Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Na rts teletekstu,gledam jutros,nema prenos izvlacenja.Nema veze,saznacemo brzo ovde na forumu.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
bice na zurnal.rs prenos(na foru play by play), aj nek nam je sa srecom Grobari
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Evo 6 potencijalnih, UEFA upravo objavila:
Group 2
Seeded: NK Dinamo Zagreb (CRO), FK Partizan (SRB), SK Sturm Graz (AUT), FC Viktoria Plzeò (CZE), FK Ekranas (LTU), FC Zestafoni (GEO)
Unseeded:
FC Dacia Chisinau (MDA)
FC Pyunik (ARM)
Videoton FC (HUN)
Winners first qualifying round match 1
Neftçi PFK (AZE)
FK Skendija 79 (MKD)
Ovaj "Winners first qualifying round match 1" je prvi par koji bude izvučen u prvom kolu. Tamo su nosioci Dudelanž (Luksemburg) i Valeta (Malta), a oni koji nisu nosioci su Santa Koloma (Andora) i Tre Fiori (San Marino). Pa koji prvi par izvuku - taj ide kod nas u grupu, odnosno pobednik tog para je naš potencijalni u 2. kolu.
 
Последња измена:

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Ух, било би јако добро избећи тај Видеотон.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Cek, ovo je 6, zar ne?

...vidim ispravio si. Da, da izbegnemo Videoton i to je to. Ovo ostalo je u principu boranija....najbolje bi bilo ove Winere da izvucemo. To su sigurno Dudelange i ostali kreteni..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jeste, sad smo upali u grupu sa po 6 ekipa...imaju dve grupe sa po 6 nosilaca i onih drugih, kao i jedna grupa sa po 5 nosilaca i onih drugih...

EDIT:
Nisam oduševljen grupom, bez obzira što ovo moramo proći, ko god da dođe.

Videoton je ubedljivo najjači tim među 17 nenosilaca.
Dačia je postala prvak ispred Šerifa, to je i više nego dovoljno za oprez.
Makedonski šiptari mi se takođe ne sviđaju, znamo svi i zašto.
Pjunik - ok, ali i tu ja imam zamerki...nije ugodno kad nekog sjebeš u jednoj sezoni, pa odmah u sledećoj opet igraš protiv njega.
Nefči iz Azerbejdžana...ma znali smo da će nam ovi uleteti u grupu...
Najviše bih voleo pobednika onog para iz 1. kola.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mislim da se unapred vec zna da se u drugom i trecem kolu revansi igraju na stadionima ekipa slabije rangiranih a u cetvrtom obrnuto, sto znaci da cemo igrati prvu kod kuce u prva dva kruga.
Ovo nije tačno. Kad se odvoje 2 kuglice (po 1 nosilac i nenosilac), obe idu u jedan prazan ćup i tamo se vrti i bira domaćinstvo - koja kuglica bude prva izvučena, taj tim je domaćin u prvom meču. To je oduvek bilo tako, jeste i ostaće. S tim što POSLE može doći do zamene domaćinstva iz raznoraznih razloga.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
znaci ovo su definitivno protiivnici ?

ne svidja mi se uopste,mnogo nezgodni protivnici za ovu fazu :banghead

borac,mogren,bangor,torsavn,linfild,valeta - nijedan cak ni moguci protivnik ...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Samo ne Videoton, i mozda Dacia, sve ostalo je boranija. Ne bih voleo da se mucimo na pocetku.

Ne znam zasto su ubacili Skendiju u grupu nasih potencijalnih protivnika, ako zele da se izbeci neko sranje na tribinama, ali ajde... Ako nista drugo, onda oni su mozda i najslabiji od sve protivnike, rame uz rame sa onih iz 1 kola kvalifikacije.


P.S. Ima li gde da se prati zreb?
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
I nismo se bas usrecili sa Uefinom "geografskom" zajebancijom,ali sta je tu je!Valjalo bi po svaku cenu izbeci Madjare a hronoloski poredjano najbolje bi nam legao ovaj pobednik prvog kola(boranija Didelanz ili La Valeta),pa onda Skendija(tu je blizu a i realno to je lagan izlet u Makedoniju da nas pozdrave nasi makedonski Grobari),pa tek onda Dacija.

Posle Madjara najgora opcija bi nam bila da se cimamo po Jermeniji i Azerbejdzanu bez obzira sto bi ih prosli,ali nije nam nuzda da se sa timom koji se uigrava mlatimo po tim vukojebinama gde je vlaznost vazduha 100% i ne moze da se dise a kamoli trci sa "teskim nogama" od priprema ,plus sto sampioni ovih drzava napreduju iz godine u godinu i cini ih gro reprezentativaca tih zemalja koje nisu vise topovska hrana u raznim kvalifikacijama.Jermenija ravnopravno igra u grupi sa sansama za baraz za Euro a Azerbejdzan smo upoznali preko "nase" reprezentgancije:D
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Realno, osim ovih pobednika prvog kola kvalifikacija, svi ostali su zajebani na svoj način...uopšte nismo imali sreće pri žrebu :D

Nego, bolje da dobijemo nekog jačeg, čisto da znamo gde smo, a i možda ćemo onda imati više sreće u trećam kolu :šal
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Malo realnije gledajte ljudi na te timove. Mi smo apsolutni favoriti protiv svih timova iz tog sesira. Nije nam potreban najgori moguci protivnik (kao pre 2 god Rhyl) a posle ispadnemo od kiprana.
Dakle zreb ce biti po meri, da se uigravamo i sa pobedom od 2-3-4 gola razlike u Bg sve resimo (ko god da je od ovih timova u pitanju).
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Žreb može biti itekako zajeban za ovu fazu takmičenja. Ni od koga ni slučajno ne treba da strepimo, ali pamet u glavu i maksimalno ozbiljno od prve sekunde prvog meča.
Ovi potencijalni protivnici nisu boranija koja će da nam se naguzi, njihova imena ne smeju da nas zavaraju.

Na žreb ne možemo da utičemo, biće kako bude, ali stvarno priželjkujem pobednika prvog kola kvalifikacija. To bi nam zaista mnogo odgovaralo u ovom osetljivom trenutku kada smo u ranoj fazi priprema i kada se još uvek kompletiramo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...hronoloski poredjano najbolje bi nam legao ovaj pobednik prvog kola(boranija Didelanz ili La Valeta),pa onda Skendija(tu je blizu a i realno to je lagan izlet u Makedoniju da nas pozdrave nasi makedonski Grobari),pa tek onda Dacija...
Bolje i Videoton nego "nuklearna elektrana" u vidu spoja naše velike navijačke mase i makedonskih šiptara! Jebem li im mamicu u UEFA...da nam je đubrad makar stavila albanskog šampiona u grupu umesto ovih šipaca iz Makedonije...ne može niko da me ubedi da đubrad nije ove makedonske šipce namerno stavila kod nas...joooooooj seme im se zatrlo...
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Sa navijacke strane, ja licno prizeljkujem Videoton, malo ozbiljniji protivnik ce biti dobar poziv navijacima da dodju i ispune stadion do poslednjeg mesta. A i gostovanje je relativno blizu, i tamo bi imali "domaci teren" kao protiv Temisvara pre 3 godine. Cisto sumnjam da bi protiv Dacije ili ovih iz Azerbejdzana bilo vise od 15,16 hiljada ljudi, sto je za kvalifikacije za Evropu losa brojka, bar za moje ukuse.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Nek izbaci Videoton Maminja pa mozemo sa njima u sledecem kolu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top