Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
ima povredu misica sa kojom je igrao i ovde u bgd
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
To je brate Šuma peva, šuma blista la-ku-ku-ku-ku-ku-kuku...

Neka prodaju vise Lea, pa da se zavrsi i ta saga, s obzirom da cekaju da arapi malko pojacaju ponudu, valjda ce se desiti i to uskoro, pa da se razilazimo ko ljudi...

Slazem se, i nek bar milionce od njega prebace u KK..Bilo bi lepo a bio bi i red. Milenkovic, Mihajlovic, Leo valjalo bi od toga izdvojiti nesto za KK..Izvinjavam se za off.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Pa u nekom K.K će i završiti novac,ali čijem?
Ivice reaguj!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Bez Lea, sanse za neko cudo u Pireju gotovo da ne postoje
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Tačno Nikola,da je barem igrao u Beogradu možda bi bolje prošli pred revanš.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Djukic mora pod hitno da promijesa karte i ekipu bez obzira sta se sutra dogodi. Zadnja 4 u kanalu, Everton van forme i Kosovic koji u toj situaciji vise skodi. Sutra samo da ne primimo 5 komada, bez mracenja.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Mene bas zanima ko ce igrati umesto njega, verovatno Danilo Pantic velika Grobarcina, jer nema ko drugi.

Svideo se nekom ili ne, koga boli kurac, kad je Leonardo igrac koji pravi razliku i koji potezom moze da resi utakmicu
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Leo ne igra?
A dali je dovedena zamena za njegovu zamenu Mihajlovica?

Ako igra Pantic, u startu je usrana utakmica.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Hjade da ne mracimo unapred pa sta bude neka bude, kao sto rekoh ranije, nemamo sta da izgubimo i ko god da igra neka igra rastereceno kao da je sa ortacima na poljancetu.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mene bas zanima ko ce igrati umesto njega, verovatno Danilo Pantic velika Grobarcina, jer nema ko drugi.

Svideo se nekom ili ne, koga boli kurac, kad je Leonardo igrac koji pravi razliku i koji potezom moze da resi utakmicu

Kako brate koga boli k, pa boli njegove saigrace jer treba da gledaju u pasulj da li je danas raspolozen ili nadrkan i nezadovoljan platom.
Boli ljude oko njega kojima pruzi ruku i kaze da ne brinu i da ostaje, i onda sutradan dodje i kaze da hoce da ide i da trazi da ga puste!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Šteta za Leonarda :?
Ipak mi nismo klub koji može da formira ekipu za LŠ.

Možda nam se vrati sreća u žrebu.
Nismo baš imali sreće u predhodna dva :banghead
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Igraće Pantić, pa će uskočiti Suma u 2. pol. ako ne ide.
Nisam preterano zabrinut zbog izostanka Lea.
Za razliku od prošle utakmice, sada bih Monira stavio na levog beka. Trebaju nam tri gola, nema šta da se kalkuliše, ofanzivno je Monir za Miletića Marselo.
Biće lakše i Pantiću/Sumi, pozadi će nekako već da se pokrpi sa nekim od njih dvojice na toj strani.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi ako Leo ostaje u BG nek ostane, a ako ide nek ide.. Mi tek idemo sutra u grcku jer igramo u Srijedu (ne sutra), tako da sacekajmo da vidimo ko ide a ko ne ide prije nego sto ospemo pljuvanje po igracima. Manite se medija i cigana...

