Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Posle kratke prepirke sa suprugom, dozvolila je, da popijem pet apaurina. Nisam nezadovoljan, nesrećan sam. Uvek neko sranje, odvratno. Momcima svaka čast, borba je bila neprestana. To je to, imamo tim, imamo borce, upravi jebem sve po spisku. Bio sam siguram 4:3, u ciganiji 3:3. Boleće ih više, zavaravam sebe, a znam da ću opet želeti to. Zašto da se ne vrati, ovo od večers, vratiće se, jer mora, ne zbog tebe i nas/mene, već i zbog svih ljudi oko nas, koji drhte oko nas i oko našeg nesrećnog Partizana.

:clap :clap:clap:clap:clap:clap:clap
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vidim mnogi sada pisu o bojkotu a ja sam vam rekao juce, preljuce..Leo se izvinuo ali on i ovi igraci su zavrsili saradnju...krcag je polomljen.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nikad više nećemo imati takvu šansu ko večeras da razbijemo neuigrane grčke cigane,krivci uprava,bombaš i veliki trener. Igrači nisu ništa krivi oni igraju kako znaju i umiju a večeras je bilo bolje nego protiv Budućnosti.Uz grčke opet su se aktivirali:pickaciganska iz Italije kojima ...... sve po spisku.
Upravu ne možemo oterati,bombaša isto tako,jedino me teši mogućnost poziva iz FSS za našeg velikog stratega odmah posle kvalifikacija da ne čeka decembar ko prošli put. :napred Partizan
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.304
Reaction score
18.723
Локација
Kej Republika
Posle prvog, ponosan. Posle drugog, skenjan.
Pijem pivo, mrko gledam zenu. To je Partizan.

Dalje ide bolja, namazanija ekipa. Nama ostaje da hvatamo voz zvani Liga Evrope.

Nadam se da ce i sledece sezone dovesti top igraca i platiti ga rekordno, vece pred utakmicu sezone. Serem im se u usta, ona sns-ovska i udbaska.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mali off ali gledao sam malo onaj Vardar .. ako ga neko od naše makedonske braće prati da li bi mogao da mi objasni gde su oni našli onog Brazilca u špicu ? Pa taj momak je za Uroša lično lukaku.
SNS upravo jebo vas gazda av u dupe !!!!!
Huan Felipe.Brate,dosao je iz CSKA.Sofija,ne Moskva.Ali tu je vec od 2015,uostalomkao i cela ekipa.3 godine su zajedno.Zato ce i uci uLE,ako Bog da i u LS.Kad postoji gazda kluba,nema lopova u upravi.
PS Partizanu treba GAZDA,a ne Vucelic i banda.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Eto, ja ništa ne zameram nijednom igraču iz poslednje linije. Kada su ispred njih Kosović i ovakav Everton...
O menadžerskoj kombinaciji na golu, i zašto nemamo Šaranova npr., ne mogu, stvarno, dok ne popijem bromazepam.
Ma bre, Lukač je za njega Bufon lično.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Ajde svi vi za koje je Cirkovic odigrao dobro, recite mi, kako se zove taj igrac kojeg je on cuvao recimo kod prvog primljenog gola? Da nije mozda Ghost? Sacuvao ga je sjajno, nema sta.

Nemam snage da premotavam jos nekoliko situacija gde nije znao gde se nalazi.

Ne kazem da je bio najgori veceras, bio je onakav kakav je oduvek, izgubljen u vremenu i prostoru.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.477
Reaction score
2.265
Nije krivica ni do Djukica, Miletica, Ostojica, Evertona i ostale igrace, glavna stvar je sto klub nema gazdu i pare pa da moze da se kupe igrace koji ce ciniti cuda pa da nas Partizan svake godine gledamo u ligu sampiona ili evrope, a ne ovako na svaku drugu ili trecu godinu.Sala na stranu tim je taj a i mi smo znali da je limitiran za evropu a pritome i zaista nismo imali srecu pri zrebanju.Leonardo je nas najbolji ali i najbezobrazni igrac koji njegovim ponasanjem ostavi nas na cedilu.Zato jos veceras ga prodati i prifatiti arapsku ponudu ako stvarno postoi.Upravu necu da komentatisem jer sve dok nas neko ne kupi imacemo stranacku upravu od partije na vlasti. Neko je pomenuo Vardarov igrac brazilac Baloteli za mene nas Djuka je mnogo bolji i kompletniji igrac, tacno danas je proso pored odbrane Kopenhagena kako brzi japanski voz ali to mnogo retko radi, prosecan igrac.
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
Nisam nezadovoljan, nesrećan sam. Uvek neko sranje, odvratno. Momcima svaka čast, borba je bila neprestana. To je to, imamo tim, imamo borce, upravi jebem sve po spisku.
:respect

Nema potrebe napadati Djukica i Evertona, sasvim je normalno da igrac nije u stanju da odigra svaku utakmicu na vrhunskom nivou. Svi znamo o kakvom se igracu radi i kakve je partije pruzao u proslosti za nas klub. Prvo poluvreme je nesto najbolje sto je Partizan demonstrirao u poslednjih x godina. Prosto je bila milina gledati totalno pogubljene grcke igrace koji panicno izbacuju loptu i strahuju svaki sekund od primljenog gola.

