. Sta koj kurac rade ostali igraci ja stvarno ne znam.
Drugo- odbrana. Pa sta znam, mislim da gori par "stopera" nismo imali u skorije vreme, a Rna tu prednjaci. To je covek koji SVAKI duel gubi bez ikakvih problema sem ako nije nesto ORUK. Koliko je smesan bio kad mu je ono cigance uzelo loptu na pola, a Rna mase rukama da ga uhvati odmah i NE MOZE. Hitri nas Rna. Ivanov je mozda jos hitriji, ali on se ocigledno sav isece pred publikom. Strasno, loptu ne moze da doda. Jedina olaksavajuca okolnost za njih dvojcu je sto samo mentol moze da postavi igru tako da oni organizuju napade, salju lopte duge 20-30m izmedju sebe. Bolest.
Ttrece...Avram. UNAKAZIO ga je ustasa danas, ali unakazio! Jesmo, imali smo sanse, trebalo smo da vodimo 1:0, ali je jednostavno visilo u vazduhu kada cemo da primimo gol. Onaj presing iz prve utakmice ustasa resio i onda ostao BUNAR iza nasih vihora u odbranu. Opsti haos. Prvi sam rekao posle onog sranja na cmarakani da smo dobro igrali, ali ovo danas je bilo jednostavno neuporedivo gore. OK, imalo zuto govno dva gola viska, nije tada tesko biti mnogo pametan, ali brate odradi nas vrhunski.
Cetvrto- igracki kadar nas i ciganstura. Posle ovoga danas jasno je da nismo osetno bolji ako smo bolji uopste. Zbog toga naravno zelim neke "bas lepe" stvari PIZDETINAMA IZ UPRAVE PU MAMU IM JEBEM...cige nesto muljase, muljase, i izmuljase 2-3 igraca da valjaju.
Za kraj, znam da je ovo gledanje previse unapred, ali ja sam ubedjen da cemo mi biti nevidjeno topovsko meso u kvalifikacijama za bilo koje evropsko takmicenje. Mislim da smo jedino MOZDA bili gori u onoj sezoni kad nas je dinamo otreso ko sline, ali nisam ni u to siguran. Najebali smo. Spremajmo se za nove blamove.
 

GNBG

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
132
Reaction score
40
Локација
Novi Beograd
GNBG

da li se decko ne bori?
da li je arogantan prema bilo kome na terenu?
da li kritikuje trenera?
da li kritikuje bilo koga iz uprave?
MENI SE CINI DA NISTA OD OVOGA NIJE SLUCAJ...
koliko ja vidim cuti, i pokusava da igra najbolje sto moze... trenutno mu ne ide, ali ako ga idioti iz uprave ostave dovoljno dugo da nosi nas dres, verujem da ce nas dosta cesto uciniti srecnim...

Za ovo sto sam ti ostavio mogu ukratko da ti kazem:

Bori? Ako racunas nasu ligu "bori se" sto i nije neko merilo, jer nasa omladinska liga je 2x jaca nego nasa "superliga", a kad pogledas njegovu igru u derbiju i njegovu borbu za koga? Ja dok ga gledam, cini mi se da hoce dam sebe da proslavi, svako ko kaze da je igrao timski, laze samog sebe.U par navrata doda loptu i to kad mu zagustilo, i najmanje sam ga zapazio na terenu.

Da li neko ko je njegovo godiste moze (sme) da tako nesto radi, kao sto je arogancija na terenu? ...

Za ova ostala 2 sto sam ti ostavio mogu samo da se nasmejem slatko, posto nesto nisam video da bilo koji nas igrac pljuje po treneru i upravi, a pricate sve i svasta o njima, pljujete ih ko da su najveci dusmani, a sve vam je bilo OK kada su ih ti isti igraci jebali proteklih godina.

trenutno mu ne ide: (primer) Licno ti da si napadac, ja sam ti trener, i ja te koristim kao desno krilo, mozes li igrati onako kako umes? Ne mozes, tako ne moze ni on, ne koriste ga kako treba, da je Stanoje ostao videli bi vi sta je markec, ne fali njemu nikakva forma :wink:

Ti i ova devojka (zaboravih joj nickname) ste verovatno i pogresno protumacili ono sto sam ja napisao, a mozda ste tako i hteli da protumacite, ali ja nigde nisam pljuvao njega.

On je previse mlad, jos uvek nema iskustva, pocinje da igra sam za sebe, zbog toga sam ja rekao da ga treba tutnuti na livade, pa kad se vrati treba ga opet poslati negde ako nije spreman, a jedna sezona bi mu bila dovoljna negde + Pravi trener na nasoj klupi, e onda bi vi videli sta je Lazar Markovic, ne treba njenu nikakav grant ili sta ti ga ja znam, njemu treba da se da napadacki zadatak od A do S, crno na belo, sa 24h motivacijom i to je to, al' od ovoga nikada nista nece biti kod nas u klubu, mozemo biti srecni ako ostane i do pocetka kvalifikacija sl. sezone.Aj uzdravlje.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Lica lopova na jednoj strani...

loza1_620x0.jpg


I lica iskrenih Partizanovaca na drugoj strani!

todorovic-bjekovic_620x0.jpg

ne lupetaj. Osim ako ne mislis na ovu zenu ili ovog sa kacketom.

