Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Trajkovski, ako mislis na domace cigane, ne mozemo se s njima sastati.
LM, dinamo bukurest igra sa varteksom?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pre nego sto se "ubijem" od alkohola da kazem koju.

Toliko sansi, toliko napora, toliko dobre igre i nadmoci da sve se svede na jedan bezvezni penal(recite sta hocete ali po meni ono nije za penal, cak se i igraci Genka iznenadili da je to dosudjeno)... sta reci!?

Sudiji najebem se sve po spisku, jedva je cekao da dosudi penal, ponisteni gol jeste dobra odluka, ali ono kod penala: Miljko je udario loptu glavom i onda se lopta mozda malo i udarila od ruku ali nije promenila pravac kretanja. Cak je i onaj igrac Genka trazio korner, kad ono...!?:banghead

Ima srece sudija(i nas klub) sto ja nisam bio na utakmici, inace ne bi se vratio ziv u Portugalu!?

Sta reci o nasim momcima, odlicno su odigrali, mleli su od samog pocetka do kraja, igrali visoki presing(sto sam i ocekivao) imali sanse, stative i precke, ali sreca nije bila na nasoj strani!? Svaka cast klincima i vecina od "matoraca"(mislim na starije od 23 godine :)) osim Vukica koji lezi u protivnickom sensaestercu kad je 100% sansa u 92-gom minutu i Miljkovica koji je u napadu bio katastrofa ziva :banghead.

Nista idemo dalje, nadam se da smo nosioci u zrebu za LE i da cemo dospeti do grupnoj fazi. Ukoliko u tome uspemo, a nadam se da smo sposobni u tome, verujem da mozemo cak i prezimiti u Evropi. Treba sto pre se zaboraviti ovaj duel i ici dalje. Igramo odlicno, jedino sto nije valjalo na ovoj utakmici jeste desni bek Miljkovic, koji em sto je bio zrtva kod penala em sto ne zna da cetrira posteno!? Nadam se da ce razum kod Stanojevica proraditi i da ce u narednoj utakmici Ranklovic biti starter.

Sve u svemu, nakon ovog dvomeca mogu konstatvati da smo bili bolji u oba duela, ali shvatio sam da Bog i pravda ne postoje!? Da je njih bilo sad bi slavili i bili bi nosioci u play-offu kvalifikacija za LS!? Ej bre ispali su Rozenborg i Rendzers!? Ne mogu da verujem kakvu smo sansu ispustili!?

Nista, idem da se ubijem od alkohola, to je jedini lek za ovu situaciju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Pročitala sam nešto na Mondu pa sam se na to nadovezala....

Pored nas je lik skinuo patiku i gađao prema terenu! Ludak!

Žandari su se nacrtali odmah ispred tunela i digli one štitove tako da do igrača ništa nije doletelo...

Jedan sudija, ne znam da li to glavno govno je bilo, je prvi ušao, nešto je poletelo prema njemu ali ga je promašilo... ostale sudije su ušle sa igračima i bili su zaštićeni tim štitovima...

Već sam rekla da se izvinjavam ako se to nešto dogodilo kasnije kada sam otišla...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Danas smo sami sebe izbacili iz Lige šampiona, a očekujte već početkom sledeće nedelje da nas govna iz UEFA izbace iz Evrope. Ne mogu da verujem da još uvek ima idiota koji misle da će bačeni upaljač ili upad na teren nešto da reše, osim naškode Partizanu.
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
@VecniGrobar<3

treba da ode iz više razloga.Tačno je da smo dobro odigrali i ispali od lošije ekipe iz razloga koje ja stavljam SS na dušu.

1.Tražio je da Babović produži ugovor.(rezultat:Babović direktni krivac što nismo pobedili već u gostima.
2.Odbarana neuigrana i nova(bez krivice SS) i on ubacuje Miljkona koji nije odigrao ni jednu pripremnu utakmicu a po zaslugama iz prošle sezone ne zaslužuje ni dres Teleoptika.Rezultat -Miljko direktan krivac za ispadanje.
3.Vukić,Šćepović-iako danas solidni nisu ispunili ono što smo očekivali posle 7 meseci strpljenja za Vukuća i 12 meseci za Šćepovića.Mislio je SS da ih treba istrpeti ,zajebo se.
Odgovornost treba sad da preuzme,i kao veliki da ode da bi budući treneri Partizana znali da ovo nije igračka i da odgovornost postoji.
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Ако,понављам ако,нас не избаце из европе,довести десног бека,потписати Кежу,вратити Лолу..одређеним играчима се захвалити и онда лепо пустити Станоја да ради свој посао,Лига Европе би нам ове сезоне била пуна капа и никако не смемо да потонемо сада,а и првенство ускоро почиње,али даље коцкање са Миљковићем или Ранковићем на десном беку је самоубиство,то је,надам се, и Станоје вечерас схватио....
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
slazem se da je kriv za miljkovica, sto se tice babovica pa kolko se secam vise od polovine je bilo srecno sto je produzio ugovor jer ni tomic nije bio u nekoj formi to sto je sada krenuo bolje da igra je druga stvar, a sto se scepovica tice igrace on i ako dodje drugi trener veruj mi nije to do trenera znas i sam da ga guraju odredjeni ljudi ! ma daj Boze da nas kazne samo novcano i treba kad su hteli pola para u stek od zarade sad nece moci nego lepo platite kaznu mesto da trpate u svoj dzep ;)
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jos jednom cu da ponovim, ofsajd SASE ILICA nije postojao, ono je gtreh suditi, 3 metra ispred odbrambenog igraca u trenutku kada je upucena lopta....I penal mogu da prihvatim, ali za to me niko nece ubediti da je bilo slucajno dosudjeno!
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ima u vrh glave 10 ekipa slabijih od Genka medju nepovlascenim (mozda ni toliko). Bice jako zajebano i psihicki i u svakom pogledu. Protiv APOEL-a nismo ni zasluzili da prodjemo, ali da ovako zgovnas protivnika u obe utakmice i ispadnes to ostavlja zescu traumu.
U svakom slucaju , igraci trebaju da budu opusteni i bez pritiska, jer kao sto Zeka onomad rece - Liga UEFA je cist gubitak. :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja bih voleo da nas kazne sa 20 miliona evra pa da lepo damo jebenoj uefi sve sto smo mogli a nismo za pojacanja.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Ovako, prvo pohvale:

