Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Tačno, nije katastrofa ako se primi gol ili dva, svakako nam trebaju tri ili četri.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
AoduRkK.png


:pfc: :pfc: :pfc: :pfc: :pfc:
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Smarate vise.

Da je izasao defanzivno i da smo izgubili bez ispaljenog metka, bilo bi sto nismo napadali. Svi ste ionako trazili da se napadnu cigani u Humskoj.

U napad pa sta bude. Bolje poginuti od metka u prsa u jurisu nego od metka u ledja u povlacenju.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
U napad pa sta bude. Bolje poginuti od metka u prsa u jurisu nego od metka u ledja u povlacenju.

"U napad, pa šta bude" je taktika koja priziva 5 komada našoj u mreži, kao pre tri godine protiv Bešiktaša na JNA, kada su najglasniji pljuvači nakon tekme bili oni koji su pre utakmice pisali "radije bih da izgubimo 0:5 a da igramo napadački, nego da se branimo i izgubimo 0:1".
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Tad je u napadu igrao mladjani Lazovic a po krilu dejstvovao Luka.

To treba da branimo 1:3 iz prvog meca?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
svi koji su u beogradu prizivali juris i svi koji to isto zele veceras moraju mako da sednu i dobro razmisle ako imaju cime.
ja prvi volim ofanzivan, napadacki fudbal, ali samo ako to mozes da argumentujes potezima na terenu.
ono sto je djukic izveo u beogradu je svestan odlazak u propast.
ne mozes ti da srljas protiv jace ekipe od sebe bez pokrica na zadnjem veznom i u odbrani.
dokaz toga je i jevtovic u startnoj veceras sa evertonom.
al kasno je djukicu sad za to.
kada bismo veceras probali isto kao onomad u humskoj popili bismo lagano 5-6 komada.
ko god nije svestan ovoga nema pojma o fudbalu i treba da se bavi njime samo na igricama.
osvestite se malo, mucnite glavom.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Pa jel Djukic rekao da Jevtovic nije bio spreman, tj da je imao problema sa kolenom?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Kada smo ispali od poljaka prošle godine samo sam pomislio jao ne, neću sezonu bez evropskih utakmica. Šta ćemo sada, kako izdržati?
Evo sada utakmice, nadamo se da ćemo igrati bar u LE.
Ali mene jako raduje ovo pozitivno ludilo, čoveče toliko čudo su napravili uzevši titulu da navijači žele pobedu nadaju se i veruju u njih, nema negativnog pesimizma. Meni je to jako, jako lepo videti. To je to, evropske utakmice i grobarska histerija :D
Postoji čak neka teorija, ja eto, ne gledam na to tako, ali bilo bi dobro da je to tako samo dok je ova utakmica u pitanju. Kaže da je čovek obavijen energijom, da li je ona pozitivna ili negativna zavisi od njega. Ako razmišlja pozitivno ili negativno, on tu energiju šalje oko sebe i u svemir, pa čak i ako ima neke ružne negativne misli, koje recimo ne želi da ostvari već mu se, zbog depresije ili sl. stvaraju, oko njega se svakako stvara negativna energija, a svemir ne razlikuje depresiju od običnog stanja, pa tu energiju reflektuje kao negativnu i ona traje. Ali, šta ćemo ako je ta teorija tačna, pa ovu pozitivnu energiju svemir reflektuje 4 puta u gol olimpijakosa? :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.917
Reaction score
7.838
Sa ovakvom usranom atmosferom i tralala trenerom ne gine nam rutinski poraz. U ovom trenutku i neresen rezultat je cudo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Zašto prizivate petarde baš na ovaj dan ? Kapiram da ne gotovite Đuku ali nisam ni ja gotivio retardiranog Tomića pa ga nisam razvlačio po forumu svaki treći dan
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Taktika i predvidjanja postaju nebitna kad krene utakmica. Jedino sto je bitno da se igra hrabro i pametno. Imat cemo barem jedan zicer sigurno. Najgore je sto ne zavisi sve od nas. Mora da se poklopi dosta toga kao na primjer da ujebemo gol iz prve sanse, da oni odigraju losiji mec ove godine, da promase boga oca, da Kljajic odigra partiju zivota zajedno sa Evijem i Jevtovicem/Kosovicem, da daju sami sebi gol/naprave penal, da mi ne napravimo penal, da suđenje bude fer.

Najvjerovatnije da necu biti u mogucnosti da gledam mec. Ko zna sto je to dobro.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Nikakav juris nama nije potreban, niti bezobzirno jurenje rezultata. Utakmica se igra (minimum) 90 minuta, mi za to vreme moramo uvaljati minimum tri gola, a vrlo verovatno i vise. Dakle, moramo odigrati pametno, stalozeno ali agresivno na svaku loptu i iskoristiti svaku sansu koju budemo imali, ukoliko uopste planiramo da prodjemo. Da li je realno da prodjemo dalje? Nije. Da li prolazimo? Apsolutno.
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Idemo u napad, pa šta bude! Nego šta!
Stvorićemo šanse, biće problema u odbrani, ali to je jedini način da nešto uradimo.
Taktiziranje sa "jeftovićima" nam, po mom mišljenju, garantuje poraz bez stvorene sanse. U najboljem slučaju neku polušansu nakon prekida i slične nedopadljivosti.
Brze napadače za kontre nemamo.
Vjerujem u Đukića i ponovo mu dajem punu podršku, kao što sam činio i prije i poslije utakmice u Beogradu.
Pravovremen gol, isključenje jednog od prgavih protivničkih igrača, motiv i kvalitet mladog Đoleta u drugom poluvremenu...
Idemo dalje!!!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da bi smo dali 4 gola realizacija mora biti 100%. Hejjj. Treba prvo sutnuti 4 puta na gol...ali predati se unaprijed nije prirodno..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top