Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Rema

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
554
Reaction score
0
Локација
Gde god ti da igras...
Eto, jebem ti Uefu i sve kad ti ne mozes bar imati priliku da izvuces Borac ili Mogren pa da napravis navijacku invaziju... Pu sve im jebem !
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Sta ste zapeli za gostovanje,daj samo da prodjemo dalje.Da je srece da dobijemo prvaka Malte ili Luksemburga,ne zaboravite da imamo novi tim,neuigran i da je svaki od ovih rivala sem ovih iz Malte,Luksemburga itd jako zajeban rival.Pjunik(reprezentacija Jermenije u malom),Nefci nisu za potceniti imaju kesa,o Videtonu da ne pricam,Sipci zbog incidenata mogu skupo da nas kostaju i Dacija koja je sigurno nezgodan rival,ostavili nimalo los Serif iza sebe u prvenstvu.Ajde Boze pogledaj nas
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Alo bre da li ste vi normalni? Kukate kao da smo izvukli Man UTD, Real, Barsu i Celzi. Izgleda da vecina ovde pise samo da bi nabijala postove.
Koga god da izvucemo prolazimo lako a za sledece kolo cemo videti.
Videoton je najbolji navijacki. Pisete o Madjarima kao da je u pitanju ekipa Brazila sa Peleom a ne smesni Madjari.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Jebiga brate, Debrecin je igrao LS onda kad smo mi ispali od Apoela..ili kad vec. U svakom slucaju skoro je bilo.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Malo bolje pogledah koji igraci igraju po tim klubovima, mogucim protivnicima. Azerbejdzanci su dosta ozbiljniji od Madjara, cak imaju par vrlo zvucnih imena.
Mirno cekajte zreb, nema potrebe da plasimo bilo koga tu.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Bolje i Videoton nego "nuklearna elektrana" u vidu spoja naše velike navijačke mase i makedonskih šiptara! Jebem li im mamicu u UEFA...da nam je đubrad makar stavila albanskog šampiona u grupu umesto ovih šipaca iz Makedonije...ne može niko da me ubedi da đubrad nije ove makedonske šipce namerno stavila kod nas...joooooooj seme im se zatrlo...

U pravu si potpuno,vidi mene ja sam totalno smetnuo sa uma cinjenicu da su to sipci iz Makedonije i redjao po fudbalskim stranama protivnike!Ali opet ostajem pri stavu da je bolje i sa tim sipcima blizu nego vucaranje po sovjetskim republikama odakle "Bog izvodi korner":D usred leta i priprema!

P.S.Ovaj copy-paste novinar iz Blica izgleda bio pijan jutros pa mu prilikom markiranja otisao mis na drugu grupu :banghead
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Upravo tako.Mađari su ozbiljan protivnik.
Njihova liga je u potpunosti u rangu naše.Nek mi dobijemo ove iz 1. kola,tako je najbolje,dok se malo neuigramo.
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Iskreno bolje da imamo neki balans od prvog do poslednjeg kvalifikacionog kola, nego da nam uleti neko kao Ril, pa se opustimo maksimalno i mislimo da smo najjači u Evropi.

Daj šta god, samo da se ne ide čak do Azerbejdžana.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Malo bolje pogledah koji igraci igraju po tim klubovima, mogucim protivnicima. Azerbejdzanci su dosta ozbiljniji od Madjara, cak imaju par vrlo zvucnih imena.
Mirno cekajte zreb, nema potrebe da plasimo bilo koga tu.
Niko normalan se neće plašiti fudbalske snage bilo koga od ovih. Čak ni Videotona. Meni je jedina želja da ne dobijemo makedonske šipce. Sve ostalo - bole me tuki, prolazimo, pa makar i na male guzove (možda bude tako protiv Videotona).
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Alo bre da li ste vi normalni? Kukate kao da smo izvukli Man UTD, Real, Barsu i Celzi. Izgleda da vecina ovde pise samo da bi nabijala postove.
Koga god da izvucemo prolazimo lako a za sledece kolo cemo videti.
Videoton je najbolji navijacki. Pisete o Madjarima kao da je u pitanju ekipa Brazila sa Peleom a ne smesni Madjari.

