Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Stanoje, to je to, svaka čast majstore, ali to nije igra mog voljenog tima koju hoću da gledam. Znam da nisi kriv kada balvani rade nepotrebne žute i ne umeju da završe 1 na 1, ali ovakva mučenja više neću da gledam. Ako se izmena pravi u 93 min sa razlogom da se odbranimo od Iraca ( koji imaju sav respekt od mene ), sa nama nešto nije u redu, najblaže rečeno. Uvedi nas u LE kako znaš i umeš, pa častno napusti klupu, jer ima nažalost da doživiš sudbinu mnogih...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
I opet ce SS da izadje i kaze kako je zadovoljan... pa daj jbt covece nauci te ljude da gaze protivnika... sta se svakog bojis ko najveca picka...


Мени је он све мање јасан. Не треба никога потценити али он иде у другу крајност. Уместо да газимо ове са 3 разлике и прикупљамо бодове за коефицијент, он Едуарда мења са играчем бр. 25 (који уз то добија и траку после изласка Илића :banghead) - јасна намера да чува резултат. У надокнади стрепимо да нам не дају и други. Еееј, Шамрок. :banghead

Мени је мука више од Станојевићевог зентања. Ово се понавља, исто је било у Браги прошле године, тотално пичкасти приступ утакмици. У Генку уместо да их докусуримо ми дркамо курац и чувамо резултат. Знамо како смо га сачували.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ове смо могли да поцепамо.
Смешна прича са два задња везна,нису барса јбт.
Хтели да признате или не Вукић фалио.
О Волкову да не причам.
Јованчић ме разочарао,бескористан.
Медо показао да је трагично неозбиљан када игра са неким у пару,много је бољи када игра сам.
Ако је Лола дошао да би играли са два задња везна боље да није ни долазио,баш смо лепо играли са само једним.
Смешно је ово зихерашење,Станоје нек се запита да ли ће сутра у неком сукобу са управом после оваквих игара има подршку навијача.
Буду ли почеле приче "данас сви играју фудбал" директно пишање по нама,ови су боранија и испадање од њих би била највећа катастрофа у скоријој историји после фљамуртарија и петах тикве.
 

Гпб

Guest
Срамота!

Овако промењива игра (Шкендија-два издања, па Генк-кукавичко повлачење пред крај прве утакмице и онда феноменална утакмица у Београду, па Нови Пазар и сада Шемрок) показује да имамо тим али да је све у рукама онога ко кмандује. Станоје полако троши кредите...
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Sramota. Igrati sa ovim amaterima ovako defanzivno...bez igre,bez zelje... Poruka za Djuru,posto vidim da se ponovo gadje milionima,ako ova ekipa,ova grupa igraca prima toliki novac i toliko je ulozeno u njihovu kupovinu,bez dileme moze da se pakuje !
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Stvarno neverovatno... Ja ne znam kakav tim treba da izvucemo na zrebu u Evropi, a da nam odgovara. Bolje da ne igramo Evropu kad ne mozemo da pobedimo jedan poluamaterski klub!
Igramo kao poslednje PICKETINE, igraci u svaki duel ulaze kao da su za klasu bolji od protivnika!
I ovaj Stanoje mora da menja jebenu taktiku, da zajebemo da napadamo posle jednog postignutog gola!
Izvinite, ali morao sam da napisem! IONAKO SAM ISPIZDEO ZBOG JEBENOG MULTI(ZVEZDA)-PRENOSA!
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Taktika je bila katastrofa ! Mi sa dva zadnja vezna jednostavno ne znamo da igramo !Kao što sam rekao i pre utakmice napisao,precenili smo Šamrok !
SS-u veliki minus !

RTS i Tijanić neka mi popuše karu !
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Mi kad damo gol odma' posle toga sledi "ko predje pola celava mu keva".

Djuro, je l' to taj tim za prolece u Evropi?

Tuga, cemer i jad. Volkov nam je pola ekipe i sad svaki put kada bude bio povredjen ili suspendovan mi cemo jesti govna sa ovakvom igrom? Tuzno...

Ako ne prodjemo ove amatere nek' se pakuju svi u klubu - od prvog do poslednjeg.

Babovic je nas najbolji vezni.

Reci da se salis?
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sta je ovo ljudi ,odmah se tjera trener ,ajde vise pa dokle ... ne gledamo mi one manekene iz Barselone , podbacili smo to je cinjenica ali sta se moglo ocekivati sa rovitim Eduardom i bez Volkova koji je nas najbolji igrac dosadasnjeg dijela sezone ...
Ljudi su nas muski udarali ,svaka im cast . Mene vise boli od remija to sto mi ne znamo da vratimo.

