Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
NEK NAS IZBACE! UEFA GOVNARI! Šta bre mislite da je cilj ovog, ovog zločinačkg udruženog poduhvata!!! Je l' mislite da su TRI PENALA od čega dva ne postojeća SLUČAJNO SVIRANA? Cilj - eliminacija Partizana. Rad su izbacili na poništen gol i nepostojeći penal, nas na oništen gol i bar jedan nepostojeći penal, novosadska kurva je ispala u 96', reprezentacija između ostalog zbog nedosuđenog penala protiv Australije u samom finišu utakmice.. Ako ovo nije zavera protiv Srpskog fudbala, onda zavere ne postoje! Pa nek opet glasamo za mafiju iz francuske i belgije !
nista maliciozno veruj mi, ali koga boli kurac za nas i nas fudbal i koji smo mi to faktor na evropskoj fudbalskoj mapi pa se svi nionski mocnici urotise protiv nas... :confused
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kakva crna ostavka Stanojevica, koliko god da je zajebo stvar sa Miljkovicem isto tako mu se verovatno okretao zeludac kad pogleda na klupu i vidi klince za koje ne znas dal' ce da izgore, da se uplase ili sta vec.
Ovo sto smo ispali je tuga do neba, jos ako nas sreca u zrebu ne posluzi na zalost pasce glava prvo Stanojevicu.
Najgore od svega ovoga sto mozemo sad da se pozdravimo sa bilo kakvim pojacanjima a neophodna su nam...
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
stvarno polozaj ruke je bio totalno cudan kao da je hteo da je izbaci rukom jbte :/ a jbg-a sta da se radi daj samo da nas ne diskvalifikuju to nam je sada najbitnije ...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
nikola70, pa dobro bre...nemoj o meni da pricas i mene sa njima da poredis, ja ne treniram fudbal ceo zivot pa da bude cudo sto mene grc uhvati posle 90 minuta. Paklen ritam? Jel ti nisi primetio namerna odmaranja i namerne setnje tokom utakmice bas Ilica na primer? Da, bilo je tu situacija i kada su trcali (pa fudbaleri su majku mu), ali je bilo i MNOGO setkanja po terenu bas zbog te fizicke spreme. Dalje, reci mi kada si video u profesionalnom fudbalu da se neko ONOLIKO umori koliko Sale posle 30 minuta? Navedi primer molim te samo. Ljudi bre nisu znali sta mu je na terenu, nisu znali da li da izbacuju loptu, da li da igraju dalje...
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
jbte ovo ne pominjem samo za ovu poslednju utakmicu ali da mi pored 3 sasvim dobra napadaca kao sto su edu,jovancic i mali markovic pa cak i diara stavlja se scepovic koliko god da je odigrao bolje veceras nego prethodne nije za startnu !!! nadam se da ce se to uskoro promeniti
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Uh da nam je Moreira bio danas......sta da se radi ispali smo zbog jedne greske(AKO TO MOZE DA SE NAZOVE GRESKOM!!!)veliko pojacanje bi nam bilo da Miljkovic Aleksandar razduzi opremu Partizana,da li neko mozda zna koji sve timovi trebaju da ispadnu da bi mi bili nosioci?
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
kapiram ja i tebe, al veceras ko sto rekoh vise puta, sudija je krivac broj pet, sest...sami smo se sebi posrali u facu
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Snajderu gde su 4 miliona tu su i 6 miliona evra. Sto nisi otkupio ugovor Tejga m? Ko nam je doneo LS prosle sezone? Gol igrac - Kleo. Ko nam je doneo titulu u prvenstvu i kupu? Gol igrac - Tejgo. Sada kada imamo Volkova sa dobrim centarsutom mi nemamo igraca u napadu da to iskoristi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Niste mi jasni...

Jel vi stvarno verujete da je sudija jedva čekao da svira penal?Pa i da jeste tako kao što većina misli,jel bi svirao nešto da ONAJ nije igrao rukom?Tuki moj bi svirao!

Pogodila je Rnića negde izmešu ruke i tela kad je jedan Belgijanac hteo da centrira pa ništa nije svirao.

SAMI SMO KRIVI!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.706
Reaction score
5.916
Sto se tice Scepovica,ja mu licno nisam zvizdao (nikada i nikom),ali vecu kurcobolju za vise od 25 godina nisam video u Partizanu.Onaj ne postuje nikog.Ni rodjenog oca,ni dres,ni klub,ni trenera,ni saigrace,ni navijace.Zasto su mu zvizdali?Mozda je trebao da odigra kao mali Markovic,da trci, da se otvara,da skoci,da ne sutne,nego da doda.Kada sutne,bar da bude blizu.Mali Markovic je uradio vise za 15 minuta nego Scepa za 165.Eto zasto.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Није наша највећа трагедија што смо опет на 0 и што смо испали од Генка. Много је већа што нам клуб воде људи којима интерес Партизан није на првом месту, који би да украду 3 евра да би добили 6 и не виде даље од своје њоње.

