Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zamolio bih forumaše da mi objasne, jer ja nikako da ukapiram, kako ja, u ovim godinama, mogu da odigram bar 20 minuta, a najveće pojačanje u istoriji Partizana nije spreman za bar toliko (kao da su ostali bili spremni).

Hvala na odgovoru!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Ima neka kvaka, nisu sve karte otvorene.

EDIT
Plus za sinoc.
Pantic nema sta da trazi na ovakvoj utakmici. Covek ne sme biti ni na klupi. Genije ga je gurnuo po stranu i izgubio se skroz.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Trenutak kada Ofoe bukvalno otresa Kosovica, je ukratko sustina ovoga, kao duel prvog tima i omladinaca, gde se mladji nesto "mangupiraju", a onda stariji to rese rutinski. Dzabe sto smo igrali solidno, pamti se rezultat i to da vec posle prvog meca nemamo sta da trazimo, sto u ovoj fazi nije bio nikad slucaj. Kao sto napisah na drugoj temi, ako se rezultati ne poklope, mozemo da nabasamo na neki mnogo jaci tim od ovih i da vec u avgustu zavrsimo evropsku sezonu. Po zavrsetku prosle sezone bio sam veliki optimista, jer dugo nismo imali tako dominantan dvojac kao Djurdjevica i Leonarda i jedva se cekalo da vidimo kako ce to izgledati u evropi. Palo je otreznjenje za samo 90 min, generalno nema razloga za zadovoljstvo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Gorane odgovor Uefe ce vjerovatno biti utakmica bez publike sto nam umanjuje i sansu da prodjemo baraz za LE....klub je vec odavno, prije mnogo godina trebao da podigne mrezu, ocigledno tartan staza nije dovoljan razmak.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Eeee, Gazda, to za 20 minuta fudbala i ja sinoć pričam sa sinom (koristeći moja iskustva iz seoskog fudbala)...

Jebote, dođe seoski igrač iz vojske, posle pauze u prvenstvu, bez priprema, sa posla, iz noćne smene neispavan, sa svadbe (može i sa sopstvene!), posle cele noći pijančenja i povraćanja, sa njive, livade, traktora, iz lova, iz švaleracije - i opet ,,na svežinu,, ili ,,bez svežine,, odigra i to maksimalno i BEZ IKAKVIH PROBLEMA bar jednu utakmicu, ili bar jedno poluvreme, a o jebenih 20 miuta i da ne govorim!
Šta je sa Sumom, ja nemam pojma, neću da vređam čoveka, dajemo mu ,,fore,, ali jbt, ako ne može da odigra 10 minuta, da l ima neku zarazu, da l je na nekim teškim drogama, šta može da bude treće?!

Mada, ja mislim da je Đuka video da bi ga ovi kolosi sinoć tako fizički otresali pa da nije ni hteo da se tek tako razbije ili ošteti omiljena i skupocena Ivicina igračka skoro na svom prvom koraku...
Trebaće nam Sima Strahota za domaće njivice...daj da ga vidimo bar 29.-og i na našem JNA...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.168
Reaction score
14.545
Локација
Brdo Banovo
Mozda ovaj sto su nam ga poturili kao najvece pojacanje i nije Suma? Nahvatali nekog migranta, videli da je vest u zongliranju, a preplivao Sredozemno more ( znaci ima snage) i hop hop, neka se zove Suma, njega i onako kupujemo vec tri sezone.
Reci za nekog da je prosao pripreme sa svojim klubom, a na terenu, protiv Macve?! izgledati onako je strasno. A o tih famoznih 20min, na svezinu, tek nemam reci. Ako je i od "nase" uprave, mnogo je!
* izvinjavam se na pocetku posta i ironiji, prodrman mi je kavez.

P.s. i dalje, NUSKNVP! ( jebite se gosti iz kolektora)
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Ne radi se o kondiciji da odigra 20 minuta vec o taktickoj ukoljenosti u sistem igre.
Ovo je ozbiljan mec protiv ozbiljnog protivnika gde svaki igrac mora da zna kako da se krece u svakom trenutku meca. Svakako od kada je stigao nije imao vremena da istrenira kako da se postavlja u napadu a jos manje u odbrani i prekidima. Ne bih voleo da vidim 4 igraca na 16 m same prilikom izvodjenja kornera samo zbog toga sto neko zeli da vidi Sumu u igri...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Debilano sa Istoka pored tunela koja je bacala predmete, a posebno flaše na igrače Olimpijakosa, jebem vam svima mater nenormalnu!