Toj drtini u sredini je bio cilj br.1 da otera Stanojevica mesecima, on mi je tu neki iskreni Partizanovac. Iskoristio sukob sportskog sektora i uprave kako bi ocistio nepozeljne zuljeve. I Jokana i Moreiru je oterao.

Teranje Stanojevica je njegovo maslo koliko i djuricevo. A to sto hoce da se obezbedi kod novog rezima ne znaci da je na strani Stanojevica. Drtina gleda samo svoje dupe, verovatno su ga uredno i isplatili za 'otkaz'. Djuric i mornari mu nisu izlazili iz kancelarije.

Tema je zrela za katanac. Svaka dalja rasprava o taktici, promasenim sansama, treneru, formaciji je obicno gubljenje energije. Napisacu zasto u prikladnoj temi.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Djuricu sjeme ti se zatrlo.:pickaciganska
I tvoje i svakog clana UO.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Skoro sve je već rečeno.
Mislim da su na derbiju želja, motivacija, borbenost, kompaktnost...
veoma bitni faktori.

257prhv.jpg


Brišite sliku ako je već bila.

Što se tiče izjava Lole i Aksentijevića - ja sam na utakmici primjetio da naši
igrači par puta namjerno neće da dodaju igraču u boljoj poziciji.
Jednom je naš igrač trčao po desnoj strani, a komentator reče
"Iii Tomić ga nije video... ili nije želeo da mu doda...",
pa onda šansa kad Dijara nije dodao Tomiću sa strane... itd.