Nazalost sve svoje sanse su iskoristili, izuzev one jedne koju je Kljaja dobro odbranio. Nasa realizacija je bila losa, rezultat je mogao lako biti i 3:1 u nasu korist. Sa minimalnim promenama tj dovodjenjem kvalitetne zamene za Miletica ovaj tim moze pruzati odlicne partije i nositi se ravnopravno sa bilo kojim ucesnikom Lige Sampiona i Lige Evrope.
Posebno sam srecan sto smo pod Djukicem dobili pravog Tavambu! jednog mega cara, igracinu od koga mozemo da ocekujemo ne 8, nego 28+ golova ove sezona u nasem dresu.
 

Vlad Undertaker

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
20
Reaction score
4
I opet kondiocioni Misa Filipović, i opet se vučemo drugo poluvreme. Ovo se već treći ciklus desava sa istim kondicionim, koji regularno dobija tu pozicija kada dolazi sef struke bez stručnog staba.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Sudije nas odradile prvoklasno, ocekivano.
Cigansture se ciganisale kako i prilici, takodje ocekivano.
Zbog par idiota sa tribina klub ce ponovo biti kaznjen, isto je i to ocekivano.

Jel sad mamlazima iz uprave jasno koliko mi nemamo odbranu, u stvari kakve nemace pojma imamo u odbrani i koliko nam treba organizator igre? Ajd´ sto su nam cigani uzeli desetak minuta na odugovlacenje, ali da nas igrac koji se odaziva na ime Cirkovic svojim lucidnim vracanjem lopte sa polovine igralista golmanu ukrade vise vremena za protivnika nego ceo protivnicki tim, a sve to pri nepovoljnom rezultatu a u momentima kad imamo tempo i nekakav pritisak, to jos nisam video. On je ili izgubljen slucaj, ili je saboter. Treceg nema. Takodje me je uzasno nerviralo konstantno sakrivanje od lopte nekih nasih igraca, stajanje dva igraca uz aut liniju na pet-sest metara jedan od drugog dok je lopta na suprotnoj strani igralista, pasovi brzine tipa "nisam jeo tri dana" i cekanje dok ona ne dodje na nogu, tradicionalno gubljenje zive lopte dok se nasi dogovore ko od njih dvojice ima manje volje da je uzme, i vec simptomaticno sudaranje na terenu. Golmanu se nema sta zameriti. Ne zameram ni Evertonu sto je popizdeo, ni Leonardu, ni Vuletu - ko ne bi popizdeo pri onakvom sudijskom izzivljavanju i tolerisanom ciganisanju? Na momente je bilo stvarno groteskno. Ali, Djukicu zameram mnogo toga. Prvo poluvreme bilo stvarno dobro, a onda su cigojneri prepustili loptu nasim vajnim organizatorima igre iz zadnje linije i resili problem. Dok se Dukic setio da je ipak potrebno nesto menjati, pros´o voz kroz kukuruz. Rezultat nerealno visok. Pobeda od tri gola razlike ili 4:2 u grckim Boljevcima je ravna cudu. Sad da stvarno molimo Boga da nam opet ne zapadne neka ala u plej ofu za LE. Na kraju krajeva, ako opet ispusimo grupnu fazu, nas dragi predsednik ce da nam objasni da nista i nije tako strasno, da Partizan moze i bez Evrope. I tako, taman dok im izadje mandat, da se spustimo na srpski prosek kvalifikacionog koeficijenta od bodic-dva, pa da krecemo kao sav normalan svet, kako dolikuje, od prvog kola - kad i Andora, Gibraltar, Kosovo, Malta, San Marino.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.668
Reaction score
2.855
Локација
Humska ulica
Malopre dosao sa utakmice.Stvar jasna kao dan,odbrana je toliko kriminalna da je samo pitanje bilo da li nas napad moze da ispegla ono sto ove neznalice iz odbrane prime.Sudija debilcina nenormalna retardirana sve mu jebem.Ciganijakos krs tezak.Leonardo jednostavno BOG u ovoj ekipi.Dati mu milion eura platu i to je to.Everton i Ostoja se raspali.Tawamba solidan,ostali dres tezak.Djukica necu da komentarisem navukao ga "tarsi" samo tako takticki i uneredio ga na kontre.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Jel vi koji kazete da djukic nije kriv stvarno mislite da ozbiljni treneri dopustaju sebi da im ekipa primi onakva tri gola? I to na domacem terenu u utakmici sezone.
Zar neko ko sebe naziva trenerom sme sebi da dozvoli da pogleda jedan mec onog glumca na levom beku i da kaze da je on fudbaler?

