Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Cigosport najavljuje tim bez Leonarda.
Ovaj tim nije isti sa i bez Leonarda. Trebalo je na vreme da ga prodamo da ne ispadne sta bi bilo kad bi Leo igrao protiv Buducnost.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Leo igra 100% pusti te ciganske fore...

ne razumem vas, toliki ste kao grobari i ne mrzite cigane a svaki put istu glupost pisete kada procitate ciganske naslove sto znaci da im ipak verujete...

kako ciganski mediji da znaju sastav kada to na dan utakmice u ovo doba ni igraci sami ne znaju?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
Nešto manje od 12 sati do utakmice...
A tada sve teorije padaju u vodu, važi samo praksa... a u beogradskoj letnjoj praksi...

Ja moram da vam, kao i ranijih godina, skrenem pažnju na ovo:
Ako utakmicu budete gledali u nekoj ,,ladovini,, a ne na stadionu, budite svesni da igrači trče po temperaturi većoj od 30 stepeni, a to svakako nije lako, pitanje je koliko pod tim uslovima mogu da imaju snage, koncentracije, brzine, ponavljanja, presinga...

Nije samo stvar u temperaturi, verujte mi, bio sam leti na CG i HR primorju, i u Grčkoj, sve do Krita, i u Egiptu, i svugde je bilo vruće, vrelo i toplo, ali svaki put kad se vratim u moj rodni BGD, zapitam se šta je bre to u njegovoj klimi da mi se sloši čim sam ovde i da neuporedivo teže dišem ovde nego u svim tim navedenim područjima...
Pa i studenti iz nekih delova Afrike kažu da je ovde klimatski vrlo zajebano leti (doduše nekima od njih je ovde zajebano i zimi)...

Mnogo je bre sparno, mnogo je teško disati, hodati, živeti...igrati fudbal, jurcati za loptom i protivnikom - neuporedivo teže - svaka čast junacima koji će to večeras pokušati...ako onaj sudija iz hladnijih krajeva Evrope ne pobrljavi od vrućine večeras, nadam se da će se setiti da igračima omogući koji dodatni prekid, da malo dođu k sebi...

Ugalj greje telo a Partizan dušu, a Beograd ti leti ne da da normalno živiš i dišeš, smrt fašizmu, živeo Partizan, živela sloboda, napred u pobedu!
Pijte više vode, i obične i mineralne, uzimajte povremeno i malo soli...

:ziveli:napred Partizan:ziveli
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ne igraju u balonu vec na otvorenom u vecernjim satima tako da opravdanja nema :D Ni podgoricanima disanje nece biti lakse, a ekipa koja se brani uvek se vise trosi od one koja ima loptu i vodi igru...
Ako stvarno ne bude igrao Leonardo to je u neku ruku i dobro jer cemo videti koliko mozemo bez njega bar kad su u pitanju utakmice na nivou nase superlige. Kasno je dosao na pripreme i ne bih da otvaram tu temu ali s obzirom na tu cinjenicu njegovo neigranje danas je manje-vise i ocekivano i bolje da preskoci nego da se povredi jer su mu misici sigurno pod vecim stresom nego ostalim igracima. Ne sumnjam da cemo ovo da resimo kako se ocekuje. Cak i da ne budemo ubedljivi nije bitno bitan je prolaz dalje i u 3.kolu nas ceka pravi test....
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Voleo bih da Leo preskoči obe utakmice pa da vidimo na šta to liči bez njega, bar protiv ovih slabijih ekipa. Taman da se i on malo dozove pameti posle svega.
Mnogo nam znaci ali ako već nije spreman 100% bolje da ne igra.

Ajmo CRNO-BELI!!!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
pa gledali smo ga protiv Urala i CSKA, ne moze da nam neko kaze da nije spreman.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
...
... Ni podgoricanima disanje nece biti lakse, a ekipa koja se brani uvek se vise trosi od one koja ima loptu i vodi igru...
...
Odakle ti samo ova revolucionarna ideja u teoriji fudbala??? :roll:

Na danasnji dan 1976. godine osvojena je titula posle 11 godina cekanja. Hajde da na danasnji dan napravimo prvi korak ka Ligi Sampiona koja se 7 godina ceka u Humskoj 1.

