Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Kako stvari stoje, bolje sto nismo imali prenos!Hvala ciganima sa Rts-a sto su mi ustedeli zivaca!Svaki komentar je suvisan!Ako mi ove amatere ne prodjemo, sto se mene tice Stanoje moze da pakuje kofere!Dzaba mu to sto ga nenormalno gotivim, kad fura neki pacerski stil igre umesto da zgazimo ovu boraniju!Bruka!
 

Petrovgrad

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
67
Reaction score
1
A kako ovi ljudi smaraju sa tim bunarenjem. Jel ista drugo znaju. Mislim dobijamo ovo ali opet neka cekalica, tvrdo, davljenje...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Још на крају и стрепим, да случајно не изгубимо ...
Надам се бољој и озбиљнијој игри и у Ужицу у недељу, и у реваншу са Шамроком.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
sramna igra naseg tima protiv ovih amatera!!!:banghead
umesto da ih napadamo celu utakmicu mi se drkamo loptom!
sreca pa ima jos jedna utakmica!!
po meni skroz pogresna taktika naseg SS!!!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
a sad motka, i udri!!! a za revans zapretiti i treneru i igracima - ili idite na pobedu od 3:0 ili pakujte kofere! kraj price..
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Kraj. Ovo je da covek popizdi. Ne znam zasto stajemo stalno kada treba dokusuriti protivnika. Ovi Irci krenuli u napad svim snagama, a mi ne znamo kontru da izvedemo kako treba. Samo sam se iznervirao, prvo zbog vasara na RTS-u, a posle i zbog nase standardne boljke...

Znam da cemo proci. ali ovo ne prilici Partizanu.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Muka mi je vise da gledam ovo. Dovode me do toga da pocnem da zelim da ispadnemo da ne gledam vise... sta je bre ovo!? Koj sport ovo igraju!?
HOCU TRENERA KOJI FORSIRA FUDBAL!!!
Sto se mene tice stanojevicu mozes da se pakujes.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.881
Reaction score
7.940
Kako je nekad tesko bii navijac partizana...

Ovo je veceras blagi uzas... oni igraju muski cvrst fudbal... imaju veliku volju... a ovi nasi kao najvece picketine...

totalno su mi nejasni...

I opet ce SS da izadje i kaze kako je zadovoljan... pa daj jbt covece nauci te ljude da gaze protivnika... sta se svakog bojis ko najveca picka...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Stanojeviću ovo nije prvi put da se brani kad ne treba! Loše, nadmeno, potcenjen rival, nemotivisano... Ovo je utakmicu koju smo morali da dobijemo.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ova igra sa 2 zadnja vezna, ne lici ni na sta...Pa ne mozemo loptu da zadrzimo na sredini duze od 5 sekundi...

Pokazalo se jos jednom da je Sale Ilic bez Vukica ( ili jos jednog ofanzivnog veznog) beskoristan...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Шта ли смо ми играли вечерас? КАТАСТРОФА!
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Kako je ovo neozbiljno u picku lijepu materinu ;gaah

Sramota...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
gazda temu za izbor najboljeg igraca u ovoj utakmicu nemoj ni da postavljas!!!:banghead
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ovo pokazuje da nam je liga go kurac! Ja sam razocaran. Ovo je trebalo pobediti sa 2 ili 3 gola razlike. Jel smo mi njih potcenili ili sta? Sa ovakvom filozofijom fudbala ako udjemo u LE tesko da cemo uzeti jedan bod. E Stanoje, Stanoje.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Kad mozes, a neces...bolje da si impotentan!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Da nam nas dragi trener ima imalo materijala u gacama mi bi oduvali Genk,a ove Irske amatere bi odvalili sa 4 gola razlike! Ali ne,cim damo gol sledi taktika "svi slem na glavu i u sesnaesterac".
Ma sta se ja bunim kad je gospodin sam rekao da bi bio zadovoljan neresenim rezultatom...protiv evropskog velikana kakav je Samrok Rovers.
PARTIZAN IZNAD SVIH!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top