Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.580
Локација
Brdo Banovo
Iz meni nepoznatog razloga, mislim da cemo veceras odigrati dobru utakmicu. Nadam se pobedi, recimo 1-2.
Svakako cemo morati puno bolje nego u prethodnih mesec dana, sto i nece biti tesko s obzirom na sve vidjeno. Jedina stolica spasa za ovu sezonu su nam evropske utakmice. Kako za klub, tako za same igrace. U normalnijim okolnostima, ovaj protivnik plus naredni (Dnjepro) bi bili odlican zreb...ovako uff. Ma mora da bude dobro, nema nam druge.
P.s. stanje oko fk je takvo da se za evropsku utakmicu jedva napise strana foruma dnevno, a oko kk pet, za pojacanja koja ne dolaze.

Podrska za NAJVECI FK, smrt upravi istog!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Stranci, pokažite zašto ste u Partizanu

Na kraju krajeva:

Težak je trenutak za sve, ali u teškim trenucima se vidi ko je spreman da igra za Partizan“, u jednoj rečenici Natho je sublimirao aktuelni trenutak.
1659608317091_FotoJet_(1).jpg
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Imam osećaj da ćemo dobiti,nekako uvek najbolje odigramo kad nemamo neka očekivanja.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Istorijski često su treneri koji su bili katastrofalni u domaćem prvenstvu ok gurali u Evropi, što negde ima i logike jer to nije isti sport, i probijanje bunkera nema gde da se iskoristi u Evropi, jedino sto je čudno što i dok ima logike da Savina koncepcija ne može da probije bunker jer igra na brzinu, prostor i kontre, nema logike da to ne može Stolica sa igrom na posed, pa mi se više čini da njemu treba otprilike 5 godina i 50 miliona da bi to imalo smisla, ali o tom potom.
I da, ako neko buši trenera bio to Stolica, Stanojević, Savo, Kiza, Đukić ili vučić lično je najobičniji ciganski smrad ma kako se zvao, jer igra za Partizan a ne za trenera.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
I da, ako neko buši trenera bio to Stolica, Stanojević, Savo, Kiza, Đukić ili vučić lično je najobičniji ciganski smrad ma kako se zvao, jer igra za Partizan a ne za trenera.
Trenera buše igrači . Ovog našeg isto ,tako sam načuo . Oni su Ivičini a on nije baj d vej.
Da ne skrećem sa teme.
Evro utakmice za te i takve igrače nisu iste kao ove u domaćici gde i oni znaju šta se dogadja . Tako da i ja očekujem bolju partiju naše ekipe od pobede do minimalnog poraza. To znaci da prolazimo po meni u ovom teškom trenutku po naš klub .
Nešto mi sve liči kao sa Jokanom ,uvesće nas u LE o onda pa pa.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Zvanicni sastav:
Stevanović – Filipović, Vujačić, Saničanin, Urošević – Fejsa, Andrade – Menig, Natho, Dijabate – Rikardo .
Klupa: Lukac, Popovic, Markovic, Zivkovic, Sehovic, Belic, Bazdar, Terzic, Lutovac, Jovic, Petkovic.IMG_20220804_164104.jpg
 
Последња измена:

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ocekujem pobjedu i izuzetno raspolozenog Dijabatea. Svidja mi se postava, sva cetvorica pozadi i Fejsa su defanzivno orijentisani igraci dok su svi ostali izuzetno napadacki nastrojeni.
Mislim da cemo gledati dobar fudbal naseg Partizana.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
Mene gledajuci ovaj sastav uz nasu sporu odbranu dodatno plasi i golman. Ne volim nekako niske golmane, a Stevanovic je bas u toj kategoriji. Daj Boze da nisam u pravu, tj najbolje bi bilo da bude minimum posla kako za odbranu, tako i za golmana. Po kladionicama smo bas favoriti, ajde i na terenu da opravdamo tu ulogu. Ajmo miii!
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Mislim da je registrovan ali nije otputovao na Kipar
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top