Sada za sve ono sto ste uradili prosle sezone treba da dodje kruna, za svu borbu protiv sudija, crvene bolesti i saopstenja, bolesnih uslova i doktora. Verujemo u vas i samo napred jer MI SMO PARTIZAN!
Kolega i prezimenjak podsetio na jedan lep povod da se setimo nekog prošlog 11.jula...nezaboravnog i radosnog za sve nas koji smo ga doživeli...

https://www.youtube.com/watch?v=Rkl6cenfJc8

MI SMO PARTIZAN i imamo svoje važne datume, jubileje, istoriju, želje i nade, nemojte to da zagađujete nekim drugim temama, asocijacijama, težnjama...ne nasedajte na provokacije politike, ratova, šovinizma, laži, prevara, novinarskih patki, negativizma, zvezdizma, itd...

Gledajte Partizan, verujte u Partizan, radujte se uz Partizan...kad igra Partizan, ostavite po strani sve ostalo...bar neko vreme pre utakmice, za vreme utakmice, posle utakmice...

p.s.
Izgleda da je i Tavamba inspiraciju našao u ,,Rokiju,, baš je nešto ojačao...pogledajte od 1:24 pa nadalje... :D
https://www.youtube.com/watch?v=WHI46Pgk4kg
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Cigosport najavljuje tim bez Leonarda.
Ovaj tim nije isti sa i bez Leonarda. Trebalo je na vreme da ga prodamo da ne ispadne sta bi bilo kad bi Leo igrao protiv Buducnost.

Sto je babi milo to joj se i snilo_Oni stavljaju Leonarda na klupu jer se tome nadaju,ali od toga nema nista.Sta ce jadni,upali u paniku jer im cetvorica ne igraju u Kazahstanu pa vide da im se blizi kraj u evropi pa ko veli da i nas sto vise izmalerisu slepci.Vcrs dobijamo 4:0 .Napred Partizan :napred Partizan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Odakle ti samo ova revolucionarna ideja u teoriji fudbala???
Pa jel se vise umaraju igraci koji u popularnoj igri "seva" stoje sa srane i dodaju se ili oni koji su unutra? :D E sad ako su ovi igraci u sredinici toliko spremni da mogu da trce mnogo vise od onih koji se dodaju loptom to je druga prica.....a ja se nadam da cemo da igramo tako sto cemo stalno da pravimo visak i da ih ubacimo u "sevu". Sto cesce lopta menja vlasnika brze ce i protivnik da se umara...
A Tavamba je klasican razbijac bunkera i danas ce to da pokaze....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sramota je sto Radin u principu nece igrati za prvi tim. Najbolje je da napusti Partizan, on zasluzuje negdje da igra.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakav bre Radin jbt , toliko je dobar igrač da ne znam ni kako mu faca izgleda.. neka ide u neku mladost iz Apatina što se mene tiče .

Srećno večeras , ako smognem snage dolazim na istok iako očekujem mučnu tekmu :) do pobede !!!!!!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
fk loznica
nemoj da gresis dusu.
ja sam radina mnogo puta gledao i dok nije bio u partizanu.
vrlo korektan igrac, po meni bolji od jevtovica, plus moze da pokrije desnog beka.
neki igraci jednostavno nemaju srece u karijeri jer nemaju menadzere i slicno.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Kakva je situacija sa kartama ... ima li informacija ... jbg tek danas skontali da idemo i nismo nista ganjali da nam ostave.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
GLEDA MI SE FUDBAAAAAAAL :banghead :banghead :banghead

Ajde bree, ovo smo cekali, za ovo smo kidali zivce i analizirali igru cuke, radnickog i ostale boranije.

Uvek sam pod naboj kad je prva utakmica, pored ostalog i zbog novog dresa, ali taj uzitak su nam ukinuli nesposobnjakovici iz vrha FKP.

Za veceras postoje 2 scenarija, da ih oderemo kao musa jarca 5-0 ili 0-1.

Tim isti kao prosle sezone, sem cirkovica koji nema pojma i Leonarda koji kao svaki Brazilac, najblaze receno razmislja impulsivno i ne znamo koliko je motivisan za veceras. Ako se proserava kao u finalu kupa bolje i da ne igra.

Ako Djurdjevic pogodi prvu sansu odracemo ih. Djurdjevicu, evo ti Evropa, pokazi da si bolji od Jovancica i Skuletica.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ti si lud jebeš mi sve!
ON da dokazuje da je bolji od veselog Jovančića!?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top