Уз то, срамно су "одиграли" чак и Станоје и Крле, иначе дивни Партизановци, који су својим потезима и одлукама сами ставили главу на пањ и одузели себи толико дуго грађен интегритет и пре свега ауторитет.

П.С. Да је среће, а толико је нема ни у шпанским серијама, Ђура би сутра био успешан председник клуба, Раша Стољеташ економ, Бјека директор, Миљко бек а Шћепа нападач. Тај клуб би био стабилан друголигаш и не би се звао Партизан. Нажалост, кажем, само да је среће. Овако, осуђени смо на њих у Партизану. Отуда и јесте овако чемерно ово вече.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Jbt život... Ako Volkov ovoliko trči kad muku muči sa temperaturom, onda mogu zamisliti kakav je kad je full zdrav!?

A kao neka vrsta utehe... Ako u derbijima budemo igrali približno kao večeras, Ciganija neće moći da nam prismrdi!

Au:banghead

U to je neko ulozio mnogo truda i novca, i takvo omalovazavanje ne prilici. Stidi se!!
I to nije estonska zastava, vec boje Partizana i Partizanove grupe IRR, koja je na zalost iza resetaka zbog nepravde, al to je vec veliki off!
Sorry... Nije mi namera bila da omalovažavam bilo čiji trud i uložena sredstva, a kamoli te nesrećnike u zatvoru... Prosto, nisam baš u tom ultra fazonu navijanja, pa stoga i nisam znao da su to boje te grupe!

A da liće na zastave Estonije... Liče!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Sto ste toliko besni na Stanoja da prizivate ostavku?
Naglasavam toliko, malo besa je ok zbog Miljkona, to je njegovo da ga ubaci u tim veceras i jeste greska(to bih tvrdio i da nije napravio penal)...:banghead:banghead

Jel postavio losu taktiku tamo ili ovde? Jel nas Genk oducio od fudbala? Jesu nas odvalili?
Nisu...Nisu ni tamo ni ovde...Prosli su na nase greske i neuigranost odbrane...
A sto je neuigrana odbrana?

Koga da ubaci kao startera umesto Scepovica kad Jovancic ne moze da igra? Diaru? Sreca pa je i Edu odigrao ceo mec, mislio sam da ce da ide napolje oko 60-70 minuta...
Inace, kao sto je neko vec primetio, fali nam gol igrac...I to dosta...Puno sansi stvaramo ali je realizacija slaba...

Od prosle godine ostalo 2-3 igraca, i ako neko treba da se pljuje za ove kvalifikacije, po meni treba uprava i niko vise...

Jeste zaboravili da odbranu sklapamo 2-3 dana pred prvu sa Genkom?
Prodaja Savica?
Jeste mislili da sva ta zajebancija nece da nam se obije o glavu?

Da je dao ostavku kad su rasprodavali tim da bi bili na pozitivnoj nuli, tek bi ga onda pljuvali sto ide...
Okreni obrni ne valja nikako...:confused

Igraci su izginuli veceras, u skladu sa mogucnostima i nemam sta da im zamerim(sem Miljkovicu ali necu o tome)...:respect:respect
Preko 15 suteva ka golu, stativa, precka, ponisten gol ( drug mi rece da je pomocni pokazao na centar a ono glavno govno ponistilo )...

Kad te nece onda te nece...Valjda ce se nesto od ovoga nocas vratiti u daljim kvalifikacijama...
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
ma ljudi i bolji posed lopte u oba meca apsolutno sve na nasoj strani ali sta da radimo sad , potpuno nova ekipa kako su odigrali svaka im cast desilo se par sitnih greskica koje su oni uz pomoc sudije uspeli da iskoriste i sta je tu je :/ sada je najvece pitanje kako ce nas kazniti UEFA
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja se svima vama divim.
Posle ovakve večeri se tako lako prebacite na spiku o Ligi Evrope...Zavidim vam...
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
a sta da radimo jbte kad je nama ovoliko tesko zamisli koliko je tek igracima :/ moramo se prebaciti na tu temu jer je neizvesno hocemo li uopste igrati kvalifikacije ... ovo kolo moramo sto pre zaboraviti necemo ziveti u proslosti kao cigansture , usredsredimo se na naredno kolo (koje cemo nadam se igrati) ...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.706
Reaction score
5.916
Iskreno receno,osecao sam se kao govno posle utakmice,ali kada razmislim da neku zaradu od Lige Sampiona mi necemo iskoristiti za jacanje kluba ni u jednoj oblasti,nekako mi milije dodje Liga Evrope gde cemo posle ovog dvomeca,ubedjen sam ,mnoge izjebati.Samo da prodjemo kvalifikacije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top