Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Batalite kukanje bar do veceras, bice vremena posle utakmice.Bar da im ne saljemo losu energiju. NAPRED PARTIZAN!!!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Saša Ilić: Treba nam dobar rezultat, recimo 5:0

D. Nikolić | 26. 07. 2011. | Blic

Uoči prve utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Genka, koja se u Belgiji igra u utorak od 20 časova i 45 minuta, kapiten Partizana Saša Ilić na duhovit način gleda na taj nastup crno-belih.


162006_sasa-ilic-m-metlas_ff.jpg




“Imamo sve informacije o Genku, ali ne volim da gledam rivale. Mi se pitamo, jer ako budemo odigrali u skladu sa mogućnostima, maksimalno odgovorno i koncentrisano, ostvarićemo željeno. Treba nam dobar rezultat. Koji? Pa 5:0 bi bilo dobro”, rekao je uz osmeh Ilić za “Sport”.



Naspram ovog duhovitog komentara kapitena crno-belih, trener aktuelnog prvaka Srbije Aleksandar Stanojević ističe da bi voleo da njegova ekipa u Belgiji postigne bar jedan gol, a nekadašnji golgeter u belgijskom šampionatu, fudbalski reprezentativac Srbije Milan Jovanović savetuje Partizan da brzinom proba da probije najslabiju kariku Genka, zadnju odbrambenu liniju.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.167
Ne znam jesam li ja totalno izludio, ali izgleda da sam u ogromnoj manjini kada je rijec o Scepovicu. Mozda u u toku priprema i na ove dvije utakmice nije pokazao koliko Jovancic, ali mislim da je on previse podcjenjen na ovom forumu.

Ima SS jos dosta posla da mu utuvi neke stvari u glavu, pogotovo sto se tice zalaganja, ali mislim da to veceras nije problem.
U ovakvim utakmicama jedino Djekic moze da pude 'pospan' :D

U svakom slucaju, mislim da je pogresno da igramo sa dva napadaca i jednim zadnjim veznim, ali ako vec igramo da nije problem da taj drugi bude Scepovic- znanje ima, a veceras sigurno nece da se vuce po terenu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
nas su u evropi razvlacili ko' jufke i kad smo igrali sa dva vezna, a sta bi tek bilo da pocnemo sa jednim. ne smem da pomislim da ce sale izvesti samo medu na tu poziciju. to bi bila pristojna varijanta da imamo brznce i snagatore na mestima ilica, vukica i babovica. ovako...strah,covece.
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Igracemo sa dva vezna izgleda.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Ne cudi me. Stanoje voli tu 4-2-2-2 formaciju i cesto je pocinjao tako.
Ne secam se doduse da smo se nesto proslavili sa njom...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Волео бих да изађемо са два шпица, па шта нам Бог да... Идемо да се надигравамо, пре ћемо тако да урадимо нешто, него ако се будемо тотално повукли и бранили целу утакмицу!
Само још кад би Сале био мало мање тврдоглав, па да уместо Шћеповића упари Јованчића са Едуардом, Бог да нас види...
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Tu je problem sto nam najcesce ta dva spica ostanu odseceni i bez lopti i onda budemo potpuno bezopasni. Najsveziji primer je protiv cigosa sa Tejgom i Adijom.
Ali mozda smo spremili neko iznenadjenje. Oni tamo svakako bolje znaju od nas.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Mislim da je velika greska momentalno guranje Rnica na stopera,kao i Rankovica.
Ja bih def gurnuo malog Aksu i Stankovica,pa sto bog da.

Sto se tice Petrovica,Djuric nije rekao nikakvu neistinu,samo je po obicaju nasao vrlo los momenat.
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Волео бих да изађемо са два шпица, па шта нам Бог да... Идемо да се надигравамо, пре ћемо тако да урадимо нешто, него ако се будемо тотално повукли и бранили целу утакмицу!

Nisu problem špicevi, već ona tri 'nežna' igrača iza njih!
Da se ne zanosimo, u utakmicu ulazimo kao debeli autsajderi. Evo kako stojimo na kladionicama:
GENK - PARTIZAN 1.70 3.45 4.30

Dakle, bez srljanja, pamet u glavu i mnogo trčanja, pa šta nam Bog da...
 
Последња измена:

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Debeli autsajderi su ekipe iz San Marina, Andore i Lihtenštajna, a ne mi koji smo po učinku u evropskim utakmicama miljama ispred Genka.
Možemo i tamo da ih natrpamo i to nije nikakvo zanošenje ni pretjerani optimizam.
Taj njihov golman da je valjao dobio bi priliku u nekom od naših prvoligaša, a večeras se nadam da će vaditi bar 2 puta loptu iz mreže.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
samo da udjemo u mec bez taktiziranja i straha od domace ekipe!!!'ocu veceras da vidim 11 ratnika za koje ne postoji izgubljena lopota!!....samo se plasim da nasi ne uidju mlako u susret i da nas ovi ne pokose vec u prvom pol..a ako ga mi prvi uguramo trebalo bi da je to dovoljno za nerijesen rez. i onda da nam dodju na JNA da ih ponabijamo :D
IDEMO GROBARI :napred Partizan:BB
poz svim forumasima!!!
 

sthil

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
14
Reaction score
2
Sa Šćepakabrom i Vukićem u ekipi, neka nas pogleda svak ko može pomoći (Bog, svi sveci i sreća junačka). Kroz sredinu smo najtanji u Stanojevoj romb taktici i ovim dvojcem u timu
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
samo da ne udjemo u mec ko protiv skendije u 2 utakmici , ili kao u revansu polufinala kupa ... SVE STO ZELIM U OVOM TRENUTKU PARTIZANE IGRAJ I POBEDI ...:BB
 

punkerisimo

Početnik
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
62
Reaction score
11
Локација
Humska
Ne znam zasto, ali nisam pesimista veceras - od Ilica i Vukica ocekujem 'onaj' lucidni pas da se zavrsi akcija u dva poteza.
Po jacini smo tu negde, ali verujem da ce prevagnuti nase iskustvo!

'Ajmo crno-beli! :BB

PS. Ocekujem dosta golova veceras i napadacku igru na obe strane.
 

mickopfc

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2008
Порука
8
Reaction score
5
Po meni je naj bitnije izdrzati prvo poluvreme,jer je nekako tradicija ovog Stanojevicevog Partizana da se prva poluvremena bacaju u vodu...
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Ја сам оптимиста, очекујем нерешени резултат( 1-1, 2-2 ). Уједно то би био и најповољнији резултат због опуштања у реваншу. Нису они неки баук, одрадићемо ми то у 2 меча људски. :D:
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Ajmo crno beli !! ostavite srce na terenu pa sta nam Bog da !
:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top