Možda sam psovkom ,,potkačio,, i nekog od kolega sa Foruma, ali, baš bih voleo da saznam KO su ti debili koji bi da Partizan ostave bez publike na sledećem evro domaćinstvu, da ga ostavebez zarade od prodatih karata, da ga uvale u obavezu da plaća žestoku novčanu kaznu, a da još plus, te neke sledeće Evro večeri umesto na naš stadion jedno 15000 Partizanovaca pošalje pravo ispred TV-a...

Dodao bih debili bez mozga, verovatno dosli naduvani, pijani ili sta vec i "hajde sad lud sam hocu da pravim sranja".

Ulaz na istocnoj tribini negde oko 20:10 nekoliko njih pijanih sa limenkama piva u rukama vec pocinju da divljaju guraju masu psuju pandure redare i jure preko reda uz komentare tipa "sto ne mogu da uletim na teren da im jebem mamu cigansku" i slicno. Pa konju jedan dosao si da gledas i bodris voljeni klub a ne da uleces na teren.


Drugo - ODAKLE flaše na tribini?! Da li su to neki ,,prijatelji,, kluba, jer se flašice mogu dobiti samo od igrača, iz prostorija kluba, itd...

Unosili su flase juce bez problema, bar na istoku u vreme kada sam ulazio na stadion. Redari su samo pustali bez neke preterane kontrole, prodje ti oko struka da vidi imas li neko oruzje samo u to je to, u dzepu mi je ostalo kovanica bez problema da pogodim svakog sudiju po jednom da sam hteo.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Vlad 022@
Cirkovic jeste los,ali apsolutno nista nije kriv za prvi gol. Najveci ubedljivo krivac je Everton(ne sme ni protiv treceligasa da se gubi lopta na 20m,uci se to vec u kadetima se za to salje na klupu) pa onda je Kosovic mogao bolje da reaguje pa na kraju Ostojic cija je to strana na kraju krajeva. Oni su za 5sek razmenili pas i gol sta mislis ko to moze da stigne??

Druga stvar koja je i meni a i ljudima koji kazu da je bio jedan od boljih urezala se u secanje to da je jedini od odbrambenih igraca otresao dva tri puta napadaca njihovog jedan na jedan.
Za sinoc opet njega kriviti pored katastrofalnih kretnji ostale 3-e pozadi je vise nego smesno,juce je odigrao najbolje od pocetka sezone videcemo kakav ce biti dalje.

Da nam treba pojacanje treba pozadi,ali nama treba mnogo toga pa nema.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Zamolio bih forumaše da mi objasne, jer ja nikako da ukapiram, kako ja, u ovim godinama, mogu da odigram bar 20 minuta, a najveće pojačanje u istoriji Partizana nije spreman za bar toliko (kao da su ostali bili spremni).

Hvala na odgovoru!
1. Црпиш енергију са планете Криптон преко енергетског портала случајно откривеног током уобичајеног ноћног осматрања неба.
2. Ивица купио Суму без упутства за употребу и сада не знају где се укључује.
3. Чувамо га за изазове у лиги и купу
4. Што би Ђукић рекао, можда би ти више пријао ритам утакмице.
Опет, кад купиш најскупље појачање у историји, можда је мало и дрско тражити да још буде и спремно.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ne radi se o kondiciji da odigra 20 minuta vec o taktickoj ukoljenosti u sistem igre.
Ovo je ozbiljan mec protiv ozbiljnog protivnika gde svaki igrac mora da zna kako da se krece u svakom trenutku meca. Svakako od kada je stigao nije imao vremena da istrenira kako da se postavlja u napadu a jos manje u odbrani i prekidima. Ne bih voleo da vidim 4 igraca na 16 m same prilikom izvodjenja kornera samo zbog toga sto neko zeli da vidi Sumu u igri...

Ne treba mu taktika za 10 minuta, i pritom mi ganjamo izjednačenje.

Čovek je živeo kao kum Žoržo, sinoć priča trener Slovana na Areni mi ga molili da trenira sa nama i da igra prijateljske utakmice, da mu se odužimo,a on nije hteo. Bio sa ribom u Dubaiju
 
Последња измена:

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Unosili su flase juce bez problema, bar na istoku u vreme kada sam ulazio na stadion. Redari su samo pustali bez neke preterane kontrole, prodje ti oko struka da vidi imas li neko oruzje samo u to je to, u dzepu mi je ostalo kovanica bez problema da pogodim svakog sudiju po jednom da sam hteo.

A protiv surdulice me pogledali kao da imam u najmanju ruku noz kad su mi nasli kljuceve od kola i kuce. :banghead
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.592
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Dobro ima tu malo i pritiska koju je masa stvorila na njih da ubrzaju ulazak pa su zato verovatno pustali, ali to nije opravdanje za flase i tako te vidljive stvari koje ne mozes sakriti u dzep.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Zamolio bih forumaše da mi objasne, jer ja nikako da ukapiram, kako ja, u ovim godinama, mogu da odigram bar 20 minuta, a najveće pojačanje u istoriji Partizana nije spreman za bar toliko (kao da su ostali bili spremni).