Katastrofalna realizacija, sebičnost, kurcobolja... i ovo što "objašnjava"
ova slika gore. To je presudilo.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Idu valjda lepsi dani.Subota....pod hitno pobediti Javor,cisto zbog samopouzdanja.Sto se mene tice kup je daleki zaborav,nisam ga preboleo ali to je to, jebiga.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Pošto nisam elokventan kao PROFESOR (kojeg mnogo volim da čitam) napisaću neka svoja razmišljanja, dijelom formirana u toku utakmice u kupu koju izgubismo i neka razmišljanja koja mi se motaju po glavi već izvjesno vrijeme u kratkim, uslovno rečeno, crtama i vjerovatno će biti malo zbrda-zdola, ali ja osim vas ovdje nemam skoro nikom drugom da se obratim:
- Rnić ne ulijeva sigurnost nikome u ekipi, konstantno pravi barem po jedan kiks iz kategorije "budibogsnama" po utakmici, koji nas nekada koštaju gola a nekada ne. Bem li ga, razumijem, takva je pozicija koju igra, svaka se greška vidi, ali što je mnogo - mnogo je. Razumijem ja da je on doveden u minut do dvanaest, ali brate...
- Očekuje nas vrlo bitan prelazni rok u kojem sve osim generalnog remonta bi bio "podbačaj plana". Brz štoper, fudbalski potkovan zadnji vezni, špic od 85 kg i visok najmanje 185 cm, su kritični a sve druge pozicije popuniti ili promjeniti u skladu sa mogućnostima.
- Kamara mora da se proda dok još nešto vrijedi na tržištu. Već sam jednom napisao da je "jednodimenzionalan" jer sam htio da budem pristojan. Ali njegov jedini kvalitet ("bori se ") je zasjenjen njegovim osnovnim problemom - potpunom beskorišnosću u fazi napada. Ili što se kaže - ne zna lopte. Kritikujte ovu izjavu koliko hoćete, to tu činjenicu neće promjeniti. Veznjak koji još nije postigao gol, i ne samo to, koji nije ozbiljno šutnuo prema protivničkom golu, pa makar bio i zadnji vezni, nije za Partizan. Treba nam robusan DM, koji zna da igra i glavom, zna da raspali po lopti van 16 metara, krklja kad treba, ne pravi očigledne i taetralne faulove i ima srpsko državljanstvo. Hm, upravo sam opisao Raću. Ništa, ako se kvalifikujemo za neko evropsko takmičenje, ispitati mogućnost da ga vratimo na pozajmicu.
- Edu povrijeđen, otvara se mjesto za četvrtog stranca. Vjerovatno će to biti Manga. A trebao bi biti Anderson, ako ništa drugo, da u našoj svakako preniskoj ekipi dobijemo na skoku, ako ništa drugo u defanzivi.
- Uprava mora da ide iz stotinu razloga. Ako to znači da će odraditi rasprodaju na ljeto, ugraditi se u transfere i onda napustiti brod - neka. Potpisujem i taj scenario. A što im želim da ih na lijekove potroše, to je drugo.
- Nije mi krivo što smo ispali iz kupa (to takmičenje se mora osmisliti tako da ima neki takmičarski smisao) ali mi je krivo što smo ispali od firaona.
- Krivo mi je na Krstajića: prvo, ne ide se u svatove bez kurca (izvin'te na prostakluku), niti se preko novina razračunava sa upravom kluba ma kakve da su ti namjere ( a sigurno je imao samo najbolje, sa Partizanovim interesima na prvom mjestu), nego se protiv podmukle bagre (ne Đurić, nego oni koji Đurićem upravljaju, oni koji su mu odradili Veterinarski zavod, Jugoplastiku, Nolit, Bosku...) igra podmuklo. Kad si već u tim divljim vodama onda nauči kako se u njima vesla. Da se kapiten nije udario u prsa, i rekao što mu je na srcu, mi bi i danas imali Stanojevića za trenera, gunđalo bi se, smještali bi jedni drugima iza scene, igrali bi menadžerski igrači ("živimo od prodaje"), ali štaje tu novo ?! I da, ipak, ne ide se iz kopački na mjesto SDa Partizana. Jednostavno, ne može, ima tu puno fazona da se pokupi usput, ako ništa drugo, da te niko ne može manipulisati. Složićemo se da mu je prelazni rok bio jako slab, bez dovođenja jakih igrača sa srpskim pasošem u situaciji kad možemo imati samo četri strana igrača u protokolu ove, a tri od sljedeće sezone. Mi, kao klub sa, ipak, najviše para u Srbiji moramo da se protiv tog (jako GLUPOG) ograničenje borimo i lobiramo SVAKI DAN! Da li vam treba drugi odgovor na pitanje "Šta je tajna uspjeha APOELa, Brage, Šahtjora, Metalista i drugih"? Ne ulazim u to koje je igrače htio a rekli mu da nema para za njih, koje je doveo zbog cajtnota koje mu je uprava kreirala, ali da stvarno nismo mogli dovesti bar Jokića...? Ne znam, možda griješim dušu...I još jednom kažem, nije moguće da su svi U21, U19 igrači koji pređoše u CZ u zadnjih godinu dana cigani od malena i nikad ne bi došli kod nas, ali da nismo htjeli ili uspjeli da dovedemo nikoga od mladih reprezentativaca u prelaznom roku, a znamo da nas očekuje to blesavo ograničenje od sljedeće sezone, ne ide mi u glavu. Nije sva Srbija Teleoptik.
- Moram da spomenem Jovančića. Ne znam kakvi su sve dogovori postojali iza kulisa, ali meni je žao što tom momku nismo dali još jednu polusezonu "fore" kod nas. Jeste da je fulao, ali ja sam kod njega vidio (a možda grješim, nisam u životu igrao fudbal 11 na 11 na velike, rukometaš sam) fudbalera. Zna da primi, preda, izvuče se u stranu da otvori prostor, relativno dobro igra glavom, zagradi se. To što nije kalibrirao nišan ga je šutnulo iz Partizana. Trenutno čekamo neke igrače i duže nego što smo čekali njega. Nisam psiholog, ali mislim da je njegov jedini problem bio u glavi, jer kad pređeš iz kluba koji je u sredini tabele i nema aspiracije da uradi velike stvari, te samim tim možeš da igraš i malo drugačije, da čuvaš noge, ne igraš defanzivu, da ti niko ne psuje majku nakon promašene dobre prilike ("jer da valja ne bi bio kod nas") u klub u kojem se rezultat podrazumjeva, treba vremena da se čovjek navikne, da shvati da utakmica više nije ista, da je protivnik jedno 30 miliona evra skuplji igrački, 50 miliona organizaciono i da se od tebe očekuje da za tek djelić tih para igraš konstantno 105%. Možda lupam, ali mislim da smo mu trebali dati malo više vremena.
-Znate zašto je Lazevski uzeo mjesto Volkovu u prvoj postavi? Zato što je bolji fudbaler.
- Očekujem Miljkovića nazad u prvu postavu bez obzira kako Aksentijević bude igrao jer roba se mora staviti u izlog. Ako se Grant pobuni kada mu prvi put budu rekli da Miljković mora da igra objasniće mu da mi živimo od prodaje igrača i da njegova plata možda čak i direktno ovisi o tome da li ćemo uspjeti da prodamo njega, Tomića, Stojkovića, (nastavi niz).
- Pitanje: Da li smo jučerašnju utakmicu organizovali mi ili FSS? Ako jesmo, jebo nam pas mater (ja se stvarno izvinjavam na rječniku).
- Neko od 18 godina nije djete. Ako ne igra fudbal može da radi, studira, nosi pušku, pronalazi lijek protiv raka i sl.
- Eduardo je odlična zamjena za Ilieva! To stvarno mislim. Čak je u nekim aspektima (igra glavom, smirenost, defanziva) i bolji od njega. Želim da se što prije oporavi i vrati na teren, da ga uparimo sa napadačem koji će znati da ga "iskoristi" (Šćepović?) i da odigra još dvije dobre godine kod nas, te nađe sebi angažman kojim će moći da se novčano obzbijedi.

Izvinite, ja razvukao, ali nije mi pravo, stotinu mi stvari kroz glavu prolazi. Praštajte ili preskočite, kako vam volja. Ako ovaj post pripada nekoj drugoj temi, molim Vas prebacite. Pozdrav!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top