Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Realno gledajući...

4:1 .... 75%
0:0 ... 10%
0:1 ... 5%
0:2 ... 1%
0:3 ... 0.0001%

ostalo .... 8.009%

Možemo mi da se nadamo, pa i da verujemo, ali sve smo videli protiv njih u prvoj utakmici, a pogotovo protiv Javora. Napad je takav kakav je, sredina takođe, ali u defanzivi smo go kurac... ceo tim, a ne samo zadnja linija!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.774
Reaction score
55.490
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja iskren da budem nisam verovao nesto posebno ni protiv Njukasla, ni protiv Anderlehta, a nisam bas bio optimista neki ni protiv Djurgardena, tako da mozda nesto i bude, s tom minimalnom razlikom da su tad bili "nesto" aktivniji rezultati :D
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Realno gledajući...

4:1 .... 75%
0:0 ... 10%
0:1 ... 5%
0:2 ... 1%
0:3 ... 0.0001%

ostalo .... 8.009%

Možemo mi da se nadamo, pa i da verujemo, ali sve smo videli protiv njih u prvoj utakmici, a pogotovo protiv Javora. Napad je takav kakav je, sredina takođe, ali u defanzivi smo go kurac... ceo tim, a ne samo zadnja linija!

Mi se na realnost ne obaziremo, mi smo navijaci Partizana :partizan_fan:
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja iskren da budem nisam verovao nesto posebno ni protiv Njukasla, ni protiv Anderlehta, a nisam bas bio optimista neki ni protiv Djurgardena, tako da mozda nesto i bude, s tom minimalnom razlikom da su tad bili "nesto" aktivniji rezultati :D

cek cek ti poredis te utakmice sa poznatim ishodom sa ovom gde smo primili 3 (TRI!!) gola na domacem terenu???

kojoj smo mi to ozbiljnoj ekipi zadnjih xx godina dali 3 ili vise gola na strani?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
@Mijatovic
Sporting-Partizan 1-3, 2002.
Gol Sportinga pronaci i pogledati... Vec vidjeno? :D
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
More privatizacija - sto pre!
Onda cemo barem znati kome pripada klub, koliko se ulaze i da li se radi sa gubitkom i pored prodaje ovolikih igraca.
Zatim ce se znati i koji su ciljevi i strategija, kako se pregovara i sa kim, koji igraci idu i koji su rokovi.

Ovako, ozbiljno se igramo sa sezonom, u momentu kad smo mislili da mozemo nesto i napraviti, tj. preziveti avgust.

S obzirom da je uvazeni clan krme pripretio, ja cu se ovde zaustaviti, iako ce biti ogroman uspeh ako se i plasiramo u "zabranjenu temu".
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mislim da ta privatizacija nece doci skoro, jos jedno 20-30 godina minimum, isuvise smo i mi i kurva vazni za drzavu i njene kriminalce da mogu da muljaju, kradu i peru pare preko nas da bi nas tek tako dali nekom Romanu Abramovicu ili nekim Arapaima (pricam figurativno). Svi ce se klubovi mozda privatizovati ali Partizan i oni preko puta tesko.
 
Последња измена:

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
cek cek ti poredis te utakmice sa poznatim ishodom sa ovom gde smo primili 3 (TRI!!) gola na domacem terenu???

kojoj smo mi to ozbiljnoj ekipi zadnjih xx godina dali 3 ili vise gola na strani?

A bre Mijatoviću,pa jel metnusmo Atinskoj sestri pre dva meseca tri komada.I nemoj one fore nisu kao oni ozbiljan klub,jel čitaš ti novine ovih dana :D
Jbga koliko god da smo svesni da smo šansu za nekakvu nadu propustili u Beogradu čovek se uvek nada nečemu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Realno gledajući...

4:1 .... 75%
0:0 ... 10%
0:1 ... 5%
0:2 ... 1%
0:3 ... 0.0001%

ostalo .... 8.009%

Možemo mi da se nadamo, pa i da verujemo, ali sve smo videli protiv njih u prvoj utakmici, a pogotovo protiv Javora. Napad je takav kakav je, sredina takođe, ali u defanzivi smo go kurac... ceo tim, a ne samo zadnja linija!
Одувек је важило да су наше шансе за успех обрнуто сразмерне Газдином оптимизму, тако да сам са олакшањем дочекао ове проценте.:wink:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Jedan sam od nepopravljivih optimista, ja i na dva minuta do kraja kada gubimo 2 razlike, nadam se preokretu.

Sutra utakmicu otvaramo golom u mreži onog degenerika koji je arlaukao na JNA kada su dali treći pogodak. Rano otvaranje protivnika će našim igračima dati poleta.

Igraju bez opterećenja i pritiska, red je da pokažu šta znaju, muški se pobiju sa gavrosima i donesu nam u BG mušemu na centru!!!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.073
Reaction score
8.375
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
To je brate Šuma peva, šuma blista la-ku-ku-ku-ku-ku-kuku...

Neka prodaju vise Lea, pa da se zavrsi i ta saga, s obzirom da cekaju da arapi malko pojacaju ponudu, valjda ce se desiti i to uskoro, pa da se razilazimo ko ljudi...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dobro je , bićemo možda i jači bez njega.. ionako se vidi da čuva nogice. Hvala za titulu i teraj se u kurac
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jok, deca pevala za našeg Sumu pre 50 godina, jedino ako su Tarabići napisali pesmu. :D Nisam ja baš toliko blesav kao što izgledam. :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.073
Reaction score
8.375
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa ne, najbolje da mi objasnis u cemu je fora!! :D

Dobro je , bićemo možda i jači bez njega.. ionako se vidi da čuva nogice. Hvala za titulu i teraj se u kurac

Isto ovo i sto se mene tice, samo malo blaze receno, bez ovog kurca na kraju :D
Mozda i necemo biti jaci ali bar necemo gledati njegove histerije koje su na nivou deteta, i ponasanje hocu kakim necu kakim. Takav ce covek uvek da nadje razlog i nacin da te za nesto novo ucenjuje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top