Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Ne znam kada cemo kao nacija isplivati iz 90ih i iznad svega sto se talozilo u tim godinama, vec je 2017. a i dalje idoli i uzori ljudi koji su olicenje rata, kriminala, propasti, izvolte patriote kad igra Srbija, pa pevajte sta vam volja, ne zanima me...a ne protiv Crnogoraca, Grka ti pevas Mladicu, cetnicima, vojvodama, a igra Partizan zbog koga di dosao na stadion, da li postoji na terenu neko koga zanima ko su svi ti velikasi i da li to moze da im bude vetar u ledja. Potpuno zasluzena kazna, mada ko nema u glavi ne moze ni da nauci nista!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Da, da, nekako lakše "osećamo" da ćemo teško da pobedimo, ali nadamo se i kada pomislimo da vodimo 1-0 na početku utakmice sve izgleda drugačije.
Sećate li se protiv fenerbahčea, da nam nisu poništili gol zbog nepostojećeg ofsajda išli bi u produžetke. A revanš je posle Beogradskih 2-2 delovao kao nemoguća misija proći dalje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ja sam mislio da UEFA mafija kaznjava zbog sovinizma....a izgleda da je za njih sovinizam sve sto srbi urade.
A da nam ne trebaju sovinisticka skandiranja ne trebaju nam...mogu da nas kazne zasluzeno za to, a za ostalo neka puse kurac ako nas kazne
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Јебеш скандирања, могу да буду и дебилна и духовита, али је кретенски гађати топовским ударом играча који изводи корнер. Нека је тај играч пичкетина и говно од човека, то није олакшавајућа околност.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
upravo tako. najkasnije zbog tog gadjanja igaca bi popusili kaznu bez publike..
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
I dokle ćemo, eto, našu veliku ljubav prema našoj zemlji ispoljavati na takav način?
Utakmica je, znamo da to vidi milion ljudi, i ajde sad udaramo se u grudi iii "mi Srbi" ... dajte bre ljudi, volimo svoju zemlju i lepo je podići zastavu, čuti himnu, ali ljubav prema zemlji nije vređanje ljudi druge nacionalnosti i ljubav prema zemlji nije prsiti se pred uefom i evropom sa ratnim herojima, živeti u istorijskim bitkama i pominjati ih svaki dan. Čast herojima i žrtvama daje se na drugačiji način. Podrška klubu na drugačiji.
I šta, treba da ispašta Partizan zbog toga? ... da ne igra Evropu, da bude kažnjavan i slično... ne možemo da izađemo iz viteškog oklopa i bacimo oružje, a ovamo nas zanima da li postoje vanzemaljci.
Fudbal, Partizan, ne ide zajedno u paketu sa takvim navijanjem. Navijanje i ljubav prema klubu je jedno, patriotizam je voleti zemlju, a biti nacionalista je nešto drugo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
UEFA jeste mafija ali nema kod njih protekcije...izbacili su turke vise puta iz Evrope iako imaju para celu uefu da kupe
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sjebali smo UEFU u Lozani ranije ove godine pa prema tome sta ste ocekivali. Sad nas guze gdje god stignu. Cekaju nas na penal da nas sutnu iz evrope. Sreca pa nema gostojucih navijaca u ovom dvomecu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne bi me čudilo da nas posle utakmice u Grčkoj izbace na dve godine iz Evrope...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.247
Reaction score
33.867
Локација
vaginamandibularia
Kad je neko iskompleksiran, a na zalost mnogi kod nas pate od kompleksa da se cigansturama dokazuje da smo i mi, uz njih, nevidjeno veliki Srbi, patriote, cetnici i sta ga ja znam, onda je epilog kakav nas je zadesio potpuno ocekivan.

Nemam ja nista protiv iskazivanja patriotizma, ali kod mene je Partizan za 5 medalja ispred svega ostalog. Nekada je vecini velikoj na stadionu sistem vrednosti bio takav, danas deluje da je Partizan tamo negde na 15 mestu, iza Srbije, Kosova, Pravoslavlja, Kralja, Draze, Cetnika, Djujica, raznih romskih preletaca na tribinu, itd...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Treba se navikavati na prazan stadion, ne kaznjavaju vise samo za petarde i baklje...i hajde ti sada na jugu to nekome objasni. Sa praznim stadionom kod kuce ulazak u Evropu jednak 0%.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ja sam nestrpljivo cekao taj dvomec u LS/LE,a eto ispalo da ne mozemo na stadion.Kazna je ostra,pa i preostra(zabranjeno skandiranje???),ali kad znas da te UEFA pazi,da si pred 4 meseca bio izbacen iz takmicenja UEFE,onda treba da pazis.Sta smo uradili na navijackom planu sa Kosovom i C.Gorom?Nista,nema nas na mapi.Ako se produzi ovako,Jug ce ugasiti Jug.Jos tragicnije, Jug ce zatvoriti(i zatvara) ceo stadion.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Lepo neka sad uprava uloži jedno 20k evra u najsavremeniji sistem za video nadzor, sa jedno 200 najkvalitetnijih kamera na stadionu, da se snimi svaki pokret, pa onima koji prave sranja i zbog kojih klub bude kažnjen doživotna zabrana ulaska na stadion. Nema druge.
Iako je to sekundarna stvar, jer pre svega nema tim nikakve koristi od skandiranja šiptarima, Ratku i ne znam ni ja kome, ali ajde objasni ti to onima koji bi da se dokažu kao veliki Srbi pred ovima iz komšiluka, dojučerašnjim drugarima... da, NJIMA da se dokažu, pošto je našu utakmicu protiv Budućnosti preko TV-a gledalo koliko ljudi koji nisu poreklom sa ovih prostora?! Zanemarljivo malo.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Ko zna, mozda nam nakon zalbe i otkljucaju stadion za plej of, a onda ce ga zakljucati definitivno mozda i na dva meca kad na red dodje kazna za olimpijakos. Jbg.
ne izgleda dobro evropski put ove sezone ni sa jedne strane, ipak UEFA nema drugog nacina da se obuzda balkanski primitivizam na stadionima.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Jbt, sutra igramo sa ciganijakosom, a pričamo o suspenziji stadiona, da li Leo ide u Mec, da li je trebalo da ide ili ne, uz već standardnu kuknjavu za štoperom (opravdanu)...
Dakle, prolazimo.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
@virke

I sta kad vide ko je uradio?

Pa eno bogdanov seta gradom jos ide na utakmice i bije igrace po terenu, a zna se sta je uradio u Italiji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top