Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.748
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
Nema kaveza, dolazak sa murijom je organizovan dolazak koji je zabranjen. Mogu da udju pojedinačno pa ako i udju, neće ih ući 2000 već plafon 50-70. I šta oni da naprave!?
...
Jbg, valjda nešto slično ,,Paradi ponosa,, kad 5000 policajaca štiti 100 gej aktivista...

Ako ih murja uvede u kavez, onda je to organizovan dolazak, a UEFA je zabranila organizovan dolazak...
Jeste, ali mene brine mogućnost da će možda Olimpijakos, policija, db i av da posle izvuku svoje guzice, ako se desi neko sranje, a da opet samo Partizan, kao organizator utakmice, najebe, tj. ostane UEFI ,,na cedilu,, i ,,na nišanu,,...

Nisam baš siguran da bi nas av-av-hvala ti-hvala ti-vučiću-šećeru-ljubavi ličnim telefonskom zvanjem UEFA Slovenca vadio iz govana, ili bi NAS, naprotiv ostavio za neki navodni ,,primer,, i odstrel, pa da se sranja (navodno) više ne ponove...kao što je i Tadić ,,đuture,, osudio one momke umešane u smrt Tatona, ali se zato neki drugi u našem pravosuđu itekako mogu izvući i provući sa mnogo blažim kaznama...

3:0 par-forfe za nas na večerašnjoj utakmici jeste jedna od mogućnosti...ali...koliko možemo da verujemo u to da bi je UEFA primenila prema jednom timu ugleda i bogatstva Olimpijakosa?
Uostalom, šta ako ovi naši daju 4?! :D Zar da nam ,,smanje,, pobedu za neki gol?! :D

Za svaki slučaj, ja ipak samo UPOZORAVAM - ali non-stop - ISKLJUČITE SVAKO SRANJE koje Partizan može da ometa na putu ka pobedama NA TERENU!!!

Eto to, a u našem timu ima momaka koji znaju da igraju fudbal i šta treba da urade!!!

'Ajmo Crno-beli... :D:
 
Последња измена:

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ako imalo cigani imaju mozga,trebalo bi da razmišljaju o tome da i oni igraju u četvrtak,10tak baklji dovoljno,ako pogode gde treba.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Vreme da se krene, podliveni dovoljno. Karte za sever uzete. Pa ce da se vidi ko ce i gde da (kojepickematerine) da ulazi.

1:0 na terenu
1:0 na tribinama i
ajmo mi!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
jebe mi se za cigane!
interesuje me kako ce djukic da spremi ovaj dvomec takticki i psihicki.
na osnovu toga treba da mu se dele kritike pozitivne ili negativne.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Samo da ne bude nereda kako ne bi popili neku suzpenziju zato sto smo polupali ciganske picke, a ako drzava bas zeli onda neka dozvoli ciganima ulaz na taj sektor vise ce da ih boli kad na licu mesta dozive pisanje po faci od strane afro-brazilskog tandema.

2:1... U 90 minutu jer cigani najvise vole tad da ga prime
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ne brinem se za cigane, brinem se za nas.

Zakrčeni ulazi, šiptari, nato, baklje, ratko mladic
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Jos malo i pocinje borba. Ajmo, ajde.... Napred Partizan :napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Skratio sam odmor za jedan dan .
Posvadjao se sa zenom zbog toga .

Nemoj Partizane da to bude za dzabe !!!!
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Partizan: Kljajić - Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić - Kosović, Everton, Janković, Leonardo - Tavamba, Đurđević.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ofanziva! Kakvi budemo večeras bićemo u celoj sezoni. Utakmica istine.
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Ako neko naleti na neki link za utakmicu sa You tube-a, prosledite.
Ovaj moj kablovski operater u Crnoj Gori ce da "zamraci" RTS a nemam Arenu.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Idemo jako! Napadaj! Jedva čekam bre, idemo da zgazimo govna, pičku da im polomimo od prvog minuta! Mi nikog drugog nemamo, i samo tebi pevamo! Melji, gazi sve do pobede!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Imaš Arenu i na Youtube, mi tako gledamo utakmice, ne dam pare ciganJskoj tv :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Djuka postavio ono sto Grobari godinama zele tim koji ce na svom stadionu napasti, a da ne razmisljamo ko je na drugoj strani. Jer mi smo PARTIZAN!

Ajde momci zaigrajte taj tango...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nadam se da necemo kukati za Jevtovicem.. Kosovic veceras kljucni sraf, pa neka osvetla obraz i sebi i nama!
 

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
Ova utakmica se igra za pobedu, bez povlačenja! Napred crno beli!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top