Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Šta reći a ne zaplakati,tuga jad i čemer, kako dole tako i na tribini. Matematika je jasna, isto ti je ako odigraš 0-0 ili izgubiš , nisi prošao dalje.Iskreno mi imamo -5. Dobiće nas i u prvenstvu,eventualno ako uspemo da ukredmo nerešeno.
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
За поразе у ове двије утакмице највећу кривицу сноси Дијара. Човјек је промашио СВЕ што не бих ја промашио. Био је себичан, губио је лопте, нула прекрижана за његов учинак. Онда Рнић који дефинитивно није за штопера Партизана, није ни ђура за предсједника, али јебига у Србији је све могуће... Ништа ето им куп нека га забију у чмар, а ми ћемо узет титулу ја задовољан.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Не зна се ко је гори... Играчи, "Гробари" од којих је остало само име или управа...
Срам да вас буде све.

Срећа што нисам био на јужној трибини вечерас. Полудео бих.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
MARŠ U PIČKU MATERINU ĐURIĆU, GRANTE alli i IGRAČI, RNIĆU IDI IZ PARTIZANA KIKSARO NAJVEĆA! I još neka neko kaže kako ne treba igrače pljuvati, ne da ih treba pljuvati treba ih išamarati ko majmune sve redom, kada ne ginete ni 1% za grb koji nosite, nula ste eto šta ste...

baboviću kome se izvinjavaš antifudbalerčino, da ovako izgubimo na našem stadionu nisam mogao u ludilu zamisliti....

najgore od svega je to što njima kao da nije stalo, boli ih kurac, jebiga malo žalimo, nikakva sramota što nas ciganija nabije na našem stadionu. MARŠ SVI
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
DERBI: Srdačan pozdrav Đurića i Lukića


v240672p0.jpg

http://www.mondo.rs/s240672/Sport/Fudbal/DERBI-_Srdacan_pozdrav_Djurica_i_Lukica.html
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Smiljanic ne sme da skupi muda da sutne sa 16 metara, ali moze da se tuce.
Milion ne logicnih poteza Dijare, obozavam tog decka ali on nas je izbacio iz kupa, sta god ko mislio ja stojim iza toga makar ne privirio na ovaj forum vise.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Uradjena je trampa! Mozemo mi da tupimo do sutra kako zasto! Sad sam u trampu jos i vise ubedjen! Zbog toga je Stanojevic i smenjen, nije hteo da prepusti ni kup ni prvenstvo! Usrana politika je uradila svoje! Bravo Ruzicu, bravo taksisto, majku vam jebem! Serem se na nas fudbal i nasu drzavu!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Jedna reč: KATASTROFA!

Šta je ovo ljudi moji, koji vam je kurac? Ne mogu verovati da igrači jedne institucije kakav je FK Partizan ne znaju primiti, dodati, zagraditi loptu, pa tek onda centrirati, dodati dugu loptu, prodriblati. Kad to nauče pojedinci (a njih je većina tima), onda imamo o čemu pričati. Ovako - ništa.

Nisam očekivao da ćemo izbaciti cigane, ali nisam ni očekivao da ćemo se kolektivno obrukati protiv jedne smrdljive kurve iz rupe. :puke
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.965
A bre 99posto vas bi ovaj isti tim izvelo na teren,99 posto vas je pricalo da ih napadnemo i sad kenjate o taktici!!!!

Jebali su nas jer imamo KIKSARU RNICA u odbrani,jer smo nesposobni bili da im damo gol i cao!

Zabole me za kup,ali nismo trebali da izgubimo!!!!!
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.933
Локација
Gde god ti da igras...
Svi su krivi! Sve treba da ih bude sramota! Ali jedan "fudbaler" je veceras pokazao koliko ne zna!
Je-Ne-A ti prenosis poruke igracima, e pa reci Rnicu da je najgori igrac u istoriji Partizana i da pokaze svoje Grobarstvo tako sto nikad vise nece zaigrati za Partizan!

Sram vas bilo!
Uprava napolje!!!!!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Opet preslikan mec kao prvi mi dominiramo, stvaramo sanse, masimo nemoguce, cigani daju golove posle nasih gresaka, sta je tu je idemo dalje da se osigura titula i da ih naguzimo u prvenstvenoj mora se vratiti za ove promasaje.

ZA GAZDU, evo nadam se da si sad zadovoljan, konacno su nas Rniceve greske kostale, ne zelim da vredjam bilo kog igraca Partizana ali on jednostavno nema potreban kvalitet za Partizan, u zadnje dve utakmice protiv Zvezde, jedino njih racunam u ozbiljne meceve, nula, najgori na terenu, 16 kikseva, od sledeceg meca pruziti sansu Ostojicu da igra i onako igramo protiv ekipa koje pola nece prelaziti. Aksentijevic kod gola kriminalan trckara unazad pojma nema gde mu je igrac.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Sta je prodali smo kup...E, djuro pederu na niske si grane pao!Kao i utakmicu sa Pazarom, za koju je citav Pazar znao da je namestena.Ko im jebe mater mi smo sampioni idemo dalje....ovo je jedna obicna namestaljka od utakmice!Vidite da lukic vec neko vreme nista ne laje u medijima, pametnome dosta...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
A bre 99posto vas bi ovaj isti tim izvelo na teren,99 posto vas je pricalo da ih napadnemo i sad kenjate o taktici!!!!

Jebali su nas jer imamo KIKSARU RNICA u odbrani,jer smo nesposobni bili da im damo gol i cao!

Zabole me za kup,ali nismo trebali da izgubimo!!!!!

Evo procitajte jos koji put decko u 3 reci sve rekao
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Nije mi toliko zao sto smo ispali koliko zbog svih onih sansi, ma koliko se trudio ne mogu da shvatim one promasaje.

Djuricu jebem ti sve najmilije.

Tijanicu jebem ti sve najmilije.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Igrali smo odlično do primljenog gola (osim u odbrani). Mogli smo LAGANO da vodimo 2-0 u prvom poluvremenu. Ne znam koliko ste još 100% šansi očekivali..??? Još 10??

Jednostavno, završnica nas je sahranila

Glavu gore, kadrovska situacija je alarmantna, moramo da dobijemo Javor kako znamo i umemo.

A u Subotu da se ceo stadion ori UPRAVA NAPOLJE!!!

Bogi jel ide sve po planu....?.....
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
JAo Srbijo zemljo propala!Bravo djuro prodao si kup mamu ti mutavu.
Na ovaj slici sto je postavio Ludwig mutavi i prase umalo da se pokrljaju jbt.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top