Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
I ja ga neću prežaliti, nikada neću zaboraviti njegov izlazak sa stadiona kada plaćeni jug skandira :cry:

I da dodam nešto da ne skrenem sa teme samo hrabro SS u šetvrtak!
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
pa splavarenje, pusenje, pijancenje... nemoj reci da mislis da svi vode zdrav zivot, a ne mogu da potrce ljudski...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
naravno da ne mislim,ali cudi me da je to izneo u intervjuu,da li je zeleo da pecne saigrace ili mu se omaklo.
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
Daj brate Ilic je pusac + Babovic je u intervju za mondo rekao da najvise voli da izlazi sa njim jer NAJVISE IZDRZI ( pijanstvo je moje carstvo ) do jutra i sutra moze da odradi trening... eto ti Ilica , Babovica sada imamo i Smiljanica a kolko vidim druzi se sa N.T i M.S onda ce ti sve biti jasno ko vodi sportski zivot sem stranaca Jovancica i Volkova koji ih je provalio za mesec dana sta rade niko vise...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ako je sve to istina,onda je to jedan veliki minus za Stanojevica i Krstajica,mada mogu da zamislim Krleta kako ih kaznjava a u pozadini pici Kraljica trotoara :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa otkad ja ovde govorim o tatinim sinovima, splavovima, manekenimaa ali niko te moje komentare ne registruje vi bistrite svoju "politiku" ne obazirući se mnogo...

Dok god nam klub ne preuzme privatnik( a to će se teško desiti u zemlji Srbiji) , koji će dobro da pazi kuda mu ide lova i ko mu upravlja klubom biće ovakvih stvari i ovakvog javašluka i nedopuštene nonšalancije i nediscipline!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja ne znam ni jednu kosarkasku i fudbalsku ekipu gde bar pola igraca ne pije ( kad kazem pije, mislim u toku sezone i ne mislim na nazdravljanje i gustiranje jednog pivceta celo vece)....Sad ako je to najveci problem u celoj ovoj prici onda sve do k....

Mislim da je menadzerisanje i poturanje tatinih sinova u tim mnogo mnogo veci problem...

Potcenjivao se Samrok ovde, ali nadam se da sutra necete morati da shvatite da to sto se neko ne vodi kao profi igrac ili sto nije na transfermarketu vredan 2 milke, ne znaci da je i bolji od nekoga koji ima sve te karakteristike...Evo na primer, oberucke bih prihvatio bilo koja 2 igraca iz njihovih startnih 11 samo da posaljem Stankovica, Miljkovica i Scepovica na prekovremeni rad u Dablin na benzinskoj pumpi, plus igranje fudbala za dzabe...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Naravno da nije najveci problem,ali govori o ozbiljnosti kluba,a kad vidis da su najvece ispicuture igraci koji su najslabiji sa kondicijom,onda mora da postoji neka povezanost.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Idemooo...Saša Ilić alkoholičar,SS nema pojma,prelazni rok katastrofa odrađen,Šćepovićevi hromozomi ne valjaju,Jovančić na 5000 utakmica dao 21 gol...ma ništa ne valja.

Mnogo je negativne energije,a negativna energija dovodi do negativnih rezultata.

Ali,da vidiš kad otresemo Šamrok i OFK pa kad krenu opet hvalospevi.
:napred Partizan
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pre bih rekao da negativni rezultati dovode do negativne energije ;)
Sta je starije,kokoska ili jaje,hehe

Da ne bude zabune, stanoje ima moju podrsku 100%, ali neke stvari ipak moraju da se menjaju. A disciplina je osnov svakog uspesnog kolektiva.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Partizan sigurno ide dalje a desiće se jedna od dve stvari.
1. razbićemo ih sa 5:0
2. mučićemo se prvo poluvreme, a drugo dobiti sa 2:0

Već sam stavio lovu i to prilično veliku na Partizan i da Irci neće dati gol
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
А још најавили 40 степени , Ирци има да прокувају у 15 мин :D
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
@Ala-Munja

Ko jugo pri usponu :D
Nesto je gazda samouveren, a Ja-Ne-a nema ga da se javi u stilu brinem se za prolaz. Posto je mracio pred sevojno a ispalo tako kako je ispalo :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Мање вина , мање вина :D

На врућини ладан шприцер иде ко змај :D


Ма биће лаганих 4-5 комата то је јасно ко дан.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Ocekujem sutra u prvoj postavi bar 2 klinca i lagano punjenje Iraca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top