I gledao sam cijelu utakmicu ,nije to toliko strasno ,jeste da su nas na kraju stisli ali bilo je tu dobrih momenata ,moramo biti realni. Bice bolje u revansu , nema potrebe za sjecom glava ...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја не разумем ово нападање тренера! Људи шта је са вама? Па шт аако смо одиграли нерешено тамо? То значи да ћемо испасти? Ја стварно не схватам! Човек је отишао тамо да тако одигра, значи 0-1, 1-1... Ако човек каже да је задовољан нерешеним не знам зашто очекујете 0-5?
Ок играли смо као дронфуље, али игра се два меча. Када у Београду буде 3-0,4-0 овде ће опет хвалоспеви! Шта ако је Сале такав тренер, да игра једноставно тако, да му је битан само пролаз!
Пакуј кофере?:puke:puke:puke
Стварно се згрозим шта све прочитам!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
шта рећи ... :banghead

не могу да верујем шта раде .. ?!! каква је ово игра ... каква је ово фудбалска филозофија :banghead ...

и сада следе приче о " тврдој " и дисциплинованој игри Шамрока ... још када крену да ме убеђују даје ово одлична игра и " активан резултат " ...

е да ... од вечерас креће акција .. " Навијачи ДОЂИТЕ " дајте подршку своме тиму ... сви на стадион итд .. итд ... доћићу ја на стадион , то није проблем .. али не због вас јер то нисте заслужили већ због Партизана који је изнад свих ...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.534
Reaction score
1.381
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne mogu da vjerujem da SS srlja sve vise. Covjek koji je od pocetka svog dolaska bio odlican i hrabar u nekim svojim odluka. Heroj Partizana zajedno sa Kleom proslog ljeta...taj isti covjek sada postavlja neke nelogicne formacije i totalno je pogubljen.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
mislim da nema potrebe trositi reci na ovo veceras ...

prvi i osnovni uslov da bi komentarisao neku utakmicu svog kluba je da se igraci bore i time pokazu postovanje prema klubu i navijacima ...

ovo veceras sto su prikazali je BRUKA I SRAMOTA !!!

tuga me uvati kad vidim ko sve moze da obuce dres FKP-a i da se vucara onako po terenu :puke:puke:puke
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Šteta za ovu propuštenu priliku da lagano dobijemo. Nisam gledao cio meč, kao ni 80% foruma, ali stvarno je šteta da ovakvu ekipu ne dobijemo.
Prolazimo 99% tako da nema ni puno razloga za nerviranje što se tiče rezultata, jer nam rezultat odgovara.

ma ne sjajno je, samo je bitno da udjemo u ligu evrope... da nas nakantavaju tamo ko stigne:banghead
 

Popeye88

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
34
Reaction score
2
Neko je ovde pricao o "raskosnom trenerskom talentu" Saleta Stanojevica... Nadam se da ih je ova utakmica razuverila. Nadam se da ce se prekinuti sa neosnovanim dizanjem u nebesa naseg trenera. Ne pozivam na linc, niti na ostavku Stanojevica, samo se nadam otreznjenju forumasa i prekidu bezrezervne podrske SS. Podrsku i dalje ima, sto se mene tice, ali ona nikako nije bezrezervna!

Nije nam valjda Djura Snajder kriv i za ovaj remi?! Ne, jedini krivac ovde je sef strucnog staba FK Partizan, Sale Stanojevic!

Partizan, ej ljudi, nas Partizan igra na cuvanje rezultata protiv Iraca, koji su mnogo, mnogo nizeg kvaliteta od naseg B tima!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Šta dočekah da nas likovi koji imaju pivski stomak uče fudbalu. Kad ih vidiš ne znaš da li bi ih prije ubacio u Warcraft ili u Kusturičin film.
Ja gluplju utakmicu u životu nisam gledao, ovi Irci imaju najgore primanje lopte koje sam u životu vidio i opet su 100% bolje igrali od nas.
Što se našeg tima tima tiče:
Jovančiću mlad si momak završi taj Megatrend i pali, nije fudbal za tebe.
Cijela ekipa je igrala očajno, ko da su bili na nekim teškim drogama. Ja ne mogu da shvatim da nijedan pas ne može da ide naprijed, nego sa centra golmanu, sve neka ležerna igra kao da imamo 5 golova razlike...
Bruka za dres koji nosite!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top