Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Prvo da se ogradim. Nisam neki fudbalski stručnjak, a i gledao sam utakmicu na prekide zbog šugavog strima, pa sam možda neke stvari i propustio, ali moram da pitam. Šta je poenta našeg građenja napada iz odbrane kratkim dodavanjima?

Nijednom nismo iznijeli loptu na taj način i kreirali konkretan napad. Svaki put nas pritisnu i mi ispucavamo loptu ili pokušavamo nešto dugim loptama. Jednom smo izveli aut skoro kod njihovog kornera i vratili je golmanu u 2-3 dodavanja.

Znam da nam je odbrana katastrofa, ali hoću li jednom doživeti da igrači gledaju i dodaju naprijed i napadaju protivnički gol?

O presingu i da ne govorim. Oni u tri-četiri dodavanja dođu na našu polovinu, a mi skoro svaki put izbijamo loptu.

Sa ovakvom igrom mi nemamo šta da tražimo u Evropi.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Bez obzira na tim i uslove igre, moras imati neku strategiju, ideju. Ovo mi deluje bas ko da bilo ko vodi te igrace. Ova, dominacija iz poseda ne pije vodu kad nemas igrace koji znaju da se krecu i precizno dodavaju. Totalni promasaj. Igraj onako kako ti uslovi i sposobnosti igraca dozvoljavaju. Dobar trener napravi od tima da izgleda bolje, ovaj nas pravi od naseg da izgledamo jos losije. Desi se jedan kiks ali 4 uzastopno... sto je mnogo mnogo je.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Људи су нас разбили буквално, и заслужено нас избацили. Наравно да у реваншу немамо шансе, много су бољи тим. Голман ужас, двојац централних нису ни за термин, Андраде везе са животом нема, апсолутно ничему не служи на терену. Рикардо туп, Дијаките и Мениг подношљиво.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Kad pomislim koliko je ljudi prizivalo ovog golmana. Kratak, neodlucan, nikakvu sigurnost ne unosi vec katastrofalnoj i presporoj odbrani. U stanju je da odbrani ono sto mu ide u 10cm, a i tu ne uliva neku preteranu sigurnost. Za ispucavanja ga ne krivim, tu nema ko da skoci za loptu. Izmene i klupa su prica za sebe. Da bar ovi u prvih 11 mogu da izdrze nesto, nego sto kaze kolega Goran max 30min u prvom i prvih 10min u drugom i to je to. Amaterski na svim nivoima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Каква немоћ против исподпросечног европског тима.....

Брука.

Овај тим би боље играо без тренера. Овај тренер не да није донео систем него је одузео сваку могућност играчима за успостављање истог. Играче не кривим ни промил.

Мајсторе, оставиш флашицу крај аут линије и напустиш меч....са њом би имали веће шансе.

Све је ово ипак резултат оних сподоба које воде овај клуб.

У другом мечу са Chair-ом на клупи немамо шансе. Човека толико боли курац за дешавања на терену да се то слободно може назвати идиотизмом епских размера, а можда се чак може назвати и саботажом јер веровати да је неко толико бескористан....невероватно.....
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Goli kurac od igre od trenera od pojacanja onako se veliki klub kao Partizan ne sme da igra i da se bori za plasman u evropi. Koja si pojacanja doneo Ivice? Daleko je evropa za nas kiprani su jos grdji od nas ali lagamo ce da prodju dalje. Samo nova uprava, trener i strucni stab i gomila pojacanja klub spasava i to odma.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Ovo je jadno..
Bukvalno nemamo snage za više od pola sata ozbiljnog fudbala. Većina utakmice je bila bolna za gledanje, kao i uostalom sve od početka sezone.
Dijabate umisljen, Mening posle pola sata crkne, Natko takodje, odbrana žali Bože, golman amater, izmene smejurija..jedina iole prelazna ocena Rikiju.
Stolici želim sve najgore i da se sto pre okane fudbala i trenira golf, pa nek tu palamudi i filozofira do prekosutra.
Uprava...dabogda umirali duze nego sto su živeli!
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Људи су нас разбили буквално, и заслужено нас избацили. Наравно да у реваншу немамо шансе, много су бољи тим. Голман ужас, двојац централних нису ни за термин, Андраде везе са животом нема, апсолутно ничему не служи на терену. Рикардо туп, Дијаките и Мениг подношљиво.
Ne znam kakvu si ti utakmicu gledao, ko je koga razbio? Dva slična gola iz prekida i to je to. Da su nas barem razbili, a ovako manje loš tim nije izgubio. Nema šta, sve je loše bilo, bukvalno sve. Svaki igrač, što prva što druga postava. Ako uprava padne nakon ove utakmice, onda je ipak povoljan rezultat, mada mislim da će uprava tek možda otići nakon što ostanemo bez LE
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Sve treba posmatrati kroz prizmu desavanja u klubu, prodaja kapitena, odlazak Ilieva, losi rezultati i igra u prvenstvu.

