Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Evo i ja da "izanaliziram" protivnika. Larnaka? Bio sam prošle godine tamo, fino mesto, lepe plaže, nije skupo. A što se tiče fudbala, ne planiram da pogledam ko su i kako igraju. Sramota bi bila da ih ne pobedimo na obe utakmice. Koliko god da su nas ovi unakazili, mi smo i dalje neko ime u evropskom fudbalu. A oni su niko i ništa.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Uprava da uplati let za Larnaku vec danas i da izljube onu stativu koja se drmala u 118', da je usla klub a i oni bi bio pokojni. A ove cemo proci pa makar na guz,ili ti na silu !
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ovakvi kakvi smo sad i bez Zdjelara velike su sanse da ispadnemo od ovih kiprana tako da necu ni gledati potencijalne protivnike u sledecem kolu dok se ovo ne zavrsi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo da je poznato na koga možemo objavio sam još pre desetak dana...

--------------------------------------------------------------------------------

Međusobni dueli sa kiparskim klubovima u našoj istoriji evrokupova:

Sezona 1963/64:

Kup Šampiona - 1/16 finala:

Beograd: Partizan - Anortozis 3:0
Famagusta: Anortozis - Partizan 1:3

Sezona 2009/10

Liga Šampiona - kvalifikacije:

Nikozija: Apoel - Partizan 2:0
Beograd: Partizan - Apoel 1:0

Sezona 2012/13

Liga Šampiona - kvalifikacije:

Limasol: AEL - Partizan 1:0
Beograd: Partizan - AEL 0:1

Sezona 2021/22

Liga Koferencija - grupna faza:

Famagusta: Anortozis - Partizan 0:2
Beograd: Partizan - Anortozis 1:1

--------------------------------------------------------------------------------------

Ukupno: 8 utakmica, 4 pobede Partizana, 1 remi i 3 poraza uz gol-razliku 10:6 (+4) u našu korist

* Jedan prolaz i dva ispadanja + pozitivan skor u grupnoj fazi i prolaz grupe

Polovičan učinak do sad sa Kipranima, sa tim da nam Anortozis leži, Apoel i AEL baš i ne, AEK Larnaka je sledeća pa da vidimo da li ćemo u plus ili u minus.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
U najboljem slucaju cemo ovoj statistici dodati jedan X i jedan poraz.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ми смо вероватно најнеуигранија и најнедефинисанија екипа од свих екипа које играју европска такмичења. После ће Столица и играчи да буду криви што смо две године без икаквог плана доводили полу-фудбалере, оживљавали каријере, служили као бања играчима са хроничним тегобама......
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ako izuzmemo sezonu 63/64 i neka davna prošla vremena kad smo i mi bili nešto drugo, sa Kipranima imamo negativan skor. Ispadanje od Apoel i AEL-a te u grupi pobjeda i remi sa Anortozisom. Ko bi rekao da je taj kiparski fusbal toliko zajeban za nas.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Pa oni kad vide naš memorandum i da se nesto zalimo ili trazimo po automatizmu sve odbacuju !
Ovi ce pre da traze popust na kurve nego pomeranje utakmice.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Vremenska prognoza 27 jula za 4ti avgust 18:00. To je isto od prilike kao da gledaš u pasulj. Pa šansa da se ovo ostvari je od prilike 10%.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Nema nista od odlaganja na Kipru sve i da zvanicno zatrazimo. To je njihova neka "taktika" da igraju na visokim temperaturama, neko natopi teren, neko ostavi visoku travu, ovo, ono, tako i oni sa temperaturama. Znaju da im je to u korist. I to svi kiparski klubovi igraju na tu kartu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Voleo bih onda u revanšu da bude neka ladnoća haha
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.436
Reaction score
40.871
Локација
Žrnov
ja sam se malo pogubila sa ovim formatom kvalifikacija..
mi ako ispadnemo od Kiprana, jel imamo jos jedan dvomec za ulazak u LK ili idemo direktno?
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Kvalifikacije za LK, plej of, potencijalni su Haduk/Vitorija, Nica, Anderleht, Zil Vincete, MOL Fexer, Djurgarden.. Ma teze nam u LK nego LE. Hocu reci, da se svim silama pomucimo da prodjemo AEL i onda smo u svakom slucaju obezbedili LK.
 

Прилози

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    20,8 KB · Прегледа: 3
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top