I koju liniju na terenu trazi Kosovic da se prdrzi za nju onako slabasan fizicki i mentalno?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Рекох пре меча да је све на Ђукићу. Ако извуче поуке, а није нека мудрост, можемо да јуримо победу у смрдљивом пиреју.
Шта више, треба да играмо на пролаз, па ако дође, дође.
Да је остало 2:1 то и не би било тако нереално.
Грчка черга је била сасвим пристала за једно чупање ушију, али такав развој догађаја искључује сваку варијанту у којој би ми упуцавали сопствено колено, а имали смо прегршт саморањавања. И талијанског говнара приде.
Учити на сопственим грешкама није баш најинтелигентније, али Ђукићу бар искористи прилику.
Сад победа у суботу, па запалити пиреј.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Bicu kratak. Jebem mater svakom maloumnom degenerativnom ultra debilu iz uprave, koji je mislio da je dobra ideja da pukne 1,600,000 pred najvazniju utakmicu sezone, za igraca koji nije u stanju da odigra jebenih pet minuta?!?!?!!?!??!?!?!?!?!!?!??!?!!??!?

Djukic izvrsio dve izmene, od toga ubacio jednog stopera. Svaka cast. Ne zelim dalje da pisem jer trenutno nisam psihicki stabilan
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Jel vi koji kazete da djukic nije kriv stvarno mislite da ozbiljni treneri dopustaju sebi da im ekipa primi onakva tri gola? I to na domacem terenu u utakmici sezone.
Zar neko ko sebe naziva trenerom sme sebi da dozvoli da pogleda jedan mec onog glumca na levom beku i da kaze da je on fudbaler?

A koga je trebao da stavi umesto tih igrača ? Koliko sam ispratio sd on je kao jurio neke igrače za odbranu ali naravno cenim da oni nisu hteli da igraju za džabe pa ono , dobar je i cirko , odigrao je dobro u nišu ..

Mislim da Đukić sa ovom ekipom može samo ovako da igra , cekalica sa ovakvom odbranom nije realna ..

Ili da dođe gazda kao u ludogorecu ili da znatno ojača naša domaća liga , dok se to ne desi mi ćemo stalno igrati ovakve mečeve u Evropi
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Igrao sam dosta amaterskih i poluprofesionalnih utakmica, odgledao bezbroj klubova i ekipa sto uzivo, sto preko tv-a. U svom zivotu nisam video seljackiju, sabanskiju i ciganskiju ekipu od ovih grckih govana, to mogu da potpisem. Kakav sabanski mentalitet ekipe, cela rupa moze da im pozavidi na tome.
Dobili su nas na nase greske, plus fizika gde su dominantiji mnogo u odnosu na nas. Otresali su nas i pretrcavali bezbroj puta. Drugi gol su nam dali kad smo pali i nismo imali snage da ih ispratimo. Jebiga, ostaje zal sto ih nismo dobili, nema se kome sta zameriti, teraj dalje.
Everton veceras nije bio ni blizu svog nivoa, ali sta da se radi, desi se svakom los dan, necemo mu zameriti. Kosovic standardno igra svoju igru i jebe mu se tacno. Tu su nas najvise probijali i tu smo izgubili utakmicu.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Јебига ...
Одиграли смо озбиљних 30 минута, и толико изгледа да можемо. Штета је, поклонили смо овим циганима три гола. Проблем је био и остао у нашим "рупама", што су они знали да казне. Рекох ја, супер је тај Сума, али ова екипа плаче за левим беком, халфом и централним везним (можда је Сума тај, не знамо за сада).
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.552
Reaction score
2.602
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Da prozborim i ja koju posto sam upravo stigao kuci

Videla se zelja..borbenost..srcanost ali nazalost neke nedostatke nije mogla da nadomesti..Tavamba mozda jedan duel izgubio na celoj utakmici..po meni najbolji nas igrac na ovom mecu..Djurdjevic kao i uvek trud i zalaganje ali opet sebicnost..sansa u prvom poluveremenu propala zbog njega kada je mogao da doda a opet nije hteo...Leonardo..na momente nas podsetio da je onaj stari sjajnim driblinzima ali treba nam jos bolji u revansu..Jankovic uz Tavambu najbolji na terenu veceras..Everton na momente onako borben kao sto zna..Kosovic i Cirkovic najlosiji veceras ne bih trosio reci previse na njih..Ostojic kardinalno lose reagovao kod drugog gola..Miletic solidan kao i Vulicevic a kad njega vec pomenuh nije mi jasno da niko ne moze da izvede aut nego se uvek ceka on..Kljajic lose reagovao kod prvog gola ali nema mu se sta zameriti za ostala dva..

Djukic mi nije jasan..gubis 2:1 i ti menjas stopere bez obzira sto je Cirkovic bio izgubljen u prostoru i vremenu kad je vec igrao neka igra do kraja..Ubacujes ofanzivnog igraca (Pantic) pred kraj a Suma i Ilic ostaju na klupi..trecu izmenu nije ni koristio..

Nadao sam se posle njihovog vodjstva od 2:1 da ce se ponoviti Steaua ali nazalost nije..ostaje zal ali i revans u Atini..setimo se Njukasla i Anderlehta..ponovili se..
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
215
Reaction score
216
Cirkovic je izasao jer se povredio. Zadnja loza.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top