Drugo, ljudi ajde manite se Liga Evrope. Znamo mi svi realno da je to mjesto gdje pripadamo da igramo ali jos uvijek imamo sanse za Ligu Sampiona i dok je to tako, zaboravite na LE. Kao sto gazda kaze, dok god imamo 0.0001% sanse da prodjemo dalje, zajebite Ligu Evrope i kalkulacije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
PO STOTI PUT kasnimo sa podizanjem forme, uigravanjem ekipe, ubacivanjem u ritam novih igraca....ponasamo se kao da direktno igramo LS i posle se cudimo kad ispadnemo iz LS u trecem kolu.
Moze da prica ko sta hoce ali Ciganiakos je nas pobedio samo zato sto su uspeli da odrze visok ritam i u finisu. To je jedini razlog i nase velke greske su pre rezultat lose forme i neuigranosti nego li nedostatak kvaliteta igraca. Osim ako mislite da Everton i Ostojic nemaju kvalitet.... Suma je vrhunski igrac ali je totalno van forme, a forma je kljuc to je ono sto igracu omogucuje da max pokaze sta zna
Da smo 2015-e u avgustu imali onu formu sa kraja septembra i pocetka oktobra mi bi u obe utakmice pobedili BATE....
Kapiram ja neke ovde koji pisu da niko ne tempira formu za ranu fazu prvog dela sezone ali ako su nase ambicije da igramo bar taj play-of za LS zasto ne bi malo ranije podigli formu, ranije poceli pripreme? Ako znas da su ti kvalifikacije jedina sansa za LS zasto ulazis u iste sa manje od 100% mogucnosti? Ocekujes da te sreca pogleda? Ta vrsta srece se ceka mnogo godina...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@STOKAjJUGA
Sve tačno.
Ok, zadržao si ekipu, ali jebe te Leonardo mesec dana, potpisuješ Sumu mesec dana, pre toga daješ 350.000 za novog Miletića, a ni toliko te ne bi koštala plata Vujadinovića ili Simića za sezonu... i on je dobar Đuki, a ova dvojica nisu.
Ali znaš da počinješ kvalifikacije rano, i znam da nije lako ali moraš da formiraš ekipu na vreme i prođeš sa koliko-toliko kompletnom ekipom veći deo priprema, par prijateljskih, pre nego što ti dođe ekipa kao što je ciganijakos.
A mi ćemo da počnemo sad u sredu sa timom koji je ipak malo slabiji od onog sa kraja prošle sezone, bez Lea i Milenkovića, sa nespremnim Sumom...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja sam skloniji uverenju da smo sve "velike" utakmice i sve ove "pozitivne" rezultate ostvarili iskljucivo na inspiraciju i trenutni momenat. Znaci, nista forma, fizicka sprema, taktika ili sl. Srpski fudbaleri, iliti "fudbaleri" imaju tu tendenciju da prestanu sa seljackom praksom iskljucivo ako pred njih postavis dovoljno veliki izazov. Jos ako je situacija bezizlazna, onda jos bolje jerbo takva je luda glava celom narodu manje-vise. Obicno je to junacenje bez pokrica, pogotovo nakon sto nadrljamo, ali od toga se ne moze pobeci...

Kako god, upravo zbog ovoga, ja i dalje drzim da je sve moguce. Nagledali smo se preglupih golova, gresaka, tragicnih zavrsetaka i fudbalskih ponizenja koliko god hoces ovih godina, tako da je mozda trenutak da opet Vulicevic odigra kontru i paralelu iz snova, a tamo neki Ben promasi pet mrtvih sansi, kao Bobadilja (umro majci!) u Augsburg-u.

Tako da glavu gore, istrcati bez ikakvog straha od greske, jer smo sve sto smo mogli da uprskamo vec uradili. Pomoglo bi, i ako bi mogli da napakujemo u vezni red i napad neke igrace (koje?) koji bi se peglali i koji ce makar batinama da uzvrate...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Glavne pripreme i najveci odmor za igrace treba da bude na kraju polusezone. Trebamo formu da odrzavamo od februara do decembra ako mislimo da udjemo u kvalifikacije sa 100% mogucnosti uz dobro tempirane transfere.... Ili da nam ekipa bude jaka kao crna zemlja pa da mozemo da se setamo kroz kf sa 60-70% mogucnosti....sto je naucna fantastika. Moramo neku od te dve opcije da iskoristimo, a jasno je koja je realnija...ocekivati da ostvaris nesto vise praveci iste greske iz godine u godinu je cista kocka., a znamo koliko se ljudi usrecilo sa kockom
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top