Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
"Првата средба се игра во Белград на 12-ти или 13-јули, додека една недела подоцна реваншот ќе се одигра во Скопје на Арената „Филип Втори“ поради тоа што единствено овој стадион ги исполнува условите за одигрување на натпревар од ваков карактер."

http://kurir.mk/sport/fudbal/33545-Video-Skendija-protiv-Partizan-vo-kvalifikaciite-za-LS

PS Njihov direktor izjavio da su dobili ono sto su zeleli-Partizan.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ma ako stadion u tetovu nema reflektore, kao sto je neko rekao, nema tu sta vise da se prica...Ako i budu planirali da ih postavljaju, onda im preporuciti ove nase sto su i kod nas prosle godine menjali sijalice...:D

Samo mi u Beogradu da zavrsimo posao sa njima, jedno 3-4 komada da im grunemo, pa neka ga duvaju siptarcine...
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Ja se ne bi uzdavao u makedonsku policiju tolko,jer dok se oni prepiru sa grcima oko imena i aleksandra makedonskog koji nema veze ni sa jednim ni sa drugim,siptari im preuzimaju drzavu..banalan dokaz je i to sto vardar ispada iz lige a ovi skender ili kako pune stadion 15.000 ljudi.. Dogovor sa klubom je itekako neophodan!!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.534
Reaction score
1.385
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ma u BG odraditi posao, tamo samo paziti da ne bude skandala sa nase strane i to je to.

Ovo treba da bude brzo predjena prepreka...imamo mi posle jos nadajmo se 4 meca u kvalifikacijama, pa grupnu fazu jednog od dva takmicenja ( LS ili LE).
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Imam kolegu Albanca iz tih krajeva,kad je cuo ko je Partizanov protivnik reche,-to ce biti smeshno :D
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Ovo ti je poslednja opomena da prestaneš da pišeš budalaštine, inače te čeka veoma dugo odsustvo sa foruma!

WebCrew edit
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Nema igranja u Tetovu, prijavili su stadion u Skoplju da ce im biti domaci teren.
Klub ne treba organizovano da vodi navijace dole i na neki nacin da se zastiti kod Uefe. A ne verujem da ce oni imati toliko veliki broj navijaca, obzirom da ce u Beogradu dobiti 4-5 komada, nece njihovih navijaca biti vise od par hiljada. Sigurno ce biti bar duplo vise nasih navijaca dole.
 

Spasev MKD

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
Имаче пуно Гробара на стадион Филип 2, Македонија воли Партизан :napred Partizan
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Око "нефудбалских " ствари.

Верујем да наши жандари и специјалне единице ( тигри, алфи, волци ) једва чекају да нас шиптари нападну. Мурија њих баш, баш не воле.

Било би крајње безобразно да спрски Гробари запевају " јужна Србија никад Македонија" или још горе " Македонија је Грчка " мислим да би се ту изазвали већи немири "мећу нама" него против шиптара. Мислим да паокаре нема шта да траже на том мечу.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
E sad ko sme a ko ....Sto se tice onog poslednjeg toga nece biti, nismo ni mi njima pravili problem sa hrvatima...
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
PS Njihov direktor izjavio da su dobili ono sto su zeleli-Partizan.

Kako volim kad neko od ovih komi-klubova izjavi da bi voleli protiv nas da igraju. Da sam igrac, ja vecu motivaciju ne bi mogao da dobijem, tako da ocekujem jedno (bez preterivanja) 5-6 komada u siptarsku mrezu u Beogradu, a tamo cisto otaljivanje posla, nadam se sa pobedom, jer nam je ipak vazan taj koeficijent.
 

Spasev MKD

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
12
Reaction score
0
И не заборавите то да на стадион че бити пуно, али пуно Гробара из Македоније.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Stefan
To je izjavio u smislu da je Partizan najtezi moguci protivnik,pa nemaju "pritisak" da prodju dalje.Oni bi ispali protiv bilo koga,ionako rasprodaju tim,ali eto obozavaju srpske timove.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Verujem da su i oni svesni da postoji samo jedan način da prođu dalje.

Isto tako verujem da je i vlastima u Skoplju jasno da bi i stadion mogao da popase ozbiljnu suspenziju ako se nešto ozbiljnije desi i da im nikako ne treba takav skandal.

Očekujem zatvorene granice prema nama i Grčkoj na dan utakmice i blokirano Skoplje. E sad, hoće li to biti dovoljno, videćemo..

EDIT: @Stefan, jedino protiv Partizana i eventualno protiv Bugara i Dinama mogu da imaju pun stadion i ozbiljniji prihod, a svakako bi ispali od bilo koga. Zašto ne bi hteli nas?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Слажем се са цитираним, без задршке, апсолутно, 100%... :wink: Пазити кога воде на гостовање и зашто и инсистирати код УЕФЕ да се строго држи безбедносне процедуре и одмах


Zamolio bi te da ovo malo pojasnis, kako paziti, sta paziti.

Po nekim komentarima reklo bi se da PFK treba da sazove hitnu sednicu saveta bezbednosti, daj opustite se malo drugari
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Hahaha da ne dolazimo u Skoplje? Reci mi da se zezas :D

Taj fazon heheh :D Ja sam Shkendiju potajno prizeljkivao zbog gostovanja, samo sam mislio da ce se igrati u Tetovu... To bi bilo dosta zajebanije... Ovako u Skopju ce ipak biti lakse, i ocekujem da nas bude znatno vise nego njih. Valjda ce biti dovoljno karata :D

Mislim da ce sve proci bez vecih incidenata, ne verujem da ce biti neke slicnosti sa Mostarom...
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Ајде да се ми бацимо на организацију пута. Да нам браћа из МК ако је могуће помогну око смештаја, уколико има људи који би дошли неколико дана раније.

Гробари - екскурзија :)
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Razmisljao sam da li da napisem svoje misljenje i objasnim nekima zasto "panicimo". Nisam hteo da iznesem neke stvari ovde da ne bi odredjeni dobili ideje, ali ipak se dosta vas dotaklo tih pitanja.

Mi jedino sto mozemo da dobijemo od ovog zreba je prolaz i nista drugo! A potencijala za katastrofu ima itekako!

Svi znamo da ce biti tenzija izmedju Grobara i siptara, ali nemoj da zaboravite ni na nasu "bracu" cigane. Svi se nadaju neredu i samo se setite Djenove, Jagodine, finala kupa....Spremni su na sve. Tu su i nasa braca iz Soluna, koja ce nagrnuti u velikom broju i svi znamo da moze da dodje do nekog van-grobarskog konflikta. A ako se nista od toga ne desi, uvek su tu Grobari, pa nek se medjusobno pobijemo.

Jednostavno pandorina kutija, ne zna se gde ce da se pukne. Grobari vs siptari, Grobari vs cigani, grcki Grobari vs makedonski Grobari, Grobari vs Grobari ili mozda Grobari vs everyone...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top