Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Kljajić, Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić, Everton, Kosović, Janković, Tavamba, Mihajlović, Đurđević. Leo na klupi...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ovo je onaj dan kada te boli uvo što su glazura i vučela na čelo kluba, što Sandra Partizan navija za isti klub kao i ti, što kasniš ratu za kredit, što ti se neko parkirao na mesto, ovo je dan kada ti baš puca što je napolju +40, ovo je dan kada igra Partizan. Dan kada zaboravljaš sve probleme, dan kada ti je sve potaman, dan za koji živiš.
Heroji koji nosite sveti dres izađite i dajte sve od sebe a rezultat će doći sam od sebe, igrajte za tradiciju, klub, navijače naposletku igrajte za vas.

Napred Partizan. Hvala višoj nekoj sili i mome ujaku što pripadam grobarskoj populaciji. :pfc:
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Evo pocinje evropska sezona. Sa zeljom da daleko doguramo .... NAPRED PARTIZAN :napred Partizan:napred Partizan
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
Budućnost smatram toliko prijateljskim klubom da priželjkujem da im damo 2-3 gola više nego što smo Zrinjskom!
Presrećan sam što smo njih dobili u sezoni koju ćemo pamtiti po LŠ.
Idemoooooo šampioni!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Cigosport pogodio sastav.
Nije u pitanju dal verujemo il u nesto ne verujemo, neke stvari se vide.
Krila ista kao protiv Zaglebja. Razlika je u Tawambi i Djurdjevicu.
Pomozi Boze, idemo dalje.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
Boya je za Tawambu Rud van Nistelroy licno....

Kakva steta sto zauzima mestu onom talentovsnom momku
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Nadam se da zaista vise niko ne misli da Cirkovic ima bilo kakve veze sa fudbalom, decko je dezorijentisan, kasni na svaki ofsajd, a nije sposoban da isprati ni moju babu, i to je sigurna pukotina prvom ozbiljnijom prilikom...
Djurdjevic sramotan potez na kraju...
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Aj sa srecom, al kakve mi kompleksase u timu imamo...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Teška utakmica , da nije bilo penala.. zanimljivo da Đuka uvek izvodi penale na isti način .. i dosta je sebičan postao :/

Kosović ponovo dokazao da je 4,5 puta bolji igrač od Jevtović. Prijatno me iznenadio Janković, lepo mu stoji 10 :)

Tawamba da ima bolju završnicu igrao bi negde u mnogo jačoj ligi :) ali ima pas i građenje tako da je OK.

Jedan kvalitetan špic , golman i levi bek i mi smo 70% u Evropi. Šteta što SNS upravi to ne odgovara
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Znao sam da ce biti teska utakmica. Rezultat fenomenalan. U sustini rutinska pobeda. Igra za prvu zvanicnu utakmicu ocekivana.

Leo i nadrkan pokazao da je profesionalac i da je klasa za sve na terenu sa jednim potezom.
Tawamba gori od Boye, bukvalno!
Kosovic danas bez konkurencije najgori na celom terenu i okolini ukljucujuci i parkove...

Ova govna gora od cigana iz nase lige. Bas me zanimalo dali bi cuvali i 3:0...njihovog kapitena (6 puta lezao po minut-dva) je trebalo nabiti da vise nikada ne zaigra ovaj sport...

Dobijamo ih i u podgorici...

IDEMO DALJE!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Nikakav napredak od prosle sezone. Kad skupim energije, analiza.

Za sad samo: Cirkovic? Hahahahhahahaha
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Trebalo je biti jos par komada ali sta da radimo, daleko je ovo od gotovog..
Tawamba pod hitno kod svog vraca u selo da zakolje jednu kokos..
Mislim da se Leonardu vise ne igra sta god nase zelje bile..
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Kakva smo mi grupa gradjana na terenu, haos jedan! Bozinov je za Tawambu Skuntelar! Djurdjevic i Leo ce izgleda i ove sezone igrati za svoju statistiku, a to moze da nas kosta... Sredina terena kriminal, dajte tog Sumu mamu da mu jebem vise, dajte nekog stopera, Cirkovic TANAK KAO LICNA! Mogli smo avanturisticki u PG naredne nedelje, ovako znajuci nas, nije jos nista reseno kako mislimo...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Ivice, dovedi njihovog golmana. Bez Leonarda ne ide. Tavamba, da se ne ljubimo, dajte klince. Kosović, plač oca sina i svetoga duha.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Dobar rezultat, nekon igre koju smo pokazali, i nakon ogromne vrucine, dobro smo i prosli. Da ne spominjem ponisten gol buducnosti, koji da je bio priznat bi nam bio veliki problem.

Mislim da smo dobro prosli, mada vise dosta individualne sebicnosti koja se mora istrebiti, a da je nije bilo mogli smo jos 2-3 komada dali.

Ali hajde prva utakmica od znacaja ove sezone, super, mislim da ce biti mnogo bolje u crnoj gori.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Gazda Weba dobio(smo) novog Skuletu.Malo je isuncaniji ali jebiga nismo rasisiti.

Idemo dalje za iste pare.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top