Navijaci :respect
Stanojevic :respect
Volkov :respect
Eduardo :respect
ostali :roll:

Kritike:

Djura, nabijem te na onu stvar. Lepo si naucio od Bjeke, svaka ti cast! Tako je i on zbog ciganjenja i zicerasenja ostao bez miliona od LS :banghead
Scepovic - vreme je da ga poduva sve da mu je otac licno sam sazidao JNA
Vukic - nije mi jasno da li on misli da je tolika faca na terenu?! OK, igrao je solidno ali kad ti KAPITEN kaze da odstupis od sudija ti ga poslusas i odes a ne napusis kapitena i onda jos i sudiju i dobijes zuti karton, jebem te glupa! A da ne pricam o onom lezanju u petercu zbog jebenog grca u poslednjim sekundama. Pa, ja bih sa odsecenom nogom kurcem skocio da dam gol u onakvom naboju a on ko picka!!! Za mene on vise nema mesta u timu, kraj price. Ne zanima me bilo kakva diskusija.
Sudija - Jebem ti mater! Kratko, jasno!
Sreca - Opsovao bih i tebe ali se plasim da nas jos vise ne sjebes :D trenutno nam zestoko dugujes!

I sutra ce svanuti sunce
:ziveli
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Nikola to je to Varteks iz Varazdina, ja jos uvek nikako da shvatim da li nam posle ispadanja Rendzersa i Rozenborga treba da ispadnu tri ekipe ili je dovoljno da ispadne jedna da bi bili nosioci?
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Vukic - dovidjenja
Scepovic - dovidjenja
Miljkovic - dovidjenja

Scepovic veze nema sa fudbalom , ne znam koliko sansi treba da dobije da bi postigao gol - a verujem da bi ga kasnije domacinski nahvalili po novinama kako je veliki talenat ....

Miljkovic - kiksnuo protiv Sampdorie (prvi mec u LE - domaci teren ) , kiksnuo danas u eliminacionoj utakmici - znaci nije ni blizu igraca koji ima perspektivu ...

Vukic - penzija - nezasluzena ...

Smradovi iz uprave sad neka pricaju bajke i price - jednostavno njima se ne isplati da naprave neke bitnije rezultate u Evropskim takmicenjima - dovoljno je da prodaju godisnje par igraca sto im i jeste jedina strategija od kako se u fudbalu vrte velike cifre ... Samo vrte bivse igrace (koji su bili ljubimci navijaca) na nekim nebitnim funkcijama , i to tako traje vec dobrih 20-ak godina ...

I da - ova ekipa ne zasluzuje da igra evropska takmicenja - ni CL ni LE ...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Glavu gore ljudi, iz ove kože se ne može!

Igrali smo dobro, prosto fortuna noćas nije bila crno-bele boje!

Ne treba razapinjati Miljkovića (i mnogo iskusniji i plaćeniji od njega su pravili iste greške) jer na taj način udaramo šamar Stanojeviću, a Sale je ipak neko ko kod svih nas ipak treba da ima još dosta kredita!

Imali smo i nesreću da je sudio Portugalac, a te hispano sudije prosto obožavaju ovakve situacije... Da je sudio neki Englez, sigurno ne bi pokazao na penal!

Sad, šta je tu je, svim silama moramo napasti u kvalifikacijama za LE jer ova ekipa zasigurno zaslužuje evropsku šansu ove sezone, pa makar to bilo i utešno evrotakmičenje!

P.S.1. Hoće li me neko prosvetiti šta su značile one estonske zastave na Jugu?

P.S.2. Kovinjalo, mamicu tu maleroznu!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Danas smo sami sebe izbacili iz Lige šampiona, a očekujte već početkom sledeće nedelje da nas govna iz UEFA izbace iz Evrope. Ne mogu da verujem da još uvek ima idiota koji misle da će bačeni upaljač ili upad na teren nešto da reše, osim naškode Partizanu.

Ne mogu da verujem da je neko utrcavao na teren i bacao upaljac, trebalo je diskretno u dogovoru sa sluzbom polomiti kljucne kosti sudiji za nauk buducim generacijama sudija, pa nas lepo izbace na 5 g(mirni nam zivci 5 god) i onda posle kazne, svi koji dodju znaju gde dolaze. Inace ne verujem da je avion za Portugal krenuo, postoji sansa za revans na aerodromu.......
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.458
Dakle,sutra mora da ispadne jedan od sledecih: Dinamo Bukurest,Palermo,Stouk,Fulam ili Salcburg da bi bili nosioci.Dakle,zavisi nam dosta od hrvatskih timova.A posto smo mi Nk Partizan valjda ce nam pomoci :)
Bio sam na istoku.Sudija jeste dobio nesto u glavu,ali ne verujem da ce nas izbaciti zbog toga.Sramota je da su nasi igraci izvizdani onako,ipak su odigrali dobro. Miljkovica bih prodao odmah.Imamo Aksentijevica,Rnica(igrac utakmice po meni ) i Rankovica. Bas nismo imali srece.Osecam se kao protiv Artmedije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top