Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Slazem s ovom stavkom u najgorem slucaju neka Dijara mozda malo igra u revansu u zavisnosti od igrackog kadra u spicu.
Po meni je Jovancic stvoren za jednog od spiceva za Irce posto ce se morat malo vise namucit da njega sruse :buhaha
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Partizan je protiv Genka u gostima igrao sa 2spica i to jako dobro...ne vidim razloga da protiv mnogo slabije ekipe igra sa jednim spicem
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.116
Reaction score
304
Јованчић и Л. Марковић требају почети меч. КАзна за Шћеповића и чување Дијаре.

ПФЦ_Д је лијепо објаснио зашто Дијара не треба играти. Барем не од почетка.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Еду је ок. Као што сам и најавио. У комбинацији је за Шамрок.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Добра вест ... драго ми је да је Еду добро ... он и Јованчић су по мени добитна комбинација ... намучиће Ирце а обојица могу да играју са двојицом играча на леђима ...

без Миљка , броја 31 и у овој утакмици Вукића ( превише мекан да не кажем свилен , није он за двобој са овим дрвосечама , а и колико се не варам има дупли жути картон .. ) , Партизан је фаворит и против много озбиљнијих тимова од Шамрока ... само борбено пожртвовано и резултат неће изостати ...
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Imam neki osećaj posle izjave Stanoja o Šćepinju da će #31 da počne u Irskoj.
Idealna prilika:nema navijača koji zvižde.
I tako će ga forsirati na gostovanjima(gde neće biti mnogo Grobara) dok ovaj ne ubode nekad i možda čak reši neku utakmicu da bi bilo opravdanja za igranje na JNA.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Рано је сад говорити о томе, али највероватније ће Томић да иде на Сашино место(он може и лево и десно), а Бабовић ће бити десно. Саша ће бити у средини. Еду и Јованчић у нападу. Осим ако се Станоје не одлучи за два задња везна и Сашу и Томића/Бабовића по страни.

Само да агресивно уђемо у меч.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Imam neki osećaj posle izjave Stanoja o Šćepinju da će #31 da počne u Irskoj.
Idealna prilika:nema navijača koji zvižde.
I tako će ga forsirati na gostovanjima(gde neće biti mnogo Grobara) dok ovaj ne ubode nekad i možda čak reši neku utakmicu da bi bilo opravdanja za igranje na JNA.

Иако знам да од тога неће бити ништа: волео бих да МШ31 у Ирској постигне два гола и има још две асистенције за гол петом, па да му на основу тога његови менаџери пронађу нови клуб, где ће да настави каријеру.
Реално, шетаће се по терену 70 минута, а онда улази Диара.
Што се гостовања по Србији тиче, тешко да нема много Гробара, чак има стадиона без атлетске стазе, где се незадовољство може исказати још жешће него на ЈНА.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Мање више је небитно ко ће почети утакмицу, јер смо свакако доста бољи од Шамрока. Еду би можда могао мало и да одмори, ако постоји опасност да му се погорша повреда. Само да нам приступ утакмици буде као против Н. Пазара и нема бриге!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Neću da obrišem upravo da ti i tebi slični ukapiraju da pre nego što nešto ovde postavite prvo proverite informacije. Drugo, koliko puta treba da vam se kaže da sve stvari proverite na oficijalnom sajtu... ako tamo piše 20:45h, onda to je to!
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Sa ful sastavom,Edu je fit ,oprezno i fokusirano od samog pocetka mislim da nije moguce da ne dobijemo,klasu smo bolji od njih to mora i da se dokaze.
Kvota na nas preko 1.8 ,sansa da se na nas tim napravi neki dinar :)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ваљало би да Еду ипак одмори.Нема потребе да се коље са месарима. Можемо ми и без њега да добијемо тамо.
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
I ja delim to mišljenje. Nema potrebe rovitog igrača pustiti na milost i nemilost mesarima, ako nisi u situaciji da je utakmica na život i smrt... Ostaviti njega na klupi, a verujem da bi se dobrom broju forumaša svidelo da gleda kako Šćepa dobija batine za Partizan :)
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ma kakve batine. Sto se mene tice, ja ne bih vise nikad da Scepinha vidim u svetom dresu... ili barem jedno pola godine, i to samo ako mu "dodje iz dupeta u glavu".

Protiv iraca mislim da mozemo samo sa Jovancom u spicu. Ionako nam vezni red daje kilu i po golova po utakmici :)
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jedina mana trenutno u nasoj igri sa 2 spica je sto je Eduardo postavljen previse u lijevo pa teze ulazi u sanse, vise ih stvara ali unutra obicno nema nikoga. Ne znam da li je to naredba SS ili sam se izvlaci previse u lijevo.
No u svakom slucaju mislim da bi mozda trebao da pauzira u Irskoj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top