Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Mi sa Ćirkom na štoperu nema šta da tražimo protiv pirejskih mandova. Suma + štoper i da Djurdjević i Leonardo prestanu da sviraju kurcu, možda bude nešto.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.107
Reaction score
15.899
Локација
Храм фудбала
Nema veze, valjda ćemo više sreće imati u Plej ofu.
A sad za početak jebati grčke cigane.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
https://www.youtube.com/watch?v=rRn71jbqgwA

GAVRi MUNJA, GAVRI MUNJA, GAMO TO VROMO PIREA, KETIN EKTA, KETIN OKTO, GAMO TON oLIMPIJAKO :šal

Ne znam sto sam prso al ja sam srecan kao malo dete :D.....ako neko zna da ga metne ciganima to smo mi :pickaciganska
NA NOOOOZZ !!!!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa ako ispadnemo u trecem kolu onda treba igrati plejof LE, nije ti ni ona sigurna.

Ali ja sam ubedjen da mi ovo prolazimo, imamo fetis na crvenu boju.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
cim je djukic srao da ga zanima samo liga sampiona znao sam da izvlacimo najjacu mogucu ekipu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Samo pogledajte njihovu ekipu Marko Marin, Kambjaso, Emenike, sa nasom odbranom i srednjim redom mi nema sta da trazimo protiv Pirejskih cigana, a i ako nismo nosioci ni u PO LE onda cemo tesko mi do grupne faze ove godine
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.046
Локација
Београд
Ja sam zadovoljan, uvek smo igrali bolje protiv jačih ekipa. A ako nas izbace, bolje ispasti od jake ekipe nego kao skoro svake godine nekih amatera.

U pretprošloj sezoni su imali skor 28-1-1 i od prvog dana bili prvi na tabeli i osvojili sa 30 bodova razlike. U kvalifikaciji za Ligu Šampiona su ispali od Hapoel Beer Sheva 0:0/1:0. Kad mogu oni, možemo i mi.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
nisam pohvatao, ako ispadnemo, imamo li play off za LE ili je putuj Evropo?
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
E jebem te sreco... paziti da govna nasa ciganska ne dodju do karata. Uh kako sam se smorio. Bas los zreb. Valjda cemo imate srece u 4. kolu za LS! Ovde se treba paziti i icidenta na tribinama...
 

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
Kakvo lamentiranje na forumu :D ajte, bre, ljudi, u ovakvim utakmicama se stvaraju timovi! Ovo su veliki mečevi i mislim da će momci da pokažu karakter. Prvo mirno da završimo posao u Podgorici pa polako priprema za ciganšture. Jedva čekam!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ajmo gospodo iz uprave, da vidimo kakvi su vam planovi, ako ih imate uopste.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Instantno pozelis novog golmana, bekove, stopera, srednji red koji ne davi loptu, napadace kojima ne treba psihijatar...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.516
Reaction score
4.777
Локација
Na vještičinoj sisi
Ne bi bilo prvi put da izbacimo favorite. Sad cemo da vidimo od kakvog su materijala Djukic i igraci. Hic Rodos, hic salta!
:napred Partizan
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Karanje grckih cigana.. 2:0 za nas 1:1 kod njih
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.270
Локација
ante portas
Najbolji mogući ishod žreba.
Svi su nas već otpisali očigledno,a to je veliko rasterecenje za igrače i upravo dolazi dovodi do kontra efekta.
Olympijakos jeste jak ,ali je izvikana ekipa.
Oni su tu negde po namestanju sa svojom braćom iz Beograda.
Sad je red da dovedemo stopera.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ma kakva uprava, ako nisu imali nekog u planu do sada nevredi dalje traziti. Da li mislite da ce taj igrac da se nadje za dve nedelje i uz to da se uklopi uz tim. Budimo realni to je to od igračkog kadra i treba ce koncetrisati na igru i uigravanje ovog tima. Naše je da ih podržimo.
Prolazimo ove cigane!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top