Nije poenta u tome da neko kuka o tome kako cemo skoro pa ispasti od njih,nego iz mog ugla ja bi najradije izvukao sto lakseg protivnika u ovom kolu,zbog jednog razloga samo,a to je-sto da se mucim sa nekim Videotonom ili da putujem u Aziju ako mogu da odradim lagano neke Maltezane,zar ne?Cisto zbog toga...Ne treba nam podcenjivacki stav,mnogo smo se puta opekli do sada da bi mogli furati pricu lako cemo.Svaku uci ozbiljno i nece biti problema,pocev od igraca,strucnog staba pa do nas navijaca.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A meni se kenja od stava svi danas igraju fudbal, svi su opasni i slicno. Ako ne mozemo da prodjemo Videoton onda bolje i da ne igramo.
Po meni je bolje da izvucemo Videoton i da ode par hiljada Grobara tamo, da napravimo ludnicu, rezultat ce doci, nego da izvucemo neke istocnjake u pizdi materini gde su uslovi za igru ravni kurcu.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Bilo ko od ovih da NAS izvuce,veoma nije imao srece.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
A meni se kenja od stava svi danas igraju fudbal, svi su opasni i slicno. Ako ne mozemo da prodjemo Videoton onda bolje i da ne igramo.
Po meni je bolje da izvucemo Videoton i da ode par hiljada Grobara tamo, da napravimo ludnicu, rezultat ce doci, nego da izvucemo neke istocnjake u pizdi materini gde su uslovi za igru ravni kurcu.

Ne igraju svi, ali Madjari igraju. Ma verovatno bismo ih prosli, ali tim nam je potpuno remontovan i ne bih voleo da igramo sa njima odmah u prvom kolu.
Po meni je bolje da sad igramo sa nekim idiotima pa neka se gostuje u sledecem kolu...eto mozemo u Plzen da se urokamo ko stoka.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
A meni se kenja od stava svi danas igraju fudbal, svi su opasni i slicno. Ako ne mozemo da prodjemo Videoton onda bolje i da ne igramo.
Po meni je bolje da izvucemo Videoton i da ode par hiljada Grobara tamo, da napravimo ludnicu, rezultat ce doci, nego da izvucemo neke istocnjake u pizdi materini gde su uslovi za igru ravni kurcu.

Bas tako mi smo ovde povlasceni i favoriti ,bilo koga da izvucemo moramo da prodjemo ,svuda ima jacih i slabijih timova ,ali niko ovde ne sme da predstavlja prepreku.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ja ne pijem :D

Ozbiljno mislim da nema razloga za toliki strah od bilo kojeg protivnika. Sve do 4. kola kvalifikacija...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.675
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A meni se kenja od stava svi danas igraju fudbal, svi su opasni i slicno. Ako ne mozemo da prodjemo Videoton onda bolje i da ne igramo.
Po meni je bolje da izvucemo Videoton i da ode par hiljada Grobara tamo, da napravimo ludnicu, rezultat ce doci, nego da izvucemo neke istocnjake u pizdi materini gde su uslovi za igru ravni kurcu.

Ау међутиме директан атак:D
Шиптарија је кева,направимо њесра,избаце нас,Ђура каже како смо имали тим за четвртфинале лш и распрода цео тим.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
A meni se kenja od stava svi danas igraju fudbal, svi su opasni i slicno. Ako ne mozemo da prodjemo Videoton onda bolje i da ne igramo.
Po meni je bolje da izvucemo Videoton i da ode par hiljada Grobara tamo, da napravimo ludnicu, rezultat ce doci, nego da izvucemo neke istocnjake u pizdi materini gde su uslovi za igru ravni kurcu.
Videoton bi bio dobar rival, jer bi odmah vidjeli na čemu smo. Odmah bi se znalo kako je urađen prelazni rok, ali sa druge strane protiv ozbiljnijih ekipa ne može da se odigra, a da se ne napravi neki karton, što može da nas košta u odlučujućim utakmicama.
Zato sam ja za neke amatere. Odigramo opušteno, igrači daju golove, tako im raste samopouzdanje i stavke u statistici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top