U prvom poluvremenu svi su odgovorno obavljali defanzivne zadatke. Neutralisali smo njihove najbolje igrace, krila Faradza i Djurca.
Menig ima slobodu u napadu, neretko predje sa levog na desno krilo i napravi brojcanu prednost na toj str. Pohvalno je to sto je defanzivne zadatke dobro obavljao i vracao se da budemo kompaktni.

Problemi :
Duplim pasovima nas lako resavaju ispred nasih 16m. Neuigrana je ekipa, nerazumevanje igraca, nema akcija, lose kontre. Jos nisu naucili kretnje i akcije.Losa odluke kada napraviti kontru, a kada pozicioni napad.
Fejsa kao i Zdjelar na prethodnim mecevima pokriva prevelik prostor za svoje karaktristike.
Jedina svetla tacka akcija iz koje smo dali gol.
Pokusaj tika take nam je doneo par rizicnih poprecnih pasoova. Oni su dozvoljeni jedino Barseloni i to onoj sa Cavijem, Inijestom, Mesijem...ostalim timovima zabranjeno jos od petlica
Razbili su nam odbranu prekida zonskim pozicioniranjem centarsutem na drugu.
Ubacivanjem 3 sveza igraca u 65.min trener Aeka je preokrenuo mec. Poceli su lagano da nas prolaze preko naseg desnog boka izlazskom Filipovica, ispadali su nam stoperi. Pokusali smo pas igrom da ih izvucemo pa su onda isle bezidejne i netacne duge lopte. Lose branjenje duplog pasa je jos vise doslo do izrazaja.

U mnogo smo losoj situaciji. Naslucuje se izgubljena sezona.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Na sta smo licili nakon onih izmena horor film...prvih 20min dobri i umesto drugo da krenemo tako uzas...krila koja su im najvise pravila probleme nisu 2x dobili loptu...kakvi bazdar,lutovac,terzic nisu ni za pazar
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Sto se tice kondicije, ocigledno vam je promkla izjava Stolice sa priprema. Parafraziram, on zahteva da se na kondiciji radi tokom cele sezone a ne da se tokom priprema postigne ista. Vidimo rezultate njegovih laganih priprema bez opterecenja.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
da dodam,da me ovo sve podseca na santa klaru i proslu godinu,nadam se da ce i ishod biti isti,ali ovog puta nemamo ni trenera ni upravu,a verovatno ni navijace u revansu,mada bi voleo da ipak navijaci dodju i napune stadion i da tako daju igracima krila i da prodjemo ove na misice,kao sto sam rekao imamo bolji tim,ali ne i trenera,jer ovaj trener je za radnicki iz nisa otprilike,a u upravi da ne pricam,ne znam sta ocekivati u revansu,a takodje ni protiv bugara u plej ofu lige konferencije(ako bude bilo),jer oni su slicni ovima,s tim sto ce bugari napuniti stadion i ima da gori,jer dugo nisu igrali grupnu fazu,ja da sam na mestu uprave vratio bih stanoja vec sutra,a ovom duduku urucio momentalni otkaz,stanoje ove igrace zna i oni ga vole kako god bolji je od ovog za 1000 klasa i u ovom momentu je najbolje resenje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top