Hvala na odgovoru!

Kao kad kupiš skupocenu stvar, pa te žao da je oštetitš i onda je ne rabiš toliko.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Vlad 022@
Cirkovic jeste los,ali apsolutno nista nije kriv za prvi gol.

Apsolutno se ne slazem sa tobom, pogledaj jos jednom snimak prvog gola, objasni mi njegovo kretanje, umesto da zatvara igraca koji ce ocigledno doci u 1na1 sansu, on trckara neku svoju putanju, gledajuci gol iz prvog reda.

Ok, sredina je izgubila loptu, desava se, ali koja je svrha odbrane? Everton i Kosovic vijaju, Ostoja krpi Mileticevu rupu, umesto Cirkovic da zatvori tog malog cigana, on bezi od problema i njihovog igraca, zatvara prostor u kojem apsolutno ni jednog ciganskog igraca nema.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Cirkovic nije kriv za gol. Razumem ja da ga 90% Partizanovaca ne moze da vidi ocima, ali ne pisite bezveze samo da bi pisali. Sinoc je bio najbolji u odbrani, mada u onakvom izdanju odbrane i nije mu bilo tesko.
Manite se trazenja dlake u jajetu, gavrosi su ogroman zalogaj za nas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
@Gorane odgovor Uefe ce vjerovatno biti utakmica bez publike sto nam umanjuje i sansu da prodjemo baraz za LE....klub je vec odavno, prije mnogo godina trebao da podigne mrezu, ocigledno tartan staza nije dovoljan razmak.
Ma kakvu mrežu, KAVEZ! (u kome bi bili smešteni odgovarajući ,,likovi,,)

Mozda ovaj sto su nam ga poturili kao najvece pojacanje i nije Suma? Nahvatali nekog migranta, videli da je vest u zongliranju, a preplivao Sredozemno more ( znaci ima snage) i hop hop, neka se zove Suma, njega i onako kupujemo vec tri sezone.
...
* izvinjavam se na pocetku posta i ironiji, prodrman mi je kavez.
...
U jebote, izgleda da je kavez već postavljen! :eek:
Vadite čoveka otalen, ubacili ste pogrešnog, ovo je neki fini gospodin kolega sa Foruma! :ziveli
Ne radi se o kondiciji da odigra 20 minuta vec o taktickoj ukoljenosti u sistem igre.
Ovo je ozbiljan mec protiv ozbiljnog protivnika gde svaki igrac mora da zna kako da se krece u svakom trenutku meca.
...
A ovi naši kao to znaju?! :eek:

Ne treba mu taktika za 10 minuta, i pritom mi ganjamo izjednačenje.

Čovek je živeo kao kum Žoržo, sinoć priča trener Slovana na Areni mi ga molili da trenira sa nama i da igra prijateljske utakmice, da mu se odužimo,a on nije hteo. Bio sa ribom u Dubaiju
E pa onda, ako je to...zna se da u ljubavi i ratu nema pravila...a da je ljubav jaka, još ako je prava...gde su bre Grobari Instagram pa da pojasne malo o čem se radi?!
Tamo Leo flertuje sa arapskim klubom, ali zato Sima ima pune ruke posla!
www.vesti-online.com/Sport/Soutajm/659664/FOTO-Stigao-Suma-ali-stigla-i-njegova-seksi-devojka
sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/majstor-lopte-i-instagrama-ko-je-sejduba-suma-najskuplje-pojacanje-partizana/lbd8k7l
Tako da, što se tiče Sejdube Sume, kume, oprosti! :D
https://www.youtube.com/watch?v=CxMIPUsB2SY
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Daj nemojte da se zajebavamo,kod prvog gola je Everton pogrešio i nemoj da bacamo sebi prašinu u oči.Jebiga da je Ćirko ili Ostoja tako izgubio loptu ovde bi pisali "Pa nemože Evi sve da ispravi.kriv je ......ić"
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ja ne znam kako da objasnim da je to ukupno 5 sekundi vremena,i jednostavno ne sme da se desava na 25m da se gubi lopta,ali posto se desava u Jsl i daj Boze u Le da udjemo da imamo bar malo srece na zrebu.
Ostojic nije krpio nista ,jednostavno da li je osetio koliko su ovi brzi i jaki pa se nesvesno ili svesno povlaci pred igracem dok ne udje Kljajicu u krilo. Ni Cirkovic nista bolji ,ali je bar jedan na jedan izlazio kao pobednik. Ne mozemo mi Evropi protiv jacih da igramo bez dva zadnja vezna to